Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
روی کامپیوتر اجرا کن با کابل به تلویزیون وصل کن و صفحه را پخش کن
این طوری تست کردم که کیس رو با کابل HDMI به TV وصل کردم و فیلم رو با Ppt Player پخش کردم که فکر میکنم قوی ترین و محبوب ترین پلیر هست خلاصه کیفیت تصویر اصلا دلچسب نبود بعدش همین فیلم رو نسخه 4 گیگابایتی دارم با اون تست کردم این بار کیفیت عالی بود و یه فیلم 12 گیگی فول اچ دی هم داشتم اونم تست کردم محشر بود و نتیجه ای که من گرفتم این هست: با این کارا نمیشه به کیفیت 4k واقعی دسترسی داشت چون علاوه بر نمایشگر خوب به پخش کننده خوب هم نیاز هست و باید خرج کرد حداقل یه بلوری پلیر و یه دیسک بلوری 4k نیاز هست یا حداقل دستگاهی که قدرت پخش این فرمت رو با usb هم داشته باشه و البته یه مساله دیگه هم که هست شاید tv من کشش پخش این کیفیت رو نداشته که بعید میدونم این مشخصات تلوزیون هست.
LG 65 inch Ultra HD TV | 65LA96500GI
با این حال اگر اهل فن روش های دیگه ای سراغ دارن ممنون میشم مطرح کنن استفاده کنیم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این طوری تست کردم که کیس رو با کابل HDMI به TV وصل کردم و فیلم رو با Ppt Player پخش کردم که فکر میکنم قوی ترین و محبوب ترین پلیر هست خلاصه کیفیت تصویر اصلا دلچسب نبود بعدش همین فیلم رو نسخه 4 گیگابایتی دارم با اون تست کردم این بار کیفیت عالی بود و یه فیلم 12 گیگی فول اچ دی هم داشتم اونم تست کردم محشر بود و نتیجه ای که من گرفتم این هست: با این کارا نمیشه به کیفیت 4k واقعی دسترسی داشت چون علاوه بر نمایشگر خوب به پخش کننده خوب هم نیاز هست و باید خرج کرد حداقل یه بلوری پلیر و یه دیسک بلوری 4k نیاز هست یا حداقل دستگاهی که قدرت پخش این فرمت رو با usb هم داشته باشه و البته یه مساله دیگه هم که هست شاید tv من کشش پخش این کیفیت رو نداشته که بعید میدونم این مشخصات تلوزیون هست.
با این حال اگر اهل فن روش های دیگه ای سراغ دارن ممنون میشم مطرح کنن استفاده کنیم.
ایا گرافیکت خروجی 4k میده ؟
جنس کابلت خوب هست ?
کیفیت بنظرت وقتی روی کامپیوتر اجرا میکنی خوب هست اما وقتی روی تلویزیون نشون میده پایین میاد ؟؟

میخوام بگم وقتی میگی FHD فیلم خوب پخش میشه و 4k نه .. شاید خروجی که به تلویزیون میرسه مشکل داره

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
زمان اکرانشون، همشون برا ماه دسامبر تنظیم شده و اینطوری عرضه میشن:

قسمت دوم برا سال 2020

قسمت سوم برا سال 2021

قسمت چهارم برا سال 2024

و قسمت پنج برا سال 2025
اینو هم اضافه کنم که گویا قراره فیلمبرداری قسمت ۴-۵ هم انجام بشه، ولی جلوه های ویژه و تدوین و مراحل بعد فیلمبرداریش تا بعد اکران قسمت ۲ و ۳ روی تعلیق میمونه که اگر واکنش ها و فروش مناسب نبود کنسل کنن قیمت های ۴ و ۵ رو :|

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
ایا گرافیکت خروجی 4k میده ؟
جنس کابلت خوب هست ?
کیفیت بنظرت وقتی روی کامپیوتر اجرا میکنی خوب هست اما وقتی روی تلویزیون نشون میده پایین میاد ؟؟

میخوام بگم وقتی میگی FHD فیلم خوب پخش میشه و 4k نه .. شاید خروجی که به تلویزیون میرسه مشکل داره
اولی رو اطلاع ندارم چطور میشه فهمید؟
جنس کابل هم فکر کنم اوکی هست تو 360 و ps3 استفاده میکردم.
کیفیت این فیلمی که گرفتم هنگام اجرا تو کامپیوتر و روی مانیتور میگیره و ول میکنه ولی فیلم های دیگه مثلا 11 گیگ مشکلی نداره ولی کیفیتش هم تفاوت چندانی با نسخه های کم حجم تر نداره (روی مانیتور)
حدس میزنم مشکل از کارت گرافیک باشه البته اگر خروجی 4k نداشته باشه که فکر میکنم نداره

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اولی رو اطلاع ندارم چطور میشه فهمید؟
جنس کابل هم فکر کنم اوکی هست تو 360 و ps3 استفاده میکردم.
کیفیت این فیلمی که گرفتم هنگام اجرا تو کامپیوتر و روی مانیتور میگیره و ول میکنه ولی فیلم های دیگه مثلا 11 گیگ مشکلی نداره ولی کیفیتش هم تفاوت چندانی با نسخه های کم حجم تر نداره (روی مانیتور)
حدس میزنم مشکل از کارت گرافیک باشه البته اگر خروجی 4k نداشته باشه که فکر میکنم نداره
با این توضیحی که دادی باید بگم قید 4K را بزن چون حتی پردازنده کامپیوترت اینقدر قوی نیست که بتونه Decode کنه چه برسه بخوای روی تلویزیون هم پخش کنی

• Like
Reactions: Amin n

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
تلویزیون های Smart LG رو من تست کردم HDR 4K x265 رو با زیرنویس بدون هیچ مشکلی (همین 40-50 گیگی ها) اجرا می کنن با بهترین کیفیت. با USB وصلش کردی دیگه؟

• Like
Reactions: Amin n

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
تلویزیون های Smart LG رو من تست کردم HDR 4K x265 رو با زیرنویس بدون هیچ مشکلی (همین 40-50 گیگی ها) اجرا می کنن با بهترین کیفیت. با USB وصلش کردی دیگه؟
اره با هارد اکسترنال وصل کردم
tv ما مدلش یه خورده قدیمیه شاید بخاطر این پشتیبانی نکرد و یا شاید باید بروز رسانی کنم نرم افزارش رو؟ تاریخ اخرین به روز رسانیش برای 2016 بوده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg
خلاصه صحیت های فد آلوارز در مورد Evil Dead 2 و Don’t Breathe 2:

- اخیرا، بحث های انجام شده که مردم دوست دارند کدام ادامه فیلم چند سال پیش رو ببین، متاسفانه Evil Dead 2 برنده شد؛ هرچند که دوست داشتم برم سراغ Don’t Breathe 2، زیرا این فیلمه که خودم و تیم سازنده آن را خلق کردیم.

- فیلم نامه Don’t Breathe 2 آماده است ولی فعلا هیچ کاری روی Evil Dead 2 انجام نشده. بعد از ساخت The Girl in the Spider’s Web، باید تصمیم بگیرم که چکار کنم؛ یا باید تولید کنندگی این دو فیلم رو انجام بدم یا کارگردانی یکی از این فیلم ها

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
آف تاپیک
چقدر این کازپلی به نیتن شبیهه و خوراک فیلم ، مشخصا صدای نولان نورس رو نداره !

e4lq_naughty_dog-1059521797111115776-20181105_223416-img4.jpg

9arl_naughty_dog-1059521797111115776-20181105_223416-img3.jpg

znh_naughty_dog-1059521797111115776-20181105_223416-img2.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟