Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
کیفیت پرده ای Spiderman : Far From Home رو دیدم یه پیشنهاد دارم :
اگر فیلم رو ندیدید و می خواید ببینید حتماً حتماً تا اومدن بلوری صبر کنید :D
جزییات فیلم و صحنه های اکشن و Post Credit ها بهتره تو همون نسخه بلوری دیده بشن.

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دوستان من دارم فیلمهای مارول رو میبینم الان دکتر استرنج و تور راگناورک و بلک پنتر رو دیدم.تو چند تا سایت نگاه کردم دچار دوگانگی شدم!
اول باید اینفینیتی وار رو ببینم بعد انت من 2 و کاپیتان مارول رو؟یا برعکس؟

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
دوستان من دارم فیلمهای مارول رو میبینم الان دکتر استرنج و تور راگناورک و بلک پنتر رو دیدم.تو چند تا سایت نگاه کردم دچار دوگانگی شدم!
اینجا توضیح داده. (فاز 1 و 2 و 3)

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
اول کاپیتان مارول و انت من ۲ رو ببین...
بخصوص post credit انتمن۲

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
۱- اینفینیتی وار
۲- انت من ۲ (حتماً حتماً سکانس های بعد تیتراژ این رو رو ببین)
۳- کاپیتان مارول(ترجیحاً صحنه بعد تیتراژ این رو هم ببین)
۴- اِندگیم

• Like
Reactions: rabin88

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کیفیت پرده ای Spiderman : Far From Home رو دیدم یه پیشنهاد دارم :
اگر فیلم رو ندیدید و می خواید ببینید حتماً حتماً تا اومدن بلوری صبر کنید :D
جزییات فیلم و صحنه های اکشن و Post Credit ها بهتره تو همون نسخه بلوری دیده بشن.
یک نسخه hdtc اومده که برای کسی که کیفیت پرده ای میبینه خوبه . همه چیز واضح بود . ولی خب اصل اش همون دو تا post credit بودن که این نسخه نداشت . البته من نتونستم صبر کنم رفتم تو یوتیوب دیدم اشون .

• Like
Reactions: Barcelona FC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
h709925_D_bCawPXoAEo1Kv.jpg

Lashana Lynch will play 007 in new James Bond movie: report

به به به .....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پری دریای وقتی سیاه پوستش کردن یـ ترندی توی تویتر راه افتاد به نام not my mermaid قضیه از این قرار بود چند نفر زیر پست خبریش اینو پست کردن بعد عزیزان سمت مقابل تصمیم گرفتن دست پیش رو بگیرن و دشمن فرضی نژاد پرست بتراشن و بگن آره چه فرقی داره اصلا کرکتر سیاه پوسته یا سفید پوست ؟ خلاصه با گذاشتن حرف تو دهن ملت این قضیه رو ترند کردن ! چند روز پیش که تریلر لایو اکشن مولان منتشر شد یـ زوج اسیایی یوتیوبر که کارشون ری اکت کردن به تریلر فیلم و موسیقی و بازیه موقع ری اکت کردن به تریلر مولان خانم آسیاییمون احساساتی میشه و گریش میگیره که چی ؟ یـ کرکتر آسیایی تو لایو اکشن دیزنی بازی میکنه (حالا نه که فیلمای آسیایی و چینی خیلی مثلا مهجورن تو آمریکا !) حالا قضیه اینجا جالب میشه تو تویتر این قضیه وایرال میشه و کامنت هایی نظیر ببینید چقدر احترام گذاشتن به کالچر و این صحبتا مهمه !! بحثای زیاد دورش شکل میگیره و این حرفا که مثلا مورچه چیه که بخواد ... ولی بحث اصلی قضیه اینجاست که این جماعت با ایگنور کردن کامل سورس متریال داستان اصلی پری دریایی مشکلی ندارن ولی تمام قد از یـ اسیایی که به خاطر فرهنگش گریش میگیره دفاع میکنن !
یـ مثال بی ربط ولی خنده دارش رو هم بگم : چند وقت پیش که یـ gym leader سیاه پوست واسه pokemon sword and shield به نام nessa نینتندو معرفی کرد ملت طبق معمول شروع کردن کشیدن فن آرت ازش لابه لای این فن آرت ها هم یـ سری طراح ژاپنی اومده بودن به خاطر دلیل هنری نوع رنگ و شرایط نوری رنگ پوست کرکتر nessa رو روشن تر کشیده بودن خلاصه که این قضیه همانا و خیزش عزیزان قلدر تویتری هم همانا برادشتن فن آرت ها رو دست کاری کردن و رنگ پوست نسا رو تیره تر کرده بودن ! سر همین قضیه یکی از آرتیست های ژاپنی به عمد واسه ترول کردنشون شروع کرد به سبک انیمه ای نسا رو سفید پوست کامل کشید زیر پستش هم نوشت من انگلیسی زیاد حالیم نیست پس بزار هر چی مخیوان بگن :))

جدا آدم خندش میگیره به این جماعت چی بگه ! من فقط همین رو میدونم تا چند سال دیگه وضعیت جوری میشه که کمپین حمایت از سفید پوستا ترند میشه و خوب تاریخ هم این وسط درساش رو خوب یاد نمیگیره و هی ملت از اون ور بوم با کله میوفتن زمین و این داستان تا ابد ادامه دارد :))
شاهد 2 از راه رسید :

Scarlett Johansson on Casting Controversies: ‘I Should Be Allowed to Play Any Person’

D_ZOWKmWkAARDfk.png

screenshot-twitter.com-2019.07.14-21-27-19.png

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بله ماشالله . همین کم مونده بود که یکی از نماد های سینما رو به زن تبدیل کنن یعنی واقعا لازمه همچین حرکتی خب یک کاراکتر جدید خلق کنن . به ولله که تلاش برای به خورد مخاطب دادن این به جای یک کاراکتر مردانه معروف و قدیمی از خلق یک داستان مشابه به مراتب سخت تره. بعد یعنی با یک اسم باند یدک کشیدن چیزی عوض میشه ؟ این همه فیلم با کاراکتر جاسوس/قاتل زن داشتیم از قدیم . من نمی دونم این فمنیست های دیوانه که اگه براشون جایگاه زن ها مهمه و به فیلم ها گیر میدن که چرا زن ها توشون نقش زیادی ندارن چرا نمیرن خر اون گله دختر دور و بر دن بیلزریان رو بگیرن که جایگاه زن هارو در حد کالا پایین میارن اون ها عیب نداره این جا بده ؟ . دست از سر سینما بکشن .
جالبی اش اینه قبلا سری باند وظیفه اش رو در قبال فمنیست های رنگین پوست انجام داده بود . تو اسپکتر ما با زن هایی طرف بودیم که دیگه مثل قبل احمق و بازیچه نبودن . مانی پنی هم که سیاه پوست شده بود . بستون نبود ؟ به این ها رو بدن کلا می خوان مردارو از زمین محو کنن .
بابا لااقل یک بازیگر جذاب بیارین این میمون بیریخت رو چه به باند این همه بازیگر سیاه پوست جذاب . از زوئی سالدانا که تو این نقش ها عالیه گرفته تا ریحانا که توانایی بازیگری اش مثل همین تو دیواره لااقل خوشگله . پائولا پاتون هم بود که قبلا تو ماموریت غیر ممکن استعدادش رو نشون داده بود .فکر این که این بخواد با جذابیتش و اقوا گری اش یک سری رو به همکاری وادار کنه خنده داره . بازیگری اش هم که ماشالله تو دیوار تو همون فیلم کاپیتان مارول واقعاکه به خاطرش معروف شد قشنگ چند لول از بقیه پایین تر بود . باز دانیل کریگ اون زمان که انتخاب شد یک سری می گفتن این قیافش خیلی خشنه و اصلا به باند نمی خوره ولی استعداد و توانایی بازیگری اش رو قبلا تو جاده ی پردیشن و یک سری فیلم دیگه نشون داده بود . دست دنی بویل رو می بوسم . حاجی بیا باند رو با رابرت پتینسون بساز بیشتر تو کت آدم میره تا این . یعنی این دفعه اومدن کلا هرچی معیار برای باند شدن بود رو ریختن تو چاه روش سیفون کشیدن. تن یان فلمینگ تو قبر لرزید .
به امید خدا این هم یک فاجعه ای میشه در حد گوست باسترز و اوشن 8 که مثل اون ها سازنده ها بکشن بیرون از این ایده چرت . تا الان کازینو رویال پیتر سلرز و هرگز نگو هرگز تو سری باند نخودی بودن و همه اون هارو نادیده میگیرفتن . الان دیگه این جدیده هم اضافه خواهد شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر