Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
  • Smile
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
این همونی بود که گفتین بعد از ex machina چیز باحالیه یا اون یه چی دیگه بود؟

اون یکی دیگه بود! :D

چون Ex Machina در برابر Titane حکم فیلم کمدی رو داره!:D

به نظر من فیلم Raw به کارگردانی ژولیا دوکورنو (کارگردان Titane هم هست.) رو ببین:D

• Like
Reactions: SiminSecret

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد

به نظر من فیلم Raw به کارگردانی ژولیا دوکورنو (کارگردان Titane هم هست.) رو ببین:D
همینکه درباره آدم خواریه؟ بدرد خودش میخوره!:|

Sepehr_T

کاربر سایت
Jun 29, 2021
61
من فقط بحثش که شد یادش افتادم دو تا چیزی که داشتم فرستادم ... برای خودم حقیقت مهم نیست این قضیه، حالا کوین اسپیسی و جیمز فرانکو و بقیه خبرشون رو از این طرف و اونطرف شنیدم بقیه رو مطمئن نیستم و نظری هم ندارم که تایید کنم بگم حتما این عکس درسته
اتفاقا چون بالای 80% سلبریتی های هالیوود به کسی رای دادن که پسرش اوستای اینکاراس" احتمال زیاد این اخبار درسته.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
یک. کاربران لیستی از خلافکاران هالیوود به اشتراک گذاشتند که شاید تیم Spotlight هم سال ها طول بکشه تا به چنین لیستی دست پیدا کنه؟!:)):)) ما که قرار نیست فیلمساز و جز عوامل پشت صحنه تولید فیلم باشیم، پس ترجیح می دهیم در همان پرده نقره ای یا قاب تلویزیون اکت آن ها را ببینیم. قضاوت کار با مخاطب خوره سینما نیست.

دوم. فرهادی برد. البته برنده گرند پرایز برای فرهادی چیز WOW نیست. طرف دوتا اسکار داره. همون اسکارهایی که یه زمانی افتخار مملکتمون می دونستیم ولی الان افتخار در ذهن ما تغییر تعریف پیدا کرده! این مسئله بیرون از جهان سینمای ایران باید واکاوی بشه.

سوم. فیلمی برد که منتقدان دیسش کردند. هیئت داوران شیلنگ دیس رو سپس روی منتقدان گرفتند و نشون دادند هرچی اسپایک لی دوست داشته باشد، به آن تعلق می گیرد. شاید پیرامون همین فیلم که هو شده بود، اسپایک لی در توالت عمومی حضور داشته و صحنه هو شدن رو از دست داده! Raw ایده بکری داشت اما آن ایده در مسیر پیچ و خم قصه، منطقش رو از دست میداد. این یکی هم یک تورچر پورن به نظر میرسه. شاید گمان میکردم شان بیکر برنده بشه که نشد!

چهار. گفتن جایزه کن تنها به یک فیلم داده میشه. خب تا حدودی درست هست. اما فقط در زمان نرسیدن به جایزه پالما ادور. فروشنده دو جایزه کن برد؛ بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

Raw دیدم
حالا اسم اون چی بود یادداشت کنم :)

• Sad
Reactions: Jill-Valentine

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
Jacob's Ladder (1990) رو دیدم واقعا این فیلم هر چی بهش میخوره الا ژانر ترسناک!
Candyman رو هم دیدم اینم همچین مالی هم نیست تو ژانر ترسناک .( ایده ش کپی برداری از سری فیلم A Nightmare on Elm Street کرده ،که تفاوت وحشتناکی باهم دارن ،کندی من در مقابلش پشمک هم نیست )

انگار هر دو رو قبلا" دیده بودم !🤔😒😐

Jacob's Ladder (1990) سوا از قرار گیری تو ژانر ترسناک ،باید بگم که از فیلمCandyman خیلی بهتره با فاصله زیاد

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
فیلمو تو imdb چک میکنی میبینی یکساعت و 40 دقیقه است بعد دانلود میکنی نگاه میکنی یک هفته بعد نسخه extended میاد که 20 دقیقه بیشتره!
مسخره بازی شده بخدا

اون 20 دقیقه چیه؟ ارزش داره دوباره دانلود کنیم؟
Hitman's Wife's Bodyguard - Extended

• Like
Reactions: TheGodfather

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فیلمو تو imdb چک میکنی میبینی یکساعت و 40 دقیقه است بعد دانلود میکنی نگاه میکنی یک هفته بعد نسخه extended میاد که 20 دقیقه بیشتره!
مسخره بازی شده بخدا

اون 20 دقیقه چیه؟ ارزش داره دوباره دانلود کنیم؟
Hitman's Wife's Bodyguard - Extended

به خاطر همین Extended تمام زیرنویس های موجود دیشب مشکل داشت و کلی درگیر بودم آخرش فهمیدم نسخه ها فرق داره کلا!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
به خاطر همین Extended تمام زیرنویس های موجود دیشب مشکل داشت و کلی درگیر بودم آخرش فهمیدم نسخه ها فرق داره کلا!
ااا
من یکی چند دقیقه پیش گرفتم، یک ساعت و 56 دقیقه است.
درست دان کردم؟
از سینما گرفم من؛ x265 WEB-DL 720p - PSA

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
این حجم از فیلتر کردن یکی از سایتای رایگان معروف فیلم عجیبه واقعا.... هفته ای یه دامنه داره عوض میکنه..!!!!
عجیب نیس داداش اینجا ایرانه هرچیزی ممکنه :D
من یه سایت پولی میشناسم تقریبا هر هفته یکی دو بار فیلتر میشد و دامنه عوض میکرد ولی گویا الان دست از سرش برداشتن :))

• Like
Reactions: Silent Storm

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
ااا
من یکی چند دقیقه پیش گرفتم، یک ساعت و 56 دقیقه است.
درست دان کردم؟
از سینما گرفم من؛ x265 WEB-DL 720p - PSA
دوستان این هیتمن وایف بادیگارد رو همون نسخه 1 ساعت و 39 دقیقه‌اش رو ببنید.
هرچقدر چشم تون کمتر این زباله رو ببینه و تحمل کنه، آرامش بیشتری خواهید داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر