Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
POP کلا یکبار ریبوت شده اونم نسخه 2008 بود ، البته قبلا با شن های زمان هم ریبوت شده بود منتهی اصل محبوبیت این کاراکتر با همین سری شن های زمان بود . چهار نسخه هم بر اساس همین خط داستانی دادن و یه نسخه 2008 بود که کلا همه چیز رو تغییر دادن (که متاسفانه ادامه اش ندادن هنوز ! :| ) .
فیلمش هم خیرسرشون براساس خط داستانی شن های زمان بود منتهی با کلی تغییرات .

فیلم اساسینز کرید رو من نصفه نیمه ازش خوشم اومد ، یه جاهاییش حال داد ولی یکسری مواردش ضد حال زد .
قسمت های گذشته خوب بود به نظرم ، زمان حال ولی خیلی نتونسته بودن جالب در بیارن .
از موارد ضد حالش هم اون‌موقع وصل شدنش به انیموس بود که سر مبارزاتش همش پرش داشت بین زمان گذشته و زمان حال و به بیننده هی انیموس رو نشون میداد .
اون پرش ایمانش رو ولی خوشم اومد ، درسته یجورایی ناقص اجرا شد ولی بازم خوب بود.
دوبار ریبوت، یکی همین 2008 که من عاشقشم، یکی هم شن های زمان که شماره چهارمش رو زدم و نصف و نیمه سه :|
جدای از این، همون شن های زمان 4نسخه دادن، قیافه پرنس تو هر شماره یه شکله:| (صداپیشه هاش یکیه یا اونم فرق داره؟ :| )

---
من از بخش حالش بدم نیمد...گرچه اگر فقط گذشته بود خیلی بهتر بود، ولی چون زمان حالش هم از المان های داستانی سری ( Bleeding Effect ) استفاده میکرد حال داد! :D ، اون بخش برادرهودشم عالی بود:x

Leap of Faith رو هم نسبت به تریلر تغییرش دادن :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوبار ریبوت، یکی همین 2008 که من عاشقشم، یکی هم شن های زمان که شماره چهارمش رو زدم و نصف و نیمه سه :|
جدای از این، همون شن های زمان 4نسخه دادن، قیافه پرنس تو هر شماره یه شکله:| (صداپیشه هاش یکیه یا اونم فرق داره؟ :| )

---
من از بخش حالش بدم نیمد...گرچه اگر فقط گذشته بود خیلی بهتر بود، ولی چون زمان حالش هم از المان های داستانی سری ( Bleeding Effect ) استفاده میکرد حال داد! :D ، اون بخش برادرهودشم عالی بود:x

گفتم که دوبار ریبوت کردن :D . صداپیشه پرنس تو هر چهار بازی خط داستانی شن های زمان یک نفر بوده ، فقط اون نسخه 2008 (چون ریبوت بود و بازی هم کلا تغییر کرده بود) صداپیشه پرنس عوض شده بود و نولان نورث صداپیشه اش بود.
______
امیدوارم اگه ubi میخواد بازم فیلمی از سری اساسینز کرید بسازه بره سراغ داستان اولین تمدن (یکم جنجالی هست ولی ارزشش رو داره) یا کلا داستان فیلم تو گذشته باشه و تا جایی که امکان داره زمان حال رو نبینیم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
گفتم که دوبار ریبوت کردن :D . صداپیشه پرنس تو هر چهار بازی خط داستانی شن های زمان یک نفر بوده ، فقط اون نسخه 2008 (چون ریبوت بود و بازی هم کلا تغییر کرده بود) صداپیشه پرنس عوض شده بود و نولان نورث صداپیشه اش بود.
______
امیدوارم اگه ubi میخواد بازم فیلمی از سری اساسینز کرید بسازه بره سراغ داستان اولین تمدن (یکم جنجالی هست ولی ارزشش رو داره) یا کلا داستان فیلم تو گذشته باشه و تا جایی که امکان داره زمان حال رو نبینیم .
حرفت رو تایید کردم صرفا:D
ولی خوبه با این همه تغییر قیافه، صداپیشه تغییر نکرده دیگه:))

کاش ادامه 2008 رو بسازن:(
---
نع... تمدن اولیه دوست ندارم، از بایک به بعد برن جلو ، وقتی اساسین ها واقعا شکل گرفتن دیگه:D
زمان های همون فیلم خوب بود...ولی بچسبن به گذشته:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب منم شزم رو دیدم. از همون دقیقه 10 دقیقه اول معلومه که با فیلم تین ایجری مواجه هستیم و به هیچ وجه نباید با آثاری مثل BvS، آکوامن یا بیشتر آثار مارول مقایسش کرد. شبیه ترین فیلمی که به ذهنم میرسه Homecoming هست.
در کل فیلم خوش ساختیه به نظرم و به شخصه از شزم نسبت به مزخرفاتی مثل BvS یا JL بیشتر لذت بردم!

اون قسمت که سوپرمن میاد قضیه چیه؟ میخوان کراس اور بدن یا صرفا فان بود؟ :D

تیکه ای که به آکوامن انداخت هم خیلی خوب بود :)) نمیدونم چرا دی سی کرم داره به فیلمای خودش تیکه بندازه :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
View attachment 110647
10/10
پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما بزارید تو لیست دانلود فیلمنامه فوق العاده قوی با بازی های خارق العاده.
روند فیلم با توجه به مدت زمانش حالت صعودی داره اوایل فیلم حتی درون مایه های طنز هم به فیلم تزریق میشه و میرسه به تراژدیک ترین صحنه ها و پیچش های فیلمنامه و اون سکانس پایانی به یاد موندنی حتما اگه دنبال فیلم های درام جنایی و معمایی فوق العاده هستید نگاش کنید
با اینکه طرفدار فیلمای فینچرم ولی زودیاک فینچر جلو این فیلم یه شوخی بیش نیس
اون خانومه از سمت چپ نفر دوم هم چند روز پیش خودکشی کرد تو هتلش

Sent from my iPhone using Tapatalk
من فیلم اسیایی نمیبینم ولی به توصیه شما اینو امروز دیدم و میتونم بگم بهترین فیلم جنایی بود که دیدم و بعد هم تحقیق کردم و مثل اینکه داستان فیلم هم واقعی هستش :|
به نظر منم 10 از 10 هستش نمره این فیلم . این از اون فیلم های کمتر شناخته شده به قول غربی ها هیدن جم هستش . مشابه این فیلم رو فقط میتونم مینی سریال and then there were none رو مثال بزنم که اونم شاهکاری بود ولی این فیلم یه چیز دیگست :| بیشتر چیزی نمیگم که اگر کسی ندیده حتما ببینه این شاهکار رو .
کمتر شناخته شده!؟:|
جزو بهترین و معروف ترین فیلم های تاریخ ژانر جنایی و سریال کیلره

حالا حدستون درمورد پایان فیلم چی بود ؟ توی اسپویل بگین

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
خب منم شزم رو دیدم. از همون دقیقه 10 دقیقه اول معلومه که با فیلم تین ایجری مواجه هستیم و به هیچ وجه نباید با آثاری مثل BvS، آکوامن یا بیشتر آثار مارول مقایسش کرد. شبیه ترین فیلمی که به ذهنم میرسه Homecoming هست.
در کل فیلم خوش ساختیه به نظرم و به شخصه از شزم نسبت به مزخرفاتی مثل BvS یا JL بیشتر لذت بردم!

اون قسمت که سوپرمن میاد قضیه چیه؟ میخوان کراس اور بدن یا صرفا فان بود؟ :D

تیکه ای که به آکوامن انداخت هم خیلی خوب بود :)) نمیدونم چرا دی سی کرم داره به فیلمای خودش تیکه بندازه :D
خب Shazam تو همین یونیورس DCEU هست و می تونستن از سوپرمن هم استفاده کنن دیگه :D البته این که فقط یه جورایی Easter Egg بود اما خب احتمالاً برنامه دارن و می خوان بعداً Shazam رو هم در کنار باقی کارکتر های سری فیلم های DC به تیم جاستیس لیگ اضافه کنن :D
هرچند که من بعید میدونم با این کیفیت فیلم سازی و برنامه ریزی DC خودشون هم بدونن دارن چه خاکی میریزن سرشون و در آینده چه غلطی قراره بکنن ولی به هر حال DC هم مثل مارول دنبال کنار هم قرار دادن ابر قهرمان هاشه.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد

---

______
نه خیر چهار نسخه ی شن های زمان یک گوینده نداشته 2 داشته.sot یوری بوده.ww رابین بوده.kb هم رابین بود که گرفتن بازی رو کوبیدن نتیجه شد ttt با گویندگی یوری.tfs هم یوری بوده.
-------
فیلم ac هم زیاد خوب نبود/:)
خیلی از موارد یک گیم رو حتی با وجود مهم بودن اون المان رو نمیشه ازش سکانس کشید بیرون یا خیلی سخته
مثلا همون سکانس برگشت به قبل از حمله pop یکی از مهم ترین و خفن ترین لحظات بازیه ولی خوب منتقید و طیفی از تماشاگران حسابی از خجالتش در اومدن که این دیگه چیه و 2 ساعت الکی نشستیم پاش و .... هر چند که در فیلم pop زیاد خوب اجرا نشد ولی خوب از این دست نمونه فراوانه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Radiance

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
قاتل رو که هیچ وقت پیدا نکردن، منم فکر نمی کنم قاتل یکی از شخصیت های فیلم بوده باشه، احتمالا یک ادم کاملا بی گانست.مکالمه اخر فیلم هم ساختگی بودش و مثل اینکه تو واقعیت همچین اتفاقی نیافتاده.
یک جا می خوندم از انگیزه قاتل، اول اینکه ادم بشدت ترسویی بوده، دوم اینکه برای اینکه به ترسش غلبه کنه میره ادم می کشه(حد نهایی شجاعت رو این میبینه!) و احساس قوی بودن میکنه، بعدش که نزدیک بود گیر پلیس بیافته از قبل هم بیشتر می ترسه و کلا قایم میشه و بخاطر همین دیگه جنایتی انجام نمیده.

• Like
Reactions: Nameless King

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
قاتل هیچ وقت پیدا نشد دیگه .تو واقعیت هم پیدا نشد و سال 2006 پرونده مختومه اعلام شد Hwaseong serial murders - Wikipedia.
تحلیل خودتون منظورم بود
قاتل رو که هیچ وقت پیدا نکردن، منم فکر نمی کنم قاتل یکی از شخصیت های فیلم بوده باشه، احتمالا یک ادم کاملا بی گانست.مکالمه اخر فیلم هم ساختگی بودش و مثل اینکه تو واقعیت همچین اتفاقی نیافتاده.
یک جا می خوندم از انگیزه قاتل، اول اینکه ادم بشدت ترسویی بوده، دوم اینکه برای اینکه به ترسش غلبه کنه میره ادم می کشه(حد نهایی شجاعت رو این میبینه!) و احساس قوی بودن میکنه، بعدش که نزدیک بود گیر پلیس بیافته از قبل هم بیشتر می ترسه و کلا قایم میشه و بخاطر همین دیگه جنایتی انجام نمیده.
اگر میخواست چاشنی ای اضافه نشه شاهد چنین پایان عجیبی نبودیم ! ، و هر کارگردانی میتونست از پسش بر بیاد . تنها به سکانس پایانی جدا از کل فیلم 10 میدم .
پ ن : اگر چیزی رو از قلم انداختم لطفا بگین چون ممکنه همه وقایع مثل زمانی که دیدم خاطرم نیاد .
نظر من ؛
سکانس پایانی یکی از شوکه کننده ترین و زیباترین لحظات سینمایی بود ، جمله ی قبلترش که دختر گفت اون یه آدم عادی بود ، با تمام سادگیش ، انقدر وزنش سنگین بود که من رو هم منقلب کرد ! ، ممکنه در واقعیت این صحبت اتفاق نیفتاده باشه ولی پیامش واقعیه ! ، تمام فیلم به یک آن و در چند ثانیه مثل آوار روی سر مخاطب خراب میشه !! ، اونم نگاه کارآگاه به دوربین بود ، اون صحنه عجیبترین چیزی بود که تا حالا دیدم ، اون قاتل زندس در دنیای واقعی ، و داره فیلمو میبینه ! و اون نگاه دقیقا به شماست ، به منه ، که هر انسان عادی ای میتونه قاتل باشه برخلاف تصور اولیش ، که فکر میکرد با موجودی طرفه که طرد شده از سمت زنها بخاطر جثه و صورت زشتش ، وقتی اینو به خورد خودش داده این همه سال ، و در پایان چنین چیزی رو میشنوه ، تموم دنیا روی سرش خراب میشه و به مرز جنون می رسه ، آخرین قتلی که انجام میشه بجای زن کارآگاه ، دختر رو انتخاب می کنه ، من اونجا گفتم دلیلش شاید اینه که تصمیمشو بخاطر این موضوع عوض کرده که از نزدیکان کارآگاهه و بیخیال زنش میشه ، نزدیکترین آدم بهش کسیه که وظیفه شکنجه کردن مظنونین رو به عهده داشت ، ولی با سرنخها جور در نمیاد ، چون به هیچ عنوان آدم باهوشی نیست ! ، ولی بعد از قطع پاش و گوش مالی دادن مظنون جوان ، قتلی اتفاق نمیافته دیگه ، اینجا قاتل سریالی نقش اول داستانو میگیره ! ، این پایان طراحی شده برای منو شما بود و همچنین نقطه ی شروع ماجرا !
پ ن2: اون چیزی که در موردش گفته میشه در دنیای واقعی رو نمیدونم ، ولی این قاتل هدف داشت ، چیزهایی رو که در وا ژ ن زنها میزاشت ، برای ما شاید پیامی نداشت ولی از نظر قاتل های سریالی (مطالعه کردم) خیلی مهمه ، اون 9 تکه هلو ، شاید داشته تعداد قتلهاشو میگفته ! که پلیس همشونو پیدا نکرده ! . و همینطور پیامهای دیگش .

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646

به به، چی قشنگتر از صحبت در مورد این فیلم!
پایان فیلم.. خب من فکر میکنم پایان فیلم در واقع داره میگه یه قاتل میتونه هر چهره ای داشته باشه، دلیل نمیشه چون یه قاتل زنجیره ای شما بتونید اونو از روی چهره یا رفتارش به راحتی شناسایی کنید، میتونه هر چهره ای داشته باشه و میتونه یه آدمه کاملاً معمولی باشه! و البته نکته مهمتر اینه که هر کسی در خلوت خودش گناه ها و جنایت های کوچیک و بزرگ انجام میده ولی بازم این دلیل نمیشه بتونیم اونارو ربط بدیم به جنایت های بزرگتر..، یه جورایی به پیچیدگی آدم ها هم اشاره داره که نمیشه راحت قضاوتشون کرد چون هر کدومشون میتونن در خلوتشون آدم دیگه ای باشن، شاید اصلاً کسی که این جنایت ها رو انجام داده در زندگی خصوصی و عمومیش هیچ گناه و جنایت کوچیک و بزرگی انجام نده! برخلاف کسایی که در طول فیلم بهشون شک کردن و با گرفتن ذره بین روی زندگیشون متوجه جنایت ها و گناه های مخفیانه و کوچیکشون شدن، چیزایی که به صورت معمول توی رفتار و حرفای اون آدم ها به هیچ عنوان مشخص نیست..، خب پس شاید جنایت کار اصلی هم یه نفر شبیه همین آدم هاست فقط گستره گناه و جنایتش بزرگتر از بقیه آدم هاست.

کلاً اثرهای این کارگردان رو باید حتماً دید، فیلم Mother رو هم که اثر همین کارگردانه شدیداً بهتون پیشنهاد میکنم.
امسال هم که با حضور هالیوود پر زرق و برق! وَ ستاره هاش در جشنواره کن با یه اثر جدید عالی دیگه جایزه کن رو از آنِ خودش کرد، شدیداً منتظر اون اثر هم هستم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
به نظر من همون که دستگیر کردن و در اخر گذاشتن بره نزدیکترین شخص به قاتل بود پخش اهنگ در رادیو اونم اون اهنگ و انجام قتل در همون زمان به ندرت میتونه اتفاقی باشه

• Like
Reactions: .Amirone

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دوستان چندین سال پیش من یه تیکه هایی از یه فیلمی دیدم که مال کره یا چین یا ژاپن بود.این فیلم اینجوری بود که یکیو میگرفتن و زندانیش میکردن تو یه اتاق
و وقتی میخواستن چیزی براش بیارن یه گازی توی اتاق رها میکردن این بیهوش میشد و براش غذا یا وسیله ای میاوردن.سالهاست دارم میگردم و اسم این فیلم رو نمیتونم
پیدا کنم.کسی میتونه کمکی کنه؟ممنون میشم

• Like
Reactions: samadi741

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان چندین سال پیش من یه تیکه هایی از یه فیلمی دیدم که مال کره یا چین یا ژاپن بود.این فیلم اینجوری بود که یکیو میگرفتن و زندانیش میکردن تو یه اتاق
و وقتی میخواستن چیزی براش بیارن یه گازی توی اتاق رها میکردن این بیهوش میشد و براش غذا یا وسیله ای میاوردن.سالهاست دارم میگردم و اسم این فیلم رو نمیتونم
پیدا کنم.کسی میتونه کمکی کنه؟ممنون میشم

فیلمی که دنبالش هستی oldboy هست که بخشی از یک تریلوژی به نام "انتقام" هست

بهت پیشنهاد میکنم علاوه بر دیدن الدبوی که خیلی عالیه دو قسمت دیگه این سه گانه هم ببینی. Sympathy for Mr. Vengeance و Lady Vengeance

این سه تا فیلم رو دیدی باقی فیلمهای پارک چان ووک هم ببین که یکی از یکی بهتره مثل the handmaiden و thirst

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر