Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
به نظر من یکم دستشون بستس . چون تو سینما مثل بازی ها نمیشه یک کاراکتر رو چند بار زنده کرد . برای همین فیتالیتی ها یا کم هستن یا باید روی کاراکتر های فرعی زده بشن . وگرنه ساب زیرو بیاد همون اول کاری تو یک فایت با اسکورپیون فیتالیتی بزنه دل و روده اش رو بکشه بیرون و بعدا دوباره برگرده تاثیر و لذت فیتالیتی رو کم می کنه . من شخصا با این که یک کاراکتر بمیره و دوباره برگرده مشکل دارم تو فیلم ها . چون تاثیرگذاری دراماتیک مرگ اول رو خراب می کنه .به نظرم این کاراکتر های جدید الورود مزخرف تو چند شماره آخر عالی هستن . بیان که کتک بخورن و فیتالیتی روشون زده شه . کاراکتر هایی مثل دوورا -اون کوتوله و نوکر غول تشن اش -ستریون- اون مصریه تو 11
چیزی که مشخصه قطعا آخر فیلم مبارزه اسکورپیون و با ساب زیرو هست

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
این گرگ روسو حرف قشنگ زیاد میزنه؛ در مورد بازسازی جدید فیلم های رزیدنت اویل (که در حال ساخته) هم چنین حرف های زده و گفته اقتباس مستقیم از سری رزیدنت اویله

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این گرگ روسو حرف قشنگ زیاد میزنه؛ در مورد بازسازی جدید فیلم های رزیدنت اویل هم چنین حرف های زده و گفته اقتباس مستقیم از سری رزیدنت اویله

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
نمیدونم والا، ولی درجه سنی رو اینطوری نمیتونن بزنن زیرش دیگه. :D البته باید ببینیم تهش نتیجه چی از آب در میاد. (حالا کو تا مارچ 2021 :d )

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
نمی دانم درجه سنی را بیشتر نسبت به فیلم نامه ارجحیت می دهید. بله درست مورتال کامبت بدون Blood & Gore و درجه سنی R غیر قابل تصور است اما یادمان نرود که همین Hellboy نیل مارشال، کاملا معلوم بود که سازندگان ابلهه به جای تمرکز به فیلم نامه، فقط دل و روده آدم ها رو در می آوردند و این که فقط فیلم خون و خشونت داشته باشد یعنی مخاطب حال می کند. دو تا فیلم از MK دهه 90 ساخته شد که هر دو تا PG-13 بوند. اولی را می گویم که خیلی خوب بود و جز محدود فیلم هایی بود که از روی VG به خوبی اقتباس یافته بود. دومی افتضاح بود اما حداقل سکانس های مبارزش خوب بود. امیدوارم گرگ روسو بتواند اهمیت فراوانی به فیلم نامه بدهد و چیزی را تولید کند که هم اندازه کلیپ های آرشیو اما با داستان منطقی درست و حسابی MK Legacy شود.

پی نوشت : گرگ روسو رابطه اش با WB خوبه و حتی قراره فیلم نامه F.E.A.R رو هم بنویسه!

• Like
Reactions: Arima Kishou

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمی دانم درجه سنی را بیشتر نسبت به فیلم نامه ارجحیت می دهید. بله درست مورتال کامبت بدون Blood & Gore و درجه سنی R غیر قابل تصور است اما یادمان نرود که همین Hellboy نیل مارشال، کاملا معلوم بود که سازندگان ابلهه به جای تمرکز به فیلم نامه، فقط دل و روده آدم ها رو در می آوردند و این که فقط فیلم خون و خشونت داشته باشد یعنی مخاطب حال می کند. دو تا فیلم از MK دهه 90 ساخته شد که هر دو تا PG-13 بوند. اولی را می گویم که خیلی خوب بود و جز محدود فیلم هایی بود که از روی VG به خوبی اقتباس یافته بود. دومی افتضاح بود اما حداقل سکانس های مبارزش خوب بود. امیدوارم گرگ روسو بتواند اهمیت فراوانی به فیلم نامه بدهد و چیزی را تولید کند که هم اندازه کلیپ های آرشیو اما با داستان منطقی درست و حسابی MK Legacy شود.

پی نوشت : گرگ روسو رابطه اش با WB خوبه و حتی قراره فیلم نامه F.E.A.R رو هم بنویسه!
درسته حرفتون که فیلم نامه به درجه سنی ارجحیت داره ولی خب تو مورتال کامبت bloode and gore یک المان کلیدیه و به همین دلیل حضورش مهمه . نسخه های قبلی واقعا هیچ نشونه ای از مورتال کامبت نداشتن جز یک سری شباهت ظاهری . البته اقتباس سینمایی مورتال در زمان خودش و وقتی که سنمون کم بود جذاب و موفق به نظر میرسید چون اون زمان خیلی مورتال استوری پر از جزییاتی نداشت بر خلاف نسخه های فعلی که داستان نقش مهمی داره به همین دلیل داستان اش قابل قبول بود و دیدن کاراکتر های محبوب در فیلم جذاب بود . وگرنه اخیرا من یک بار دیگه تصمیم گرفتم ببینم اش و واقعا ضعیف بود . چه از نظر جلوه های ویژه که در اون سال ها واقعا بد بود چه بازی ها . legacy مشکل بازیگری داشت ولی از نظر خشونت عالی بود . حیف اپیزودیک بود

• Like
Reactions: arash1996

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
قسمتی از فیلم لایو اکشن شیرشاه رو دیدم. مکالمه ای بود بین اسکار و سیمبا که متوجه نشدم مستند راز بقا داشتم میدیدم یا یه فیلم! که اگه راز بقاست این حیوونها چرا دارن حرف میزنن اگه انیمیشنه یا فیلمه پس چرا اینا هیچ شخصیت یا احساس خاصی رو منتقل نمیکنن!؟ دوتا شیر بدون هیچ احساسی یا حالت خاصی در چهره یا در چشم ها ، شما کارتونها رو نگاه میکنی کل شخصیت ها مخصوصا شخصیت های غیرانسانی چقدر روی حالت های چهره و میمیک صورت تمرکز میکنن و این اهمیت نداره که مثلا یک شیر یک حالت چهره ی اغراق شده ی یک انسان رو بخودش نگیره! یعنی جوریه که انگار ادمهایی هستن که با شکلو شمایل غیر ادمی ترسیم شدن و روح انسانی رو درون اونها احساس میکنی ولی برای لایو اکشن شیرشاه برعکسه، انگار حیوونای فیلم واقعی ان و دارن سعی میکنن شبیه ادم ها رفتار کنن! که خب این بقول فراستی درنمیاد! حالا نمیدونم برای منی که کلی با ورژن کارتونی خاطره دارم اینطوری بود یا واقعا برای نسل جدید که ذهنیتی از قبل نداره هم جذاب نیست!

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار

اسم اون دوتا فیلم رو بیزحمت بگو

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
قسمتی از فیلم لایو اکشن شیرشاه رو دیدم. مکالمه ای بود بین اسکار و سیمبا که متوجه نشدم مستند راز بقا داشتم میدیدم یا یه فیلم! که اگه راز بقاست این حیوونها چرا دارن حرف میزنن اگه انیمیشنه یا فیلمه پس چرا اینا هیچ شخصیت یا احساس خاصی رو منتقل نمیکنن!؟ دوتا شیر بدون هیچ احساسی یا حالت خاصی در چهره یا در چشم ها ، شما کارتونها رو نگاه میکنی کل شخصیت ها مخصوصا شخصیت های غیرانسانی چقدر روی حالت های چهره و میمیک صورت تمرکز میکنن و این اهمیت نداره که مثلا یک شیر یک حالت چهره ی اغراق شده ی یک انسان رو بخودش نگیره! یعنی جوریه که انگار ادمهایی هستن که با شکلو شمایل غیر ادمی ترسیم شدن و روح انسانی رو درون اونها احساس میکنی ولی برای لایو اکشن شیرشاه برعکسه، انگار حیوونای فیلم واقعی ان و دارن سعی میکنن شبیه ادم ها رفتار کنن! که خب این بقول فراستی درنمیاد! حالا نمیدونم برای منی که کلی با ورژن کارتونی خاطره دارم اینطوری بود یا واقعا برای نسل جدید که ذهنیتی از قبل نداره هم جذاب نیست!
نمیگم حرفت درست نیست ولی حساب کن وقتی کارتونش رو دیدی چند سالت بود و الان . . .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
legacy مشکل بازیگری داشت ولی از نظر خشونت عالی بود . حیف اپیزودیک بود

یادش بخیر، همین کوین تانچاروئن میخواست فیلم Mortal Kombat رو بسازه و دقیقا یادمه که اون سالها بسیاری از طرفداران گفتن که mortal kombat legacy رو دیده بودند، گفتند که حاجی خود خودشه و دقیقا راست کاره:D ولی با وارنر به توافق نرسید و الان داریم می بینیم که سیمون مک کواید (که هیج اثر درست و حسابی تو کارنامه اش نیست.) رو گذاشتن کارگردان:|

• Like
Reactions: arash1996

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نمیگم حرفت درست نیست ولی حساب کن وقتی کارتونش رو دیدی چند سالت بود و الان . . .

من زیاد متوجه ربط این دو قضیه باهم نشدم ولی بهرحال یه بحث نوستالژیه اینکه بتونه اون میراثی که کارتون شیرشاه داشت و ما باهاش تو همون سن بچگی حال کردیم رو منتقل کنه و با وجود اینکه یه اثر جدید باشه ولی هنوز هم به قولی همون احساس نوستالژی قدیم رو در ما زنده کنه. این یه قسمتشه بیشتر برای کسایی که از قبل کارتونش رو دیدن. از نظر من لایو اکشن شیرشاه تو این قسمت که اصلا موفق نیست. از طرفی بنظرم شخصیت های فیلم که حیوون هستن توی این چند کلیپی که دیدم اصلا نمیتونن اون احساسی لازم رو منتقل کنن چون بی روح ان! اون دلربایی لازم که توی کارتونها وجود داره رو ندارن. ازونجایی هم که فیلم های لایو اکشن از روی کارتون ساخته میشه ، نمیشه با اونها مقایسه نشه، چیزی که هست این لایو اکشن ها نمیتونن به همون نسبت احساسی که نسخه ی کارتونی دارن رو منتقل کنن. یه مثال سری داستان اسباب بازی ها هنوزم که هنوزه با اومدن نسخه ی چهار و بعد از n سال همون شخصی که تو سن بچگی انیمیشن رو دیده بازهم تو سن بزرگی با انیمیشن حال میکنه. اینجا سن ملاک نیست. حالا همین داستان اسباب بازی ها رو بیان لایو اکشن بکنن! بنظرت همون تاثیرگذاری لازم داره؟ من که فکر نمیکنم.

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
من زیاد متوجه ربط این دو قضیه باهم نشدم ولی بهرحال یه بحث نوستالژیه اینکه بتونه اون میراثی که کارتون شیرشاه داشت و ما باهاش تو همون سن بچگی حال کردیم رو منتقل کنه و با وجود اینکه یه اثر جدید باشه ولی هنوز هم به قولی همون احساس نوستالژی قدیم رو در ما زنده کنه. این یه قسمتشه بیشتر برای کسایی که از قبل کارتونش رو دیدن. از نظر من لایو اکشن شیرشاه تو این قسمت که اصلا موفق نیست. از طرفی بنظرم شخصیت های فیلم که حیوون هستن توی این چند کلیپی که دیدم اصلا نمیتونن اون احساسی لازم رو منتقل کنن چون بی روح ان! اون دلربایی لازم که توی کارتونها وجود داره رو ندارن. ازونجایی هم که فیلم های لایو اکشن از روی کارتون ساخته میشه ، نمیشه با اونها مقایسه نشه، چیزی که هست این لایو اکشن ها نمیتونن به همون نسبت احساسی که نسخه ی کارتونی دارن رو منتقل کنن. یه مثال سری داستان اسباب بازی ها هنوزم که هنوزه با اومدن نسخه ی چهار و بعد از n سال همون شخصی که تو سن بچگی انیمیشن رو دیده بازهم تو سن بزرگی با انیمیشن حال میکنه. اینجا سن ملاک نیست. حالا همین داستان اسباب بازی ها رو بیان لایو اکشن بکنن! بنظرت همون تاثیرگذاری لازم داره؟ من که فکر نمیکنم.
از این دید خب آره حرفت درسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر