" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
این فیلم ها مشتری های خاص خودشون رو دارن برای همین ساخته میشن . همین قصیه درباره فاجعه ی fifty shades اتفاق افتاد و فیلم اش امتیاز فاجعه ای داشت ولی خب موفق بود . چند تا ادامه هم براش ساختن . باز این جدیده نکته مثبت اش اینه که داستان اش کلیشه های قدیمی رو نشونه گرفته و یک مشت کثافت کاری روان پریشانه رو به اسم عشق قالب ملت نکرده
اون فيفتى شيدز كه قشنگ مشخصه براى گروهى ساخته شده كه دائما در حال توليد صنايع دستى ان :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ون ض-ظ-ز-ذ اصلش مال زبان عربیه و اونجا هم تلفظ های مختلف داره ولی چون زبان فارسی (مثل انگلیسی) فقط یه دونه تلفظ ز داره ما همه رو یه جور تلفظ میکنیم:D اگه دقت کنی اکثر کلماتی هم که ض-ظ-ذ توشون استفاده شده از زبان عربی وارد فارسی شدن و ریشه فارسی ندارن.
موقعی که داشتن این مغلطه رو میساختن من اونجا بودم، اینا به من اثر نداره :D. توی زبان شناسی دقیقاً همون چیزی که وجود داره برسی میشه حالا میخواد از 100 تا زبان مرده و زنده دنیا در اون زبان مورد نظر حرف و کلمه وارد شده باشه!. بعد شما فرمودید زبان بد وجود نداره بنده با رسم شکل ثابت کردم در اشتباه هستید :D.
1659a7e6-62ed-41fe-a3f1-2049cf43ee93.jpg

اولین تصاویر از پشت صحنه ساخت فیلم Tenet؛ اثر جدید کریستوفر نولان - زومجی
200 میلیون دلار بودجه؟ مگه قراره چه کار کنن! :D (نولان هرچی طلب کنه باید بریزن به پاش)

• Like
Reactions: MK_COD

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
ا
دقیقا، خب اون شخصیته چی شد
اون اسمش Deathstroke هست و قرار بود دشمن بتمن باشه تو فیلم اختصاصیش . منتهی در حال حاضر چیزی معلوم نیست ، چون مت ریورز برنامه دیگه ای برای بتمن در نظر داره

• Like
Reactions: arash1996

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
عجیبه این‌جا هیچ صحبتی از انتخاب بازیگر برای نقش آریل تو لایو اکشن پری دریایی کوچولو نشده! :D:-?:-?

مثل این‌که خیلی اعتراض کردن به انتخاب بازیگر و میگن چرا باید نقش یه کاراکتر سفید پوست با موهای قرمز رو یک سیاهپوست بازی کنه (انصافا اینجا رو دیگه بیراه نمی گن و نمیشه ربطش داد به نژاد پرستی ) !

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عجیبه این‌جا هیچ صحبتی از انتخاب بازیگر برای نقش آریل تو لایو اکشن پری دریایی کوچولو نشده! :D:-?:-?

مثل این‌که خیلی اعتراض کردن به انتخاب بازیگر و میگن چرا باید یه کاراکتر سفید پوست با موهای قرمز نقشش رو یک سیاهپوست بازی کنه (انصافا اینجا رو دیگه بیراه نمی گن و نمیشه ربطش داد به نژاد پرستی ) !

پری دریایی ؟ لایو اکشن میخوان بسازن؟ شخصیت سیاه پوست به جاش گذاشتن؟ اخرالزمان شده ؟

خداییش کلیدواژه های بحث یکجورایی "چندش" عه :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن

مثل این‌که خیلی اعتراض کردن به انتخاب بازیگر و میگن چرا باید یه کاراکتر سفید پوست با موهای قرمز نقشش رو یک سیاهپوست بازی کنه (انصافا اینجا رو دیگه بیراه نمی گن و نمیشه ربطش داد به نژاد پرستی ) !
گیمر مذکری که به اخبار پری دریایی کوچولو اهمیت میده...:D

• Angry
Reactions: ArefTheGreat

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

به قول شاعر که میگه ما دیگه آب از سر گذروندیم دیگه به چی میخوایم اعتراض کنیم :D
پ.ن : به نظرم باید Zendaya رو انتخاب میکردن , حد وسط نه سیخ میسوخت نه کباب :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خوشبختانه کلمه ی "ایرانی" این روزها فحشه پس نمیشه با لیبلهایی مثل "اختلال روحی" به یک پست ترول کسی رو نارحت کرد! تو ردیت بگی من ایرانیم اصلا دیگه جوابتم نمیدن....

حالا چرا اینقدر من گیر دادم با غربیها بگردم؟ خوب خودتون بگید... حاظرید با یک مشت قالتاق مثل ایرانیها بگردید یا با آدمهای تحصیلکرده و باهوش؟
جدا به هیچ کس اینجا بر نمیخوره؟

شرمنده دوستان که من روشن فکر غرب گرا نیستم و کشور و هویتم رو دوست دارم ، از اونجا که این کامنت ها پر از توهینه!!(جدا از چرندیات بدون استدلال و منطق )! فکر میکنم جز قوانین فروم باشه که جلوی توهین به سایر کاربران رو بگیره!

..................

آلیتا فیلم خیلی خوبی بود ، حسابی از دیدنش لذت بردم ،دو بار هم دیدمش! جز فیلم های نیکی بود که این اواخر دیدم ،چه برسه در مقایسه با این فیلم های سوپر هیرویی! تعجب میکنم منتقدا آنقدر فیلم رو کوبیدن!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
گنگ بازیسنتر، اگر طرفدار فیلمهای B و فیلمهایی هستید که کیفیت ندارن، مثل من، و میخواید آنلاین فیلم تماشا کنید، این سایت رو پیشنهاد میکنم:

Public Domain Movies - Watch Free Videos Online

این سایت تمام فیلمهای پابلیک دومین (فیلمهایی که کاپی رایتشون تموم شده و تمدید نشده) رو داره. من DOA Dead on Arrival رو پیشنهاد میکنم. خیلی فیلم خوبیه. در مورد یک باباییه که یک سمی بهش خوروندن که پادزهر نداره، و طی چند روز میکشتش، پس میره قتلش رو انتقام بگیره!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
جدا به هیچ کس اینجا بر نمیخوره؟

شرمنده دوستان که من روشن فکر غرب گرا نیستم و کشور و هویتم رو دوست دارم ، از اونجا که این کامنت ها پر از توهینه!!(جدا از چرندیات بدون استدلال و منطق )! فکر میکنم جز قوانین فروم باشه که جلوی توهین به سایر کاربران رو بگیره!

..................

آلیتا فیلم خیلی خوبی بود ، حسابی از دیدنش لذت بردم ،دو بار هم دیدمش! جز فیلم های نیکی بود که این اواخر دیدم ،چه برسه در مقایسه با این فیلم های سوپر هیرویی! تعجب میکنم منتقدا آنقدر فیلم رو کوبیدن!!!

اگه از فیلم خوشت اومده پس عاشق انیمه اش میشی
جز اولین انیمه های سایبرپانک بوده حتی قبل تر از Ghost in shell

نقدا هم بیشتر روی پایبند نبودن به ریشه ها تاکید داشتن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

من که خیلی برام مهم نیست ولی لااقل ایکاش به یکی از مهم ترین ویژگی های این پری دریایی کوچک پایبند بودن و اون زیبا بودن اشه . سیاه پوست هم انتخاب می کردن یکی که فیس اش زیبا باشه رو انتخاب می کردن . اینی که انتخاب کردن با یکم آبی کردن صورتش قشنگ می تونه بدون گریم اضافه نقش موجودات آواتار رو بازی کنه . فیسش و چشماش بیشتر به ورژن جوان لیلو و استیچ میاد

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
گیمر مذکری که به اخبار پری دریایی کوچولو اهمیت میده...:D
چشم حضرت والا از این به بعد قبل اهمیت دادن به چیزی با جنابعالی هماهنگ میکنم تا خاطر مبارکتان مکدر نشود و مجبور به مزه پراندن نشوید ! :| :| :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• 779
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر