Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
چطور میتونید از اسپایدرمن تام هالند لذت ببرید؟ من در اعماق قلبم از این خبر خوشحال شدم حس میکنم بقیه هم همچین حسی باید داشته باشن

روایت داریم پیتر پارکری که محتاج نون شبش نباشه پیتر پارکر نیست چغندر است:-w

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
واقعا به این بحث بی مربوطه ولی خود سونی که ای پی دستش بوده ترجیح داده که اکتیویژن چند تا بازی آشغالی بسازه و دخالتی توی ساخت نداشته باشه. اصلا بازی براش مهم نبوده. منظور من اینه. از نظر من همچین بی تقصیر هم نیست. بازم میگم به بحث دیزنی و فیلم و ... اصلا ربطی نداره.

طبق گفته ی خودشون تهیه کننده اصلی فیلم های اخیر اسپایدرمن کوین فاگی بود. صد در صد توی ساخت فیلم ها نقش اساسی داشته. حتی اگه به فرض محال یه ریال هم هزینه نکرده باشن، الان که پیشنهاد 50 درصد رو دادند، گفتن که میخوان به صورت مشترک با سونی توی ساخت فیلم هزینه کنند. جوری میگید که انگار سونی باید همه ی هزینه ها رو بده و سود 50 درصد تقسیم بشه. اصلا اینطوری نیست.

پیشنهادی که دادن به نظرم منصفانه است. هم توی ساخت فیلم به صورت مشترک سهیم میشن و هم توی سود. اگه فکر میکنید این پیشنهاد بدی هست رو دیگه واقعا نمیدونم چی بگم. سود اسباب بازی و ... مگه چقدره؟ فیلم صد در صد بیشتر سوددهی داره.

دوست عزیز نیازی به عذر خواهی نیست. منظورتون رو درک کردم ولی میگم ربط زیادی به این موضوع نداره. در اینکه دیزنی پول پرست هست که شکی نیست. کاملا باهاتون موافقم.

بازم میگم توی بازیسنتر اصلا نمیشه از سونی ایراد گرفت. حالا میخواد بخش فیلم اش باشه یا گیم یا حتی برند موبایلتون. همیشه سونی درست میگه و بقیه اشتباه میگن. ادامه این بحث هم همش بیخوده. امیدوارم هر چی پیش بیاد به Avenger لطمه ای وارد نشه، چون خود فیلم های اسپایدرمن برام اوکی بودند ولی وجود کاراکترش رو توی Avenger خیلی میپسندیدم.
اخوی اون طرف رو هم نگاه کن ، چرا دیزنی که همین امسال چند تا فیلم میلیاردی داشته و همچنان در راه داره ! برای همین یه هیرو که دستش نیست هم دندون گرد کنه و دو طرف صدمه ببینن؟ به صورت مسخره ای هیت برای سونی و اسپایدرمن تو فضای مجازی به وجود بیاره؟؟؟
................

از طرفی سونی با ساخت ونوم و اسپایدر ورس خودش رو آماده کندن از مارول کرده بود ! از طرف دیگه اون ماروله که لطمه میخوره ، و رسما شخصیت پردازی تونی استارک هم پشم میشه با حذف عنکبوتی از مارول ! جدا از برنامه ریزیشون برای فاز چهارم پنجم ششم!
بر عکس اسپایدر من دنیا و هویت مستقل خودش رو داره ! حالا ببین کی داره بی ملاحظگی می‌کنه و به عبارتی داره زور میگه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
در مورد بحث فیلم... من واقعا دوست ندارم اسپایدی از MCU جدا بشه! و امیدوارم دیزنی از خر شیطون بیاد پایین و یه جوری به همکاریشون ادامه بدن!
از سمت سونی هم یونیورس اسپایدی نمیخوام... یونیورس MCU میخوام:(

کلا با وضعیت فعلی به نظرم هر دو طرف ضربه میخورن، منم به عنوان یه طرفدار بیشتر از بقیه ضربه میخورم این وسط:|

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
در مورد بحث فیلم... من واقعا دوست ندارم اسپایدی از MCU جدا بشه! و امیدوارم دیزنی از خر شیطون بیاد پایین و یه جوری به همکاریشون ادامه بدن!
از سمت سونی هم یونیورس اسپایدی نمیخوام... یونیورس MCU میخوام:(

کلا با وضعیت فعلی به نظرم هر دو طرف ضربه میخورن، منم به عنوان یه طرفدار بیشتر از بقیه ضربه میخورم این وسط:|
اسپایدرمن تو mcu که رسما ایرون من بود نه اسپایدی :D سونی یکم عقل تو کلش باشه ۴ تا نویسنده خفن میاره یونیورس خودش رو شروع میکنه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
پیرو قضیه دیشب بعد منتشر شدن گزارش جدایی مردعنکبوتی از MCU یـ عالمه هشتگ علیه سونی توی تویتر راه افتاد که بهترین حدس در مورد این قضیه اینه که دیزنی به عمد خبر غیر رسمی رو منتشر کرد تا ملت خراب شن رو سر سونی و از همین فشار برا چونه زدن با سونی استفاده کنه که تا الان جواب نداده !!!

جمعی از بات ها به عنوان مثال :

https___pbs.twimg.com_media_ECekcOiU0AE_qC8_format=jpg&name=large.jpg

https___pbs.twimg.com_media_ECekcv7VAAYOYhp_format=jpg&name=large.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
سونی یکم عقل تو کلش باشه ۴ تا نویسنده خفن میاره یونیورس خودش رو شروع میکنه

سونی خیلی وقته یونیورس خودشو شروع کرده :D (Morbius هم هستش:D). ولی حرفتو در مورد نویسنده به شدت قبول دارم:D

• Like
Reactions: arash1996

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اسپایدر من سم ریمی که سال هاست پرونده ش بسته شده به کنار، به نظرم دو فیلم مارک وب هم خوب بودن. رابطه پیتر و گوئن به نظرم نقطه قوت فیلم بود و بازی اما استون و اندرو گارفیلد به کیفیت فیلم اضافه کرده بود.
دقیقا نقطه اوج داستان که قسمت سوم بود پروژه کنسل شد و حیف بود.

این سری جدید رو هر چند که هنوز قسمت دومشو ندیدم اما حس و حال خوبی نداره. یه دلیلش همین اضافه شدن ماروله، فیلم های MCU همه یه رنگ و از یه جریان مشابه پیروی می کنن و ترجیح می دادم اسپایدر من خارج این جریان باشه.
مثالش فیلم ونوم، با اینکه به نظرم فیلم خوبی نبود ولی اصالت داشت و مارولیزه نشده بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اسپایدرمن تو mcu که رسما ایرون من بود نه اسپایدی :D سونی یکم عقل تو کلش باشه ۴ تا نویسنده خفن میاره یونیورس خودش رو شروع میکنه
از هر نخ و خط و خطوطی که به آیرون من و تونی استارک متصل باشه کاملا حمایت خود را اعلام میدارم:D

و امیدوارم تونی استارک حتی اگر شده به صورت یه NPC که ازش ماموریت میگیریم و تو داستان و ... هست تو بازی اسپایدی بعدی حضور داشته باشه:D
تو بازی اول که یه پیشنهاد کار ازش برای پیتر پارکر موجود بود:D (گویا حق امتیاز بازیشم که دست سونیه... یه Iron Man VR دارن میسازن:D )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پیرو قضیه دیشب بعد منتشر شدن گزارش جدایی مردعنکبوتی از MCU یـ عالمه هشتگ علیه سونی توی تویتر راه افتاد که بهترین حدس در مورد این قضیه اینه که دیزنی به عمد خبر غیر رسمی رو منتشر کرد تا ملت خراب شن رو سر سونی و از همین فشار برا چونه زدن با سونی استفاده کنه که تا الان جواب نداده !!!

جمعی از بات ها به عنوان مثال :

View attachment 114075

View attachment 114076
سونی قدیس یا همچین چیزی نیست ولی توی این قضیه %100 دیزنی مقصر.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سونی بخاطر رپوتیشن بدش تماما توی فضای مجازی الکی مقصر دونسته شده که کاملا به نظر من (طبق توضیحات دوستان) مقصر دیزنیه.
سونی کسی بود که بعد از فیلمبرداری کامل اومد کلا amazing 2 رو از ریشه خراب کرد دوباره ساخت. نصف فیلمو انداخت بیرون و یک فیلم الکی تحویل داد. بعد هم داستان هاش پخش شد تو نت و موج منفی زیادی علیهش ساخته شد. یا همین ونوم. سر قضیه درجه سنیش خیلی موج منفی ساخته شد علیهش...

الانم با اینکه مقصر دیزنیه ولی باز همه ضد سونی شدن. این قرارداد واقعا به نفع هردوشونه. اسپایدر من توی 3 سال تبدیل شد به نگم مهمترین، یکی از مهمترین کاراکتر های جدید MCU که احتمالا قراره پایه فاز های بعدی باشه! اگه قرار باشه همینجوری حذفش کنن یکدفعه گند میخوره به تمام برنامه های یونیورس...
از اون طرف اسپایدرمن بیوفته دست سونی، دوباره فیلمای چرت سونیو شاهد خواهیم بود :D ته تهش میشه ونومی که با نمرات قرمز میاد ولی فروش میکنه و سریع هم دنبالش تایید میشه... سونی هم به نظر من عرضَـشو نداره اسپایدرورس و از این چیزا تحویل بده... تهش میاد توی یک فیلم مقدمه چینی میکنه دو هفته بعد تماما میزنه زیرش و دو سال بعد ریبوت میکنه :| ... همین الان ببینین سونی چندین ساله میگه دارم روی فیلمای کاراکترای درجه چندم این دنیا کار میکنم و هنوز هیچ خبری نیست ازش. الان تازه موبیوس فیلمبرداری شده. چندین ساله داره میگه میخوام silver & black و بسازم... قبلش برای یعالمه چیز توی amazing sm 2 زمینه سازی کرد. از بلک کت بگیر تا سینیستر 6 و مری جین و ... و پووووف همش رفت به باد هوا...

درکل امیدوارم دیزنی لجبازی نکنه چون این قرارداد واقعا به نفع هردوشونه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر