Movie Center

کسی The Creator دیده ؟ارزش داره؟

اخیرا Sound of Freedom و Reptile دیدم که خوب بودن توقع نداشتم از Reptile خوشم بیاد ولی فیلم وظیفه خودشو خوب انجام داد.

منتظر The Killer بودم که از تعریف بچه ها معلومه نه داستان داره نه اکشن (حیف شد من خیلی Michael Fassbender دوست دارم)

• Like
Reactions: Sega_genesis
کسی The Creator دیده ؟ارزش داره؟

اخیرا Sound of Freedom و Reptile دیدم که خوب بودن توقع نداشتم از Reptile خوشم بیاد ولی فیلم وظیفه خودشو خوب انجام داد.

منتظر The Killer بودم که از تعریف بچه ها معلومه نه داستان داره نه اکشن (حیف شد من خیلی Michael Fassbender دوست دارم)
مایکل فسبندر توش خوب بازی می کنه.
بخاطر اون بنطرم ارزش دیدن داره

من خودم هنو کیلر و اوپنهایمر رو ندیدم ولی به نظرم جفتشون ازون دسته فیلمان که باید ببینی و فقط به نظرات بقیه اکتفا نکنی. یه درصد کمی هم بذاری کنار که شاید خوشت بیاد، کافیه برای دیدنشون. حقیقتش انتظار داشتم وقتی نسخه دیجیتال اوپنهایمر میاد، طوری باشه که همه باهاش عشق کنن اما اینطوری نشد متاسفانه. امیدوارم خودم جز اون دسته باشم که خوششون اومده ازین ۲تا فیلم :D

دوستان من حدود 25 سال پیش یه فیلم دیدم نتوسنتم اسمش رو پیدا کنم.یه تیکش یادمه که دو نفر فکر کنم جاسوس بودن یا هر چی رو دستگیر میکنن میبرن تو یه تشکیلاتی و اولین صحنش این بود
این دو تا رو نشوندن و حدود 30 40 تا خانم لخت اومدن جلوی اینا بعد که این نمایش تموم شد بردنشون زندان.متاسفانه آخر فیلم رو ندیدم و خیلی وقته میخوام برم دنبالش ولی اسمش رو نمیتونم پیدا
کنم.میدونم خیلی کاری سختیه ولی اگه پیدا کنین منو از این فکر لعنتی نجات میدید

ا
خیلی فیلم بد و نامفهومی بود خیلی سریع رفت جلو و هیچ کارکتر سازی عمیقی شکل نگرفت
شاید باید تفسیر فیلم رو ببینم
اولش چند دقیقه خوب بود داشت فضا ش در میومد بعدش ترس ش شد نمایش تراژیک مرگ آدم ها - مثلا کشته شدن هولناک بچه ها و .... خیلی هم حال بهم زن بود - نه خوب نبود - اسپانیول زبان فقط rec 1 و 2 rec 2 اش که شبیه fear بود لامصب انگار لول بازی بود عالی

• Like
Reactions: MagicMans
creator بد نبود ولی ایراد خیلی داشت مثلا کارای حماقت بار زیادی میکردن شخصیت هاش . مثلا با اینهمه تکنولوژی و دید درشب و و بساط و رباتیک و Ai و ... طرف چراغ قوه بهش بود میرفت عملیات بعد چراغش فقط صورت خودش رو روشن میکرد قشنگ از دور میزدنش - بعد چنین ai که چنین قدرتی داره میتونه همه چی رو هک کنه - نابود کنه - خدا پدر جیمز کامرون رو بیامرزه 100 سال پیش در مورد AI روگ شاهکار ساخت 100 سال دیگه بهش نمیرسن بعد یک عده به creator میگن اورجینال !!! قشنگ اسکای نت همه نوکلیر میکنه چطور ممکنه کسی ترمیناتور ندیده باشه ؟
؟

Now I Am Become Death, The Destroyer of Worlds.

چقدر زیبا و باشکوه بود این فیلم. واقعا ۳ساعت لذت بردم از دیدنش. میخکوب شدم پای فیلم به لطف داستان زیبا و تاثیرگذارش، بازیگرهای فوق‌العاده، موسیقی بی‌نقص و فضاسازی کم‌نظیر. دقیقا همونطور بود که انتظارش رو داشتم. از روزی که ازین فیلم رونمایی شد و فهمیدم که قراره اوپنهایمر رو به تصویر بکشن، لحظه شماری میکردم برای دیدنش. قشنگ به اندازه‌ی "آیریش من" لذت بردم ازش. خیلی عالی و باکلاس بود. از لحظه‌ای که شروع شد تا آخرش. فضاسازی که انجام میشه تا به اولین آزمایش برسیم فوق‌العاده بود به نظرم. فیلم رو هم خیلی خوب بستن. با اون سکانس زیبا. نمیشه تصور کرد همچین آدمی بودن چه حسی داره. کسی که به قول خودشون سلاح جدیدی نساخت بلکه دنیای جدیدی رو ساخت. فیلمی سراسر دیالوگ خالص با این بازیگرای عالی چیزی نیست که مُدام ببینیم. فیلمای کمی برای من تا این حد لذتبخش میشن.

موفق باشیم.

من یه نیم ساعت از Oppenheimer رو دیدم ولی برام خیلی گنگ بود و کات های طولانی و پر تعدادش اعصابم رو به هم ریخت.
چند صفحه پیش دیدم که بچه ها گفته بودن باید یه مستند ببینیم و با پیش زمینه بریم سراغش.
میشه بگید چه مستندهایی یا چه ویدیو های از Ytube ببینیم اوضاع بهتر میشه برا دیدنش ؟ :D

در مورد The Creator هم فیلم بی نقص نیست ولی درب و داغون نیس اصلا و من از دیدنش لذت بردم و چیزی که به شدت به چشمم اومد این بود که فیلم از لحاظ Visually واقعا زیباس.

فیلم های کیتی گرین رو اگه یذره درجه سنی ـش رو ببریم سمت NC-17 میرسیم
به سری فیلم های " i spit on your grave " . خوبی این سری فیلم ها اینه که شخصیت اصلی جوری به خواسته ـش میرسه که همه راضی میشن !

• Like
Reactions: Sega_genesis
من یه نیم ساعت از Oppenheimer رو دیدم ولی برام خیلی گنگ بود و کات های طولانی و پر تعدادش اعصابم رو به هم ریخت.
چند صفحه پیش دیدم که بچه ها گفته بودن باید یه مستند ببینیم و با پیش زمینه بریم سراغش.
میشه بگید چه مستندهایی یا چه ویدیو های از Ytube ببینیم اوضاع بهتر میشه برا دیدنش ؟ :D

در مورد The Creator هم فیلم بی نقص نیست ولی درب و داغون نیس اصلا و من از دیدنش لذت بردم و چیزی که به شدت به چشمم اومد این بود که فیلم از لحاظ Visually واقعا زیباس.
ببین مستند the end all war : oppenheimer & the atomic bomb ببین برای محکم کاری تو یوتیوب کانال مورخ یه playlist داره در مورد جنگ جهانی دوم اونم اگه بتونی کنارش ببینی بعد فیلم ببینی عشق میکنی :D

معرفی می کنم.
آقا و خانم اسمیت :|

View attachment 319000
خدایی فاز این غربی ها رو متوجه نمیشم که همه فیلم ها رو پر میکنن از سیاه و چینی و مکزیکی و ...
مثل این میمونه بری فیلم ژاپنی ببینی بعد همه توش مال فیلیپین یا هند باشن. یا مثلا ما فیلم "گنج قارون" رو بازسازی کنیم و 80% درصد بازیگرا افغانی و عراقی باشن :))

================
فیلم the creator رو هم دیدم. بد نبود ولی یه جاهاییش اصلا با عقل جور در نمیاد :-? آسیایی ها که همه روبات و هوش مصنوعی دارن مثل عقب افتاده ها زندگی میکنن ولی آمریکایی های بدن AI پیشرفته تر هستن (!).

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or