barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
اسکار همیشه از اولین مراسمش همینطوری چرت بوده، من به جز انگشت شمار، اکثر فیلمای اسکاری که دیدم واقعا مزخرف بودن.
سلام . امکان داره چند نمونه از اون استثنا های انگشت شمار رو نام ببرید .
یک چند تا هم از اون مزخرف ها رو نام ببرید . البته این چند سال اخیر رو همه می دونیم فیلم ها جالب نبودن . ولی خب چون شما از اولین مراسم اش دنبال می کردید لطف کنید در طول تاریخ و بازه های زمانی مختلف این مزخرفات رو نام ببرید متشکرم
کاندیداهای مزخرف اسکار مزخرف امسال هم معرفی شدند.واقعا حیف از اسکار که دیگه هیچ ابهتی نداره و فقط و فقط باید سیاسی باشه
حالا در این شکی نیست که اسکار سال های ساله که انتخاب های عجیبی داشته. اما وضعیت امسال سینما هم بی تاثیر نیست. امسال مگه فیلم خوبی داشتیم که حق اش خورده شده ؟ امسال همین فیلم ها که نامزد شدن کارهای بولد بودن. بقیه هم یا فیلم های مستقل با مخاطب محدود بودن که اصلا آکادمی سمتشون نمیره یا کارهایی که تو اشل جایزه بردن نبودن.
اسکار به فنا رفته چون سینما به فنا رفته

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
چند تا فیلم اخر زمانی معرفی کنید لطفا خودم اخرینایی که دیدم برد باکس و کوایت پلیس بود بدک نبودند چون این فیلما ذاتن جذابن و خیلی کم ساخته میشن گزینه زیادی نداریم
اتفاقا آخر الزمان همیشه یکی از ایده های جذاب سینما بوده .به خصوص بین سال 2009 تا 2012 یک موجی راه افتاد از این آثار . البته احتمالا خیلی هاشون رو شما دیدید ولی باز من معرفی می کنم
i am legend
the road
children of men
bad batch
book of eli
mad max series
28 days later
dawn of planet of the apes
war for planet of apes
stalker
soylent green
oblivion
9

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
واقعا اسکار هنوز براتون اهمیت داره؟ شدیدا دیگه بی حس شدم به این مراسم. پوستر امسالشم جالبه یک مجسمه مشکی توی پس زمینه rainbow :) چیز خاصی انتظار دارین؟
از اسکار بدتر، تمشک طلایی... 3 سال پیش وقتی mother! آرونوفسکی رو نامزد همه رشته ها کردن، فهمیدم واقعا سطحش چقدره...

ولی جدای این حرفا، دوست ندارم با لیبل اسکاری گند بزنم به وجهه Nomadland... این فیلم واقعا زیبا و معرکه بود. بدون هیچ ادعایی و هیچ نمایشی، تماما زیرلایه ای احساساتمو بر انگیخته کرد و یهو به خودم اومدم دیدم دارم همینطور اشک میریزم و تا مدتی حالمو خراب کرده بود...

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
26 . فیلم Monster Hunter محصول سال 2020 ، وقتی خانم جوویچ در فیلمهای این چنینی که ارتباط مستقیمی با یک بازی دیجیتالی داره بازی میکنن خیلی خوب در قالب نقششون جا میگیرن که این مورد میتونه از ارتباط داشتن مستقیم ایشون با اون بازیها باشه مثل نقششون در فیلمهای رزیدنت اویل که البته به نظر من اون فیلمها ضمن خوب بودن ولی با بازی رزیدنت اویل اختلاف سطح زیادی داشتن و نمیشد اونها را یک روایت اصلی نسبت به بازی رزیدنت اویل دونست اما به هر حال فیلم شکارچی هیولا بسیار خوش ساخت و سرگرم کننده بود و یکی از پایانهای خوب را در حالت " ادامه دارد " داشت چون میشه هم لذت خود این قسمت از فیلم را تمام و کمال برد و هم بدون حس خستگی و کلافگی منتظر ادامه داستان در قسمت بعدی موند .

Milla Jovovich.jpg > Milla Jovovich

Tony Jaa.jpg > Tony Jaa

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
منبع لطف میکنید ؟
من هرچی سرچ کردم نه تور نت چیزی پیادا شد نه خبری دیدم که بگه لیک شده.
Hdrip اومده، من یه ذره دیدم کیفیتش خیلی بده،
نگاه نکنی بهتره.
فردا webdl میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• kozo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر