Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
در کنار اون چیزایی که گفتی، این هم هست که بروس در لحظه‌ی مرگ پدر و مادر خودش هیچ کاری از دستش برنمیومد و در اوج ناتوانی کشته شدن پدر و مادرش به دست جو چیل رو دید.
حالا تو این لجظه هم دید که سوپرمن عملا نمیتونه جلوی مرگ مادرشو بگیره و داره در نهایت ناتوانی کشته شدنشو میبینه، و بروس اونجا متوجه شد که خودش به جو چیل تبدیل شده. و برای همین با نفرت به نیزه ای که ساخته بود نگاه کرد و بعد هم پرتش کرد.
یه نکته‌ی ریز نمادین هم اینه که تو اون سکانس زره "ماشین" مانندش ترک میخوره، صدای ماشینیش از کار میفته و ما یه بارقه‌ای از انسانیتش رو میبینیم.
خب به هر حال چه فرق میکنه تو اصل قضیه که فیلم آشغال و به درد نخوری هست ؟ 8-|
"باید کوبونده شه" در هر صورت 8-|

• Like
Reactions: leonk13

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
سارکزم خیلی بالا بود ؟ :D
متاسفانه این دست جملات و توهین های بی دلیل اینقدر زیاد شده که تمییز دادنش با سارکزم سخت شده :D
==================================

نمیدونم کسی به این قضیه اشاره کرده یا نه ولی یه شایعه‌ای منتشر شده که گویا فیلم سولوی بتمنی که افلک داره مینویسه قراره اکثریتش تو آرخام اسایلم باشه. از طرف دیگه چند وقت پیش شایعه شده بود که خیلی از ویلن های بتمن تو فیلمش حضور خواهند داشت. حداقل این دوتا شایعه با همدیگه تطابق دارن و منطقی به نظر میاد که درست باشن.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این که یه فیلم آشغال رو دوست داشته باشید یه بحث و حرفه و هیچ ایرادی بهش نیست ولی اینکه یه فیلم اشغال رو با توجه به علاقه ای که بهش نشون دادید بخواید خوب جلوه بدید و ایراداش رو با دلایل و توضیحات شخصی بپوشونید یه چیز دیگست، من اختیار این رو ندارم که بهتون بگم در این مواقع چیکار کنید ولی تو یه همچین موقعیت هایی بیاید بگید چرا از فیلم لذت بردید نه اینکه بقیه کسایی که خوششون نیومده رو بی دلیل و بی منطق خطاب کنید.

من خودم کم فیلم اشغال از نظر دیگران و اکثریت رو دوست نداشتم :D بلواقع یه فیلم هایی هستند که اگه بگم اینجا میخندید به آدم ولی سعی نمیکنم بیام توضیح بدم که خوبه و عالی بوده و همه کسایی که گفتن بد و واقعا هم ایراد داشته مریض بودن و نباید میگفتن!! یا چمیدونم یه موج اعتراضی راه افتاده و حقش خورده شده! یا کسایی که میان از فیلم ایراد میگیرین و میگن خوشم نمیاد رو بی دلیل و بی منطق و فهم خطاب کنیم و بگم «نه، تو فیلم رو درست ندیدی، برو یبار دیگه ببین»

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این گیف معروف رو فکر کنم خیلی ها دیدن اما بازم ببینید، این فیلم جدید حداقل بتمنش نعمته:D

https://i.imgur.com/2QcNSmR.gif
یعنی چی؟ :D از این دست سوتی ها و مشکلات تو فیلم های کوبریک هم هست امیر :D سر همین صحنه الان این بتمن جدیده نعمت شد؟ :D

پ.ن: تازه یه صحنه دیگه رو اون پشت بوم با کت ومن هست که اون خیلی ضایع تر از این هست :D یارو وسط شات فیلمبرداری هست و نقطه تمرکز فیلم و یهو الکی میوفته :D کلا این Dark Knight Rises یکم مسئول مبارزاتش پلشت میزده :D

• Like
Reactions: xbox360 elite

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این که یه فیلم آشغال رو دوست داشته باشید یه بحث و حرفه و هیچ ایرادی بهش نیست ولی اینکه یه فیلم اشغال رو با توجه به علاقه ای که بهش نشون دادید بخواید خوب جلوه بدید و ایراداش رو با دلایل و توضیحات شخصی بپوشونید یه چیز دیگست، من اختیار این رو ندارم که بهتون بگم در این مواقع چیکار کنید ولی تو یه همچین موقعیت هایی بیاید بگید چرا از فیلم لذت بردید نه اینکه بقیه کسایی که خوششون نیومده رو بی دلیل و بی منطق خطاب کنید.

من خودم کم فیلم اشغال از نظر دیگران و اکثریت رو دوست نداشتم :D بلواقع یه فیلم هایی هستند که اگه بگم اینجا میخندید به آدم ولی سعی نمیکنم بیام توضیح بدم که خوبه و عالی بوده و همه کسایی که گفتن بد و واقعا هم ایراد داشته مریض بودن و نباید میگفتن!! یا چمیدونم یه موج اعتراضی راه افتاده و حقش خورده شده! یا کسایی که میان از فیلم ایراد میگیرین و میگن خوشم نمیاد رو بی دلیل و بی منطق و فهم خطاب کنیم و بگم «نه، تو فیلم رو درست ندیدی، برو یبار دیگه ببین»
این حرفایی که گفتی همشون یه خود شماها دلالت داره نه ماها. من خودم از اولین کسانی بودم که اومدم و توضیح دادم در مورد فیلم و ایرداتش. کسانی که از فیلم خوششون اومده منتکر ایردات و اشتباهات فیلم نیستن اما منکر خوبی هاش هم نمیشن.

اما این شماها هستید (مخصوصا خود تو وحید) که از روز اول با یه کلمه آشغال راه افتادید توی این تاپیک و چپ و راست دارید تیکه میندزاید و میگید این فیلم به غیر از آشغال چیز دیگه ای نیست و فقط آشغاله و آشغاله و آشغال و ....

باز هم میگم کسی سعی در پوشوندن چیزی نداشته اینجا. همه هم گفتن تقریبا که چرا از فیلم خوششون اومده. کسی رو هم مریض خطاب نکردن اینجا! سفسطه داری میکنی در حد تیم ملی :D این بحث هم واقعا فرسایشی شده. نمیدونم چرا هر چند صفحه یه بار باید بیای با دادن لقب اشغال شروع کنی به پست دادن. کافیه 2 نفر بیان بگن از فیلم خوششون اومده و در موردش حرف بزنن. جفت پا میای آشغال آشغال میکنی :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این بحث هم واقعا فرسایشی شده. نمیدونم چرا هر چند صفحه یه بار باید بیای با دادن لقب اشغال شروع کنی به پست دادن. کافیه 2 نفر بیان بگن از فیلم خوششون اومده و در موردش حرف بزنن. جفت پا میای آشغال آشغال میکنی :D

بقیه پست رو بعدا جواب میدم، ولی وجدانا من بعد از انتشار نسخه های بلوری فیلم این پست شاید دومین یا نهایت سومین پستی بوده که در این رابطه دادم :D یه سرچ بزن خودت ببین :D دیگه نا حق نگو :D

از اون طرف اون رفیقمون تو تاپیک کلا نوتیفکشن کلمه بتمن و سوپرمن و زک اسنایدر گذاشته تا یکی یه بدی میگه سریع بهش میگه تو فیلم رو درست ندیدی بزار 6 خط توضیح بدم چون فیلم ناتوان بوده این رو تو خود فیلم برسونه :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این که یه فیلم آشغال رو دوست داشته باشید یه بحث و حرفه و هیچ ایرادی بهش نیست ولی اینکه یه فیلم اشغال رو با توجه به علاقه ای که بهش نشون دادید بخواید خوب جلوه بدید و ایراداش رو با دلایل و توضیحات شخصی بپوشونید یه چیز دیگست

موضوع ایرادات خود فیلم نیس، موضوع ایراداتی هست که بهش میچسبونن، یا فقط چون دیدن منتقدا ایراد گرفتن اینا هم ایراد میگیرن!

الان مثلا یکی از خوده من بپرسه چطور بود میگم در درجه اول از اینکه مثل مارول جلو نرفتن ناراضیم، تدوین یهویی مشکل داشت و... اما یه سری از مشکلات توی نسخه بلوری حل شده، و در کل لذت بردم از دیدنش و یه سری نقاط قوت قوی هم داره. و شخصا هم فقط به فنای دی سی و بتمن توصیش میکنم ببینن!

اما جدا از یه تعداد محدودی که ایراد منطقی میگیرن اکثریت کارشون شده فقط بگن چرت بود! :D چرا؟ چون دیدن نمره هاش کمه و احساس میکنن بگن چرته خفنن، خیلی از همینا احساس میکنم حتی سری نولان رو هم دوس نداشتن! یا با بتمن آشنا نبودن اصلا (80% بتمن فنای ایران بتمن رو با سری نولان میشناسن اصلا) اما چون نمره هاش بالا بود تعریف میکردن. حالا همونا که همیشه تعریف بتمنای نولان رو میکنن، میان میگن آقا فیلم چرته! میگی چرا؟ میگه بتمنش آدم میکشه مثلا :)) خو شما به یه همچین آدمی چی میگی؟! :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
شایعه شده داستان فیلم بتمن به کارگردانی بن افلک در تیمارستان آرکام اتفاق خواهد افتاد.

VszS5f9cm2QnD3qYdf65h-1200-80.jpg

منبع
========================================================
Alicia Vikander اعلام کرد داستان فیلم جدید تامب رایدر براساس نسخه 2013 بازی Tomb Raider نوشته خواهد شد.

5Ea7ciD22BcNVrtx9cUqA6-1200-80.jpg

منبع

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
این حرفایی که گفتی همشون یه خود شماها دلالت داره نه ماها. من خودم از اولین کسانی بودم که اومدم و توضیح دادم در مورد فیلم و ایرداتش. کسانی که از فیلم خوششون اومده منتکر ایردات و اشتباهات فیلم نیستن اما منکر خوبی هاش هم نمیشن.

اما این شماها هستید (مخصوصا خود تو وحید) که از روز اول با یه کلمه آشغال راه افتادید توی این تاپیک و چپ و راست دارید تیکه میندزاید و میگید این فیلم به غیر از آشغال چیز دیگه ای نیست و فقط آشغاله و آشغاله و آشغال و ....

باز هم میگم کسی سعی در پوشوندن چیزی نداشته اینجا. همه هم گفتن تقریبا که چرا از فیلم خوششون اومده. کسی رو هم مریض خطاب نکردن اینجا! سفسطه داری میکنی در حد تیم ملی :D این بحث هم واقعا فرسایشی شده. نمیدونم چرا هر چند صفحه یه بار باید بیای با دادن لقب اشغال شروع کنی به پست دادن. کافیه 2 نفر بیان بگن از فیلم خوششون اومده و در موردش حرف بزنن. جفت پا میای آشغال آشغال میکنی :D
بیخیال فردین! فیلم کلا از نظر روایت و تدوین و خیلی چیزای دیگه تو باقالیه بعد تو میگی مردم فیلم رو میکوبن چون نمره پایین شده?!در تمام طول فیلم انگیزه ی لوکس لوتر معلوم نیست از کاری که میکنه، اتفاقات بی هیچ منطقی پشت سر هم ردیف میشن و ووو. واندرمن از ناکجا اباد به فیلم ملحق میشه و به همون جا هم برمیگردد و هزار تا چیزه دیگه بعد اون وقت داری دفاع میکنی از فیلم؟! حتی سوپرمن اسنایدر بهتر از این بود به مراتب. من که کلا مدتهاست دیگه وقت نقد خوندن ندارم بسیار خوشحالم که کلی پول حروم نکردم برم فیلم رو سینما ببینم و نشستم خونه مفتی extended edition رو دیدم که تازه میگید کلی بهتر از نسخه ی سینمایی! موندم اونی که تو سینما نشون دادن چی بوده دیگه!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

• Like
Reactions: _hedayat_

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
یعنی چی؟ :D از این دست سوتی ها و مشکلات تو فیلم های کوبریک هم هست امیر :D سر همین صحنه الان این بتمن جدیده نعمت شد؟ :D

پ.ن: تازه یه صحنه دیگه رو اون پشت بوم با کت ومن هست که اون خیلی ضایع تر از این هست :D یارو وسط شات فیلمبرداری هست و نقطه تمرکز فیلم و یهو الکی میوفته :D کلا این Dark Knight Rises یکم مسئول مبارزاتش پلشت میزده :D

تو نئو گف بود فکر کنم یکی میگفت چون مبارزه های بتمن شبیه بازیش شده پس فیلم آشغاله:D

این هایی هم که دارن مقایسه میکنن با سه گانه نولان مقایسه نمیکنن به نظرم، با دارک نایت مقایسه میکنن اونم احتمالا جوکرشو با بتمن:D بحث تدوین و این ها هم چون همه جا نوشته شده مطرح میشه .من هم فیلم رو تازه دیدم بی تفاوتم نسبت بهش. بحث سلیقه و جهتگیری هست برای همین فایده نداره.

یه نکته هم هست اونم این که لکس لوتر فیلم لکس لوتر جونیور هست و لکس لوتری که همه میشناسنش نیست یحتمل. اشتباه نگیرید بگید لکس لوتر اینطوری نیست:D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
لزلی جونز بازیگر فیلم Ghostbusters توییتر را ترک کرد و اعلام کرد از طرف کابرانی که از فیلم متنفرند مورد آزار قرار گرفته است
و بخاطر اتفاقی که امروز افتاده گریان و با قلبی شکسته از توییتر میره!

photo_2016-07-20_23-08-38.jpg

=================================================
دواین جانسون تصویر جدیدی از Fast 8 منتشر کرد

photo_2016-07-20_23-07-36.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لزلی جونز بازیگر فیلم Ghostbusters توییتر را ترک کرد و اعلام کرد از طرف کابرانی که از فیلم متنفرند مورد آزار قرار گرفته است
و بخاطر اتفاقی که امروز افتاده گریان و با قلبی شکسته از توییتر میره!

یجا خوندم بخاطر کامنت های خیلی نژاد پرستانه اینکارو کرد... واقعا فقط میشه تاسف خورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر