Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
این خبر راسته که لاشانا لینچ تو قسمت بعدی جیمز باند قراره بعنوان جیمز باند بعدی معرفی بشه؟؟!!!!!!!
دست از سر فیلما و سینما بردارین دیگه کله پوکها
نه.جیمز باند که نمیتونه باشه چون زنه:Dولی جدا از اون آخر اسپکتر که جیمز و بانو زدن به دل جاده:Dحالا در غیاب موقت جیمز باند تو mi6 کد 007 رو دادن به شخصیتی که این خانم نقششو بازی میکنه و قاعدتا باند هم از تعطیلات بر میگرده و 007 جدید احتمالا در حد سایدکیک میمونه.طبیعیه که سعی کنن کاراکترای زن رو از حالت دکور بودن در بیارن که تصمیم خوبی هم هست.تو این سری جدید مشخصا کاراکتر اولگا کوریلنکو و در درجه بعدی لئا سیدو و اوا گرین از این نظر بد نبودن.

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نه.جیمز باند که نمیتونه باشه چون زنه:Dولی جدا از اون آخر اسپکتر که جیمز و بانو زدن به دل جاده:Dحالا در غیاب موقت جیمز باند تو mi6 کد 007 رو دادن به شخصیتی که این خانم نقششو بازی میکنه و قاعدتا باند هم از تعطیلات بر میگرده و 007 جدید احتمالا در حد سایدکیک میمونه.طبیعیه که سعی کنن کاراکترای زن رو از حالت دکور بودن در بیارن که تصمیم خوبی هم هست.تو این سری جدید مشخصا کاراکتر اولگا کوریلنکو و در درجه بعدی لئا سیدو و اوا گرین از این نظر بد نبودن.
البته در سری باند قبلا این کارو انجام دادن . کاراکتر مانی پنی تو این سری جدید جایگاه اش فراتر از اون مانی پنی کلاسیک بود که حکم دست گرمی باند رو داشت

• Like
Reactions: TheGodfather

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
البته در سری باند قبلا این کارو انجام دادن . کاراکتر مانی پنی تو این سری جدید جایگاه اش فراتر از اون مانی پنی کلاسیک بود که حکم دست گرمی باند رو داشت
آره دیگه.خودمم بالاتر گفتم که یه کارایی کردن قبلا.مثلا همون کوریلنکو تو چندتا فیلمی که من دیدم تنها باند گرلیه که با جیمز باند نمیخوابه و فیلم مال 11 سال پیشه.اصولا جیمز باند ماهیت مردانه و عامه پسند و تختی داره و تو این سری جدید سعی کردن به شخصیت ها یه بعدی بدن و از اون مقوا بودن و کاریکاتوری بودن در بیارنش که خوب بوده.من خودم از سریهای قدیمی تر چندتا نسخه رو بیشتر ندیدم و واقعا تعطیلن.واسه همین اینایی که هی نگرانن "اصالت و ریشه" سری هستن رو درک نمیکنم.باند فلمینگ به درد الان نمیخوره و این سری جدید هم ریز ریز فاصله گرفته از اون و خیلی چیزارو تغییر داده و جدا از ضعف و قوت هاش تبدیل شده به یه سری فیلم قابل اعتنا."باند اصیل" هم الان صرفا به درد پارودی ساختن میخوره.

• Like
Reactions: _hedayat_

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آره دیگه.خودمم بالاتر گفتم که یه کارایی کردن قبلا.مثلا همون کوریلنکو تو چندتا فیلمی که من دیدم تنها باند گرلیه که با جیمز باند نمیخوابه و فیلم مال 11 سال پیشه.اصولا جیمز باند ماهیت مردانه و عامه پسند و تختی داره و تو این سری جدید سعی کردن به شخصیت ها یه بعدی بدن و از اون مقوا بودن و کاریکاتوری بودن در بیارنش که خوب بوده.من خودم از سریهای قدیمی تر چندتا نسخه رو بیشتر ندیدم و واقعا تعطیلن.واسه همین اینایی که هی نگرانن "اصالت و ریشه" سری هستن رو درک نمیکنم.باند فلمینگ به درد الان نمیخوره و این سری جدید هم ریز ریز فاصله گرفته از اون و خیلی چیزارو تغییر داده و جدا از ضعف و قوت هاش تبدیل شده به یه سری فیلم قابل اعتنا."باند اصیل" هم الان صرفا به درد پارودی ساختن میخوره.
البته خب این طوری که شما هم می فرمایید نیست .باند کارهای خوب داره . مثلا قبلا هم زن هایی که بیشتر از یک بازیچه احمق بودن تو سری باند داشتیم . مثل کاراکتر سوفی مارسیو در دنیا کافی نیست (خیلی ها فکر می کنند اوا گرین و توئیست مربوط به اون کاراکتر در کازینو رویال تازه است ولی ایده اش رو از همین کاراکتر مارسیو گرفتن ) . تو همین سری جدید باند هم اسپکتر کاملا اثری وفادار به ریشه های بانده هم توش گجت هست و هم دشمن های کلاسیک و آیکانیک و البته طنز هم داشت. باند یک سری فیلم داره که دیگه دست کم گرفته بودنش سازنده ها و خیلی هردمبیلی هرچی ایده مسخره به ذهنشون رسیده بود ریخته بودن تو فیلم . مثل روز دیگر بمیر یا چند تا از کارهای راجر مور و یکی دوتا فیلم های آخر شون کانری . اما این طوری نیست که بگیم کل فیلم های کلاسیک باند الان خیلی کاریکاتوری هستن و کلا باید بولدوزر انداخت زیر ساختمون از نو ساخت و اگه بخواهیم به ریشه ها وفادار باشیم فیلم بد در میاد .
درباره این تغییرات هم موافقم . تغییرات برای هر سری ای که طولانی مدت ساخته میشه لازمه وگرنه نتیجه اش میشه مثل واکینگ دد که دیگه نفسی براش نمونده. ولی یک سری تغییرات فقط ماهیت اثر رو می گیره . باند یک شمایل کاملا شناخته شده است . یعنی دارای یک سری ویژگیه که با اون ها شناخته میشه . اگه اون هارو تغییر بدن که دیگه جیمز باند نیست .میشه یک مامور مخفی سازمان اطلاعاتیه که به یک سری گجت دسترسی داره . برا همین یک سری از فن های قدیمی این سری نگران بودن . مثل من . من از ادریس البا خوشم میاد و به نظرم بازیگر قابلیه . توانایی اش رو اثبات کرده ولی خب نقش باند بهش نمیاد . یک شبه باند در یک اثر دیگه شاید ولی نه خود جیمز باند . و یا این ماجرای عوض شدن 007 . اگه این قدر بی اهمیته و همچنان میخوان باند رو نگه دارن لزومی نداره که بخوان عنوان 007 رو بگیرن ازش .می تونستن مثل یک عدد دیگه رو بهش بدن . ولی خب در این فضای داغون سینمای هالیوود که یک مشت دیوانه افراطی کنترل رو دست گرفتن شک دارم این حرکت بی دلیل باشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از فرط بیکاری رفتم Hobs & Shaw رو دیدم و:
فقط اونجا که یه هلیکوپتر 3تا ماشین رو بلند میکنه و زنجیر پاره میشه و خود دواین جانسون با دستش زنجیر رو نگه میداره (توی اون سرعت و توی اون پوزیشن) و هلیکوپتر نمیتونه خودش رو جدا کنه
هیچی دیگه. اینجا دیگه یاتاقان زدم و کمرم هم رگ به رگ شد:D دیگه نتونستم این حجم از قوانین فیزیک رو تحمل کنم:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
از فرط بیکاری رفتم Hobs & Shaw رو دیدم و:
فقط اونجا که یه هلیکوپتر 3تا ماشین رو بلند میکنه و زنجیر پاره میشه و خود دواین جانسون با دستش زنجیر رو نگه میداره (توی اون سرعت و توی اون پوزیشن) و هلیکوپتر نمیتونه خودش رو جدا کنه
هیچی دیگه. اینجا دیگه یاتاقان زدم و کمرم هم رگ به رگ شد:D دیگه نتونستم این حجم از قوانین فیزیک رو تحمل کنم:D
فکر کنم بالیوود از این فیلم شکایت کنه، از بس که هندی بازی داشت!

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
بزرگترین خطری که سینما رو تهدید می کنه فیلمای مارول و ابرقهرمانی نیستن، این جو فمنیستی و همجنسگرایانه(خصوصا سیاه پوستش :D) هست که داره به سینما لطمه زیادی میزنه. منتها کسی جرئت نداره آن چنان به این مقوله بپردازه و انتقاد کنه :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بزرگترین خطری که سینما رو تهدید می کنه فیلمای مارول و ابرقهرمانی نیستن، این جو فمنیستی و همجنسگرایانه(خصوصا سیاه پوستش :D) هست که داره به سینما لطمه زیادی میزنه. منتها کسی جرئت نداره آن چنان به این مقوله بپردازه و انتقاد کنه :D
البته هموون کارگردانی که گفت فیلمای مارول چرندن به این موضوع اشاشره کرد :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سینماگران هنرفروش، فعالین سینمایی که حضورشان در سینما هر دلیلی دارد به غیر از خود سینما و آن‌ سینماندیده‌هایی که عامدانه از هنر بیزارند و تحمل هیچ صدایی جز صدای باب میل خودشان را ندارند، شعور ماندن خانه پدری بر پرده سینما را نداشتند و این فیلم باز هم توقیف شد.

Screenshot_20191028-191517.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سینماگران هنرفروش، فعالین سینمایی که حضورشان در سینما هر دلیلی دارد به غیر از خود سینما و آن‌ سینماندیده‌هایی که عامدانه از هنر بیزارند و تحمل هیچ صدایی جز صدای باب میل خودشان را ندارند، شعور ماندن خانه پدری بر پرده سینما را نداشتند و این فیلم باز هم توقیف شد.

View attachment 120826

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
نشون دادن درد های جامعه بد فقط باید تو این خراب شده گل و بلبل نشون ملت داد همون بهتر که امثال اصغر فرهادی کوچ کنن به کشور های خارجی (امیدوارم دیگه پاش رو اینجا نذاره) تو این خراب شده باید از یـ خطی خارج نشی وگرنه محکوم به خیانت و هزار یک انگ دیگه
ورزش رو که به گه کشیدن سینما هم خیلی وقته ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر