AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,061
نام
AmiR
یعنی عاشق این عکسه ام:))
518764.jpg

Stuart.A.Life.Backwards.2007

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
رکورد های که تا الان زده شده :

Largest Thursday Previews: $57 million
(Previous Record: $43.5 million (Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2
(Largest Friday, Opening Day, Single Day: $120.5 million (estimated
(Previous Record: $91 million (Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2
(December Single Day: $120.5 million (estimated
(Previous Record: $37.13 million (The Hobbit An Unexpected Journey
Widest December Opening: 4,134 theaters
(Previous Record: 4,045 theaters (The Hobbit An Unexpected Journey
December Opening Weekend: $120.5 million... and counting
(Previous Record: $84.62 million (The Hobbit An Unexpected Journey
Fastest to $100 Million: 1 Day
(Previous Record: 2 Days (Jurassic World
The Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 record included midnight only screenings while Force Awakens screenings began at 7 PM on Thursday and included Star Wars marathon ticket sales, tickets that were sold for as much as $59.99 each.

رکورد هایی که باید زده بشه :D :

(Largest Saturday: $69.6 million (Jurassic World
(Largest Sunday: $57.2 million (Jurassic World
(Domestic Opening Weekend: $208.8 million (Jurassic World
(International Opening Weekend: $316.1 million (Jurassic World
(Global Opening Weekend: $524.9 million (Jurassic World
(Highest Per Theater Average (Wide Opening): $48,855 / 4,274 theaters (Jurassic World
(Top Opening Weekend for PG-13 Rated Film: $208.8 million (Jurassic World
(Top Holiday Opening Weekend**: $158 million (The Hunger Games: Catching Fire
(#1 Movie Weekend Market Share: 84.5% of Top 12 (Avengers: Age of Ultron
(Biggest Weekend Overall (Top 12 Gross): $266 million (June 12-14, 2015
(Biggest December Weekend (Top 12 Gross): $259.9 million (Dec 25-27, 2009

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
استار وارز داستان اورجینالیه که خود جورج لوکس نوشته. قضیه ترتیب فیلم هم از این قراره که دهه ۷۰ و ۸۰ سه تا فیلم ساخته شد،بعدها که خواستین سه گانه جدید رو بسازن prequel ساختن تا داستان شکل گیریه شخصیت‌های فیلم رو بگن و ترتیب فیلمها شد اینی که الان میبینید و فیلم جدید هم ادامه سه گانه ی اولیه است

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk
فرید جان البته اینطوری نبود که بعدا prequel بسازن ها، از اول همش روی میز بوده فقط فکر کردن اگه اینطوری بسازن جذابتره
biggrin1.gif
چون همون فیلم اول یعنی شماره 4، وقتی میخواد شروع بشه و اون نوشته های مشهور زرد رنگ میان، مینویسه Star Wars Episode IV
biggrin1.gif

I don't understand you but thanks anyway:d

وقتی فیلم جدید رو ببینی میفهمی، البته تو تریلر هم هست این جمله بورو ببین :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
البته فردین جان سال 1977 که فیلم اصلی اکران شد اولش ننوشته بود اپیزود 4.اینا رو بعد از شروع سه گانه ی دوم آپدیت کردن و حتی آخر اپیزود 6 آناکین رو اظافه کردن تو یک نما اگه دقت کنی!!
و این که من دیشب اپیزود 7 رو دیدم و کف و خون قاطی کردم! محشر بود واقعا. اینقدر چسبید که احتمالا یک بار دیگه برم ببینم به زودی! واقعا فراتر از انتظار بود. اگر حس نوستالژی رو کنار بزاریم از هر نظر بهترین فیلم مجموعه بود به نظرم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته فردین جان سال 1977 که فیلم اصلی اکران شد اولش ننوشته بود اپیزود 4.اینا رو بعد از شروع سه گانه ی دوم آپدیت کردن و حتی آخر اپیزود 6 آناکین رو اظافه کردن تو یک نما اگه دقت کنی!!
و این که من دیشب اپیزود 7 رو دیدم و کف و خون قاطی کردم! محشر بود واقعا. اینقدر چسبید که احتمالا یک بار دیگه برم ببینم به زودی! واقعا فراتر از انتظار بود. اگر حس نوستالژی رو کنار بزاریم از هر نظر بهترین فیلم مجموعه بود به نظرم
اتفاقا منم تو فکرشم برم دوباره ببینم. یعنی اصلا بعد از دیدن فیلم نمیخواستم از سینما بیام بیرون، همون لحظه حاظر بودم از اول شروع بشه و ببینم :D

38266088101952344550.jpg

watch?v=z-_HQ0bUzS8

آقا تریلر رد بند فیلم The Nice Guys با بازی راسل کرو و رایان گازلینگ. آخرشه اصلا :))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چون همون فیلم اول یعنی شماره 4، وقتی میخواد شروع بشه و اون نوشته های مشهور زرد رنگ میان، مینویسه Star Wars Episode IV

فردین زدی جاده خاکیا :D مرد حسابی کجا از اول اسمش IV بوده؟ :D

قسمت اول تحت نام «Star Wars» خالی میاد و بعد هم قسمت های دیگه با پسوند اسمی میان و هیچ شماره و چیز دیگه ای ندارن تا اینکه سه گانه تموم میشه و مزه فروش زیاد دهنشون رو شیرین میکنه و یه سه گانه دیگه میخوان بسازن که بعد این قضیه شماره ها پیش میاد و سری شماره دار میشه.

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133

قسمت اول تحت نام «Star Wars» خالی میاد و بعد هم قسمت های دیگه با پسوند اسمی میان و هیچ شماره و چیز دیگه ای ندارن تا اینکه سه گانه تموم میشه و مزه فروش زیاد دهنشون رو شیرین میکنه و یه سه گانه دیگه میخوان بسازن که بعد این قضیه شماره ها پیش میاد و سری شماره دار میشه.
همون اول فیلم وقتی فیلم میخواد شروع شه نوشته زردها که میاد بالاترین خط نوشته Episode IV

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

خوب مرد حسابی سال 1977 من که به دنیا نیومده بودم ببینم مینویسه یا نه :D من هم مثل بقیه نسخه های شماره دار رو دیدم دیگه :D خبر هم نداشتم از این قضیه. :D

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
starwars_c-0-1080-0-0.jpg

اونا همش ورژن های جدید هست، مثل بلوری و DVD و ... . قسمت اول اصلا Title نداشته!

قبلا که دیده بودم که اصلا دقت نکرده بودم به این قضیه چند ماه پیش که باز دیدم که برا این جدیده اماده شم :D به این قضیه دقت کردم که اولش نوشت IV .
ممنون که از گمراهی در اوردی منو .
May The Force Be With You :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر