Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همین وین دیزل که از اون فیلم پستونک تا فیلم ریدیک رو یه جور بازی میکنه میدونستین یکی از پر درآمدترین بازیگراس؟:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
نمرات و در آخر وین دیزل :d گفتم که , شاید دیدم نظرم عوض شد ولی خوب هرکی دیگه بود این آخری رو میدید بعد نمرات درخشان قبلیارو هم مشاهده میکرد انتظاری ازش نی رفته که به فیلم نگه آشغال !

یعنی تا حالا برات پیش نیومده از فیلمی که نقداش بد باشه لذت ببری؟ :D

هرکی دیگه بود میگفت صبر بده خودم نگاه کنم و بعد نظر بدم یا کلا نظر ندم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سر همین بحث برام جالب شد که برم متا و گوجه گندیده رو ببینم. در کمال تعجب چشمام از حدقه زد بیرون و شاخ در آوردم از امتیازای 2 ریدیک قبلی!!! اصلا انتظار این نمره ها رو نداشتم! واقعا چرا؟! ریدیک ها اینقدر خوب و محبوب بودن که حتی بازی به اون زیبایی از روشون ساخته شد توسط استاربریز و خیلی هم موفق بود. فکر کنم این از همون عجایب امتیازاست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اولین نگاه به Xmen Apocalypse. قراره تریلر این فیلم تو اکران Star Wars نمایش داده بشه.

اینم بدن جدید Chris Hemsworth (بازیگر نقش Thor) برای فیلم جدیدش که Lost At Sea نام داره. :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
اولین نگاه به Xmen Apocalypse. قراره تریلر این فیلم تو اکران Star Wars نمایش داده بشه.

اینم بدن جدید Chris Hemsworth (بازیگر نقش Thor) برای فیلم جدیدش که Lost At Sea نام داره. :|

جالبه تو یونیورس سینمایی مارول فعلا خوش یمن ترین فیلم برای بازیگراش همین تور بوده . البته بازیگراش هم نشون دادن استعداد اشون بیشتر از ول گشتن وسط جلوه های ویژه است . اون از تام هیدلستون این هم از همسوورت . به نظر من همین نکته که همچین کاری کرده نشون میده به کارش اهمیت میده . امیدوارم موفق تر بشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اين تريلر Now You See Me 2 نشونه از يه فيلم خيلي چرت و افتضاح تر از قبل ميده :|
قراره فيلم درباره شعبده باز ها باشه بعد بر ميدارن يه سري كارهاي عجيب غريب انجام ميدن بدون اين كه در موردش توضيحي بدن !
حالا توي اين سري دوم ديگه همه كارها شده محيرالعقول :|

اگر قراره فيلم ات در مورد شعبده باز ها و كارهاشون و ... باشه چيزي بساز كه درست باشه در غير اينصورت اسمش رو بذار فانتزي علمي تخيلي در مورد يه عده كه ميخوان مثل قهرمان هاي مارول و DC باشن و گرنه اين شعبده هاي نسخه دوم رو عمه ناصرالدين شاه هم ميتونه تصور كنه كه بارون رو تو هوا نگه داره و ... :|

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

اینا که انقدر اینجوری وزن کم میکنن چرا یه دونه از این موهاشون کم نمیشه ؟
بابا ما یکم وزن کم میکنیم کله موهامون کچل میشه :d
جدی واقعا این بازیگرا چقدر پدرشون سر این وزن کم کردن در میاد !
نمونه ش همین کریستین بیل خودمون

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
افتتاحیه قسمت اخر hunger gamesکمترین فروش رو تو سری داشت101میلیون
عجیبه قسمت اول و دومش150بودن قسمت های اخرش 120و100.
همیشه فک میکردم این قسمت اولش150میفروشه قسمت اخر 200رو میزنه:D

این big shortکست ش تو حلق تک تک سینما دوستان:D شدیدا منتظرشم

- - -ویرایش - - -

اینا که انقدر اینجوری وزن کم میکنن چرا یه دونه از این موهاشون کم نمیشه ؟
بابا ما یکم وزن کم میکنیم کله موهامون کچل میشه :d
جدی واقعا این بازیگرا چقدر پدرشون سر این وزن کم کردن در میاد !
نمونه ش همین کریستین بیل خودمون

بیل تو ماشینیست که وحشتناک بود معلوم نیست چطور تونست انقد لاغر شه
نمیدونم واقعی بود اون یا نه:D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
شماره جديد Star Wars با پيش فروش بليط معادل ٥٠ ميليون دلار ركورد جديدي ثبت كرد. قبل از اين بهترين پيش فروش براي TDKR بود با ٢٥ ميليون دلار.

Sent from Valhalla.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اين تريلر Now You See Me 2 نشونه از يه فيلم خيلي چرت و افتضاح تر از قبل ميده :|
قراره فيلم درباره شعبده باز ها باشه بعد بر ميدارن يه سري كارهاي عجيب غريب انجام ميدن بدون اين كه در موردش توضيحي بدن !
حالا توي اين سري دوم ديگه همه كارها شده محيرالعقول :|

اگر قراره فيلم ات در مورد شعبده باز ها و كارهاشون و ... باشه چيزي بساز كه درست باشه در غير اينصورت اسمش رو بذار فانتزي علمي تخيلي در مورد يه عده كه ميخوان مثل قهرمان هاي مارول و DC باشن و گرنه اين شعبده هاي نسخه دوم رو عمه ناصرالدين شاه هم ميتونه تصور كنه كه بارون رو تو هوا نگه داره و ... :|

یعنی چی متوجه نمیشم؟! این فیلم از اول هم قرار نبوده مستند باشه که. یه فیلم فانتزی تخیلی هست با مفاهیم دیگه ای که تو لحظه لحظه فیلم قابل مشاهده است.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
یعنی چی متوجه نمیشم؟! این فیلم از اول هم قرار نبوده مستند باشه که. یه فیلم فانتزی تخیلی هست با مفاهیم دیگه ای که تو لحظه لحظه فیلم قابل مشاهده است.

منم نگفتم ارزش مستندي ! ولي فيلمي كه درباره شعبده بازي ساخته بشه از نظر من بايد معقول باشه يا حداقل شعبده هارو توضيح بده يا واقعي به نظر برسن !

مي گم اين نظر شخصيه !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم نگفتم ارزش مستندي ! ولي فيلمي كه درباره شعبده بازي ساخته بشه از نظر من بايد معقول باشه يا حداقل شعبده هارو توضيح بده يا واقعي به نظر برسن !

مي گم اين نظر شخصيه !

با کمال احترام نظرت کاملا از بیخ و بن اشتباهه. حالا میخواد شخصی باشه یا نباشه. این همه فیلم ساخته میشه همشون باید معقول باشن؟ اصلا نمیتونم هضم کنم بخدا این حرفت رو. یعنی چی معقول باشه؟ اصلا چرا باید معقول باشه؟

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
با کمال احترام نظرت کاملا از بیخ و بن اشتباهه. حالا میخواد شخصی باشه یا نباشه. این همه فیلم ساخته میشه همشون باید معقول باشن؟ اصلا نمیتونم هضم کنم بخدا این حرفت رو. یعنی چی معقول باشه؟ اصلا چرا باید معقول باشه؟
شما وقتی یه فیلم میبینی باید طبق یه منطقی پیش بره حالا فیلم ممکنه سایفای باشه ، ولی منطق خاص خودشو داره که اون منطق نقض نمیشه ، به نظر من نسخه ی اول Now you see me فیلمی بود که بیشتر از یه بار نمیشد دیدش ، چون خیلی اتفاقات غیر منطقی توش میافتاد (در واقع فیلم تو دنیای خودش نمیتونه قوانینشو نقض کنه) nysm تو دنیای نیمه (!) واقعی اتفاق می افته حالا چند تا شعبده جزئی غیر واقعی باشه اشکال نداره ولی وقتی شعبده ی این تیم اینه که 140 میلیون دلار رو با اسم سگ و دایی بزرگه ی طرف جا به جا میکنن(اخه مگه رمز ایمیله :| ) من به شخصه جا میخورم چون هم شعبده ی کلیدیه تو داستان هم شدیدا غیر منطقیه نمیگم صددرصد منطقی باشه مثلا شعبده دزدی از بانک شعبده ی خوبیه ولی این که طرف بپره تو هوا به پول تبدیل بشه و هیچ توضیحی داستان خود فیلم که در راستای روایت توی همون دنیاس ازائه نمیده خوب من به عنوان مخاطب نمیتونم قبول کنم
من تریلر نسخه دومو ندیدم اصلا صرفا دارم در مورد نسخه اول حرف میزنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر