JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من شخصا خیلی مخالف گند کاریای صنعت توی این روزا هستم (مثل انتخاب بازیگر سیاهپوست برای پری دریایی یا بازیگر زن برای جیمزباند یا ...)

ولی برای کت وومن مخصوصا مشکلی ندارم با این قضیه. برای من، کتوومن باید اغواگر باشه؛ باید اکشن خفن داشته باشه؛ باید شیمی خوبی با بتمن بسازه، و ... . هیچکدوم اینا به نظر من منافاتی با سیاهپوست بودن ندارن. همونطور که یکی از بزرگترین کت وومن های تاریخ سینما، هالی بری بود که سیاه پوست هست ایشون! (کاشکی زوئی کرویتز قبول میکرد نقشو :( )
برای گوردون هم قبلا با ماهرشالا علی مخالف بودم ولی جفری رایت فوق العادست... بخاطر تصویر های متعددی که از گوردون توی این مدت توی فیلم ها و بازی ها دیدم، بنظرم جفری رایت خیلی هم با اون تصویر ذهنیم تطابق داره!

--------------------------
نمیدونم شاید بخاطر اینه که کاراکترایی مثل کت وومن و یا گوردون بقدری ازشون نسخه متفاوت دیدم که اوکیم با این تفاوت کوچیک و شاید حتی به نظرم جفری رایت از جی.کی سیمونز خیلی بهتره :D
ولی ازون ور ما کاراکتری مثل پری دریاییو فقط تو یک کارتن قدیمی و یسری ورژن جدید تر (مثل کاراکترش توی رالف 2) دیدیم واسه همین اونقدر نمیتونم همچین تفاوتیو برای این کاراکتر قبول کنم...
آقا کت وومن هالی بری با اختلاف از بدترین کت وومن ها بود(منظورم فیلمش)! بنظر من که بازیگر سیاه پوست اون اغواگری لازم نداره! اگر هم داره کلا چهره افراد سیاه اون حالت موذی شخصیت کت وومن رو ندارن! حتی کت وومن نولان هم خوب نبود بنظرم! بهترینش مال همون تیم برتون یا کمیک هاست!
درباره گوردون نظری ندارم ولی ببینمش بیشتر برام حکم Aaron Cash رو داره تا گوردون :D
جالبه که بدونی سر پری دریایی کارگردان گفت خیلی گشتم تا این بازیگر پیدا کردم! الانم لابد مت ریوز خیلی گشته تا اینا رو پیدا کرده:))

• Like
Reactions: Arima Kishou

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
با این که خنده داره و از الان ری اکشن هارو میدونم ولی به نظرم بد نیست این جا بگم. آقا ما امروز رفتیم سینما فیلم شاه کش . اول این که اگه کسی از اعضای اینجا دستی تو دنیای هنر داره سازنده تیزر این فیلم رو به من کانکت کنه من سلام ام رو به والدین محترمش بفرستم . کلا تو تیزر طوری تدوین کردن که انگار قراره یک فیلم به سبک ده بچه زنگی آگاتا کریستی ببینی . ولی بعد که میری با یک فیلم چرت و کشدار و داغون طرف میشی . در آخر هم بگم با توجه به فضاسازی این فیلم جا داره که از استاد تارانتینو یاد کنم که 3 ساعت فیلم پر از دیالوگ با جمعی از بازیگر های قدیمی که ستاره نیستن ساخته به اسم هشت نفرت انگیز آدم لحظه ای خسته نمیشه تازه دوست داره چند باره فیلم رو ببینه . خداییش این تهیه کننده های ایرانی پولشون از پارو بالا میره که این طوری خرج می کنن برای یک سری بی استعداد داغون . فیلم نامه کلا تو دیواره

• Like
Reactions: -Poormaz-

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
بازیگر ROBINنش کیه؟:-? من فکر میکردم فیلم براساس YEAR ONE باشه!
اون یه توییت رندومه که مثلا شوخی با فیلم "سوپربد" و بازیگراشه و توسط یه نوبادی نوشته شده.دلیل اینجا قرار دادنش و زیرش "بدون شرح!" نوشتن رو من هم نفهمیدم.(اصلا چه جوری پیدا شده اون توییت؟:D)شما هم بگذر.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
مواد لازم برای یک ساخت یک بتمن سینمایی متفاوت که پشم ریزان باشد که حتی مارول هم دست به چنین کاری نزند:

1- انتخاب نیکولاس ویندینگ رفن به عنوان کارگردان
2- انتخاب مارک فراست به عنوان نویسنده فیلم
3- داستان فیلم کاملا در تیمارستان آرکام باشه.
4- دارای اکشن فلسفه گرا (!) و استفاده کم از دیالوگ
5- فضاسازی غنی و دیوانه وار که خوراک کار ویندینگ رفن با گرفتن شات هایش است. (نمونه کار Too Old to Die Young Or Only God Forgives)
6- درونمایه روانشناسانه و ترسناک که با توجه به کارهایی که فراست در تویین پیکس و ویندینگ رفن حداقل در فیلم ضعیف Neon Demon انجام داده، کمیستری خوبی می شود!
7- انتخاب رایان گاسلینگ به عنوان بتمن (کلا انتخاب بازیگر بتمن همیشه کنترورشاله اما بخاطر شناختی ویندینگ رفن از گاسلینگ داره، می تونه ازش بازی خوبی بگیره!)
8- درجه سنی .....R (Strong Violence,Disturbing Images, Sexual References,Strong Languages

یک آرزو که امیدوارم تا پایان عمر حیاتم محقق شود!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
در حالت کلی به نظر من این قضیه عوض کردن نژاد و رنگ پوست کاراکتر های قدیمی در حالت کلی خیلی چیز ناجوری نیست . مگر اینکه اون کاراکتر هویت اش با همین چیزا تعریف شده باشه مثل جیمز باند که هویت اش یک مرد انگلیسی زن بازه . بیشتر برای من پرداخت مهمه. جفری رایت قبلا هم تجربه مشابه ای داشت . تو سری باند دنیل کریگ نقش فلیکس لیتر دوست باند رو بازی کرده بود که تو سری های کلاسیک سفید پوست بود. تو لگو بتمن هم گوردون و باربرا سیاه پوست داشتیم مشکلی هم نبود . درباره کتوومن هم به نظرم سیاه پوست بودنش مشکل نیست . مشکل ناتالی امانوئله که آخرین چیزی که بهش میاد بتونه بازی کنه نقش یک سارق چموش و اغواگر و خرده شیشه داره . اصل کتوومن بودن به این نکاته .

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
View attachment 117601

با اعتراض خانواده قربانیان به برادران وارنر، فیلم جوکر در سینمای Aurora اکران نخواهد داشت!

آیا قرار است اتفاقات تراژیک سال 2012 تکرار شود؟​
یه نفر با لگو(LEGO ) بره ملت رو بکشه خانواده قربانیان میرن به لگو اعتراض میکنن ؟ حتما مدیا هم میاد میگه لگو باعث افزایش خشونت در دنیا هست.

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
یه نفر با لگو(LEGO ) بره ملت رو بکشه خانواده قربانیان میرن به لگو اعتراض میکنن ؟ حتما مدیا هم میاد میگه لگو باعث افزایش خشونت در دنیا هست.
داستان اینه که موقع نمایش فیلم سوم بتمن تو سال 2012 تو یه سینما در آئورا یه بابایی که گویا از نظر روانی هم مشکلاتی داشته با موهای نارنجی میره و سالن رو به گلوله میبنده و 12 نفر رو میکشه.الان یک ترسی وجود داره(نیروهای امنیتی هم مطرح کردن) که با توجه به ماهیتی که شخصیت جوکر داره، دوباره یه آدم ناسالمی بیاد و سر نمایش این فیلم تیراندازی راه بندازه.به همین دلیل 5 نفر از بازمانده های قربانیای این قضیه یه نامه به وارنر میدن و میگن شما که قدرت رسانه ای داری، بیا و تو قضیه مبارزه با گان وایولنس کنار ما باش و حمایت کن.وارنر هم از اون طرف گفته ما هم سر این قضیه با شما موافقیم و از بازماندهای اون حادثه هم حمایت کردیم ولی از آزادی هنرمندانمون هم دفاع میکنیم.تو اون نامه مشخصا میگن که قضیه دعوت به بایکوت فیلم نیست بلکه خواستار این شدن که تایم وارنر مسئولیت اجتماعی داشته باشه و از قدرت و نفوذش تو قضیه گان کنترل استفاده کنه.بعضی از بازماندگان هم گفتن مشکلی ندارن با قضیه و حتی فیلم رو میبینن.
خود اون سینمایی که توش تیراندازی شده جوکر رو نشون نمیده که البته ربطی هم به نامه ای که نوشته شده نداره.تصمیم مدیریتی خودشون بوده و فکر میکنم هم کار درستی بوده،چون دیدن جوکر تو اون مکان، ناخوشاینده.یعنی بجز این یک دونه سینمای خاص،جای دیگه ای با نمایش فیلم مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر