K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
اون چیزی که من دیدم تو نت، خیلی خیلی Meh... هست اون قسمت بعد تیتراژ پایانی و ربطش به اینفینتی وار :| در حد چند ثانیه و خیلی قابل پیشبینی :|

فکر کنم منظور داداشمون صحنه پایانی اینفینیتی وار بودش

دقیقا منظورم همین بود اون کات سین آخر اینفینیتی و بعد هم اون همه تریلر و تیزر این ی قهرمانه و مانورش روی این کلمه کلا ی هایپ بوجود آورد تا ی همچین افتتاحیه ای داشته باشه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
با این Cinemascore ـی که گرفته به نظرم میتونه یک میلیارد رو رد کنه
=============================================

View attachment 102617

این همه بکگراند و فاز های مختلف دنیای سینمایی مارول پشم اون تویست آخر IW پشم فقط همین که بزرگترین افتتاحیه فیلم لید زن رو داشته 8-|
میدونید مشکل امثال این کمپانی چیه ؟ سو استفاده از کلمه زن واسه تبلیغات ـه به شخصه حالم بد میشه وقتی میبینیم کلمه زن و مرد رو از هم جدا میکنن که فقط ترند سواری کنن واسه تبلیغات بیشتر همین Fandango تویتاش به زور به 1000 تا لایک میرسه ولی میبیند از کلمه جادویی Female تو تویتش استفاده کرده نتیجه شده 21K لایک :|
چرا انقدر درگیر این زن و مرد و نژاد و سفید و سیاه و اینجورچیزایی؟
مگه به غیر از اینه که هیچ خط تساوی این بین وجود نداره؟:D چرا انقدر دوست داری توازن بینشون ایجاد کنی؟:-? بزار اتفاق بیوفته خودش، خودشم خودشو درمان و هیل میکنه و شکل میده چون نه من و نه تو قدرت تغییر دادنشو داریم پس باید بزاریم به حال خودش:D و همه اینا فقط حرف بیهودست خودتم قربانی کنی اتفاقی نمیوفته.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
خاک بر سر بتزدا/زنیمکس که اجازه میده چنین آشغال هایی ساخته بشه قشنگ انگاری فیلم فن مید ـه :-& اجمعین خاک بر سر باعث بانیش :|

جوش نیار! امروز خود توییتر رسمی Doom پیام داد که اصلا تیم سازنده در ساخت فیلم شراکت ندارد. یک اثری فن مید هست که انگار به صورت Video On Demand در دسترس عموم قرار میگیره!

mb08_untitled.png

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
جوش نیار! امروز خود توییتر رسمی Doom پیام داد که اصلا تیم سازنده در ساخت فیلم شراکت ندارد. یک اثری فن مید هست که انگار به صورت Video On Demand در دسترس عموم قرار میگیره!

mb08_untitled.png
پروژه فن میدی که یونیورسال پشتشه جدا ؟ بعد شما ربط مالک IP و استدیو سازنده باری رو به من بگو الان فیلم دقیقا چه ربطی به استدیو سازنده داره ؟ زنیمکس مالک IP باید مطمعن بشه چیز خوبی در میاد ازش نه اینکه ولش کنه به امون خدا ی چرت و پرت دیگه واسه سوء استفاده از اسم IP درست کنن این فیلم الان قشنگ مثل تف کردن تو صورت ملته ی چرت و پرت فمنیستی تازه :-&

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
پروژه فن میدی که یونیورسال پشتشه جدا ؟ بعد شما ربط مالک IP و استدیو سازنده باری رو به من بگو الان فیلم دقیقا چه ربطی به استدیو سازنده داره ؟ زنیمکس مالک IP باید مطمعن بشه چیز خوبی در میاد ازش نه اینکه ولش کنه به امون خدا ی چرت و پرت دیگه واسه سوء استفاده از اسم IP درست کنن این فیلم الان قشنگ مثل تف کردن تو صورت ملته ی چرت و پرت فمنیستی تازه :-&

خیلی داغی و کلا فکر کنم، توییت رو ندیده، ریپلای میکنی!فیلم یک اثر دایرکت-تو-ویدیو هست که اصلا بتزدا در ساخت ان دخالتی ندارد. یونیورسال پشتش است اما ببین کدوم بخش یونیورسال؟ بخش Universal Home Entertainment و Universal 1400 توزیع کننده فیلم هست.
Doom: Annihilation - Wikipedia

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خیلی داغی و کلا فکر کنم، توییت رو ندیده، ریپلای میکنی!فیلم یک اثر دایرکت-تو-ویدیو هست که اصلا بتزدا در ساخت ان دخالتی ندارد. یونیورسال پشتش است اما ببین کدوم بخش یونیورسال؟ بخش Universal Home Entertainment و Universal 1400 توزیع کننده فیلم هست.
Doom: Annihilation - Wikipedia
اتفاقا من اون تویت رو زود تر از شما دیدم اکانت بازی هم خیلی وقت پیش اینو یـ بار دیگه تاکید کرده بود دارم میگم IP مال زنیمکس ـه زنیمکس حق ساخت فیلم رو فروخته به یونیورسال صد درصد کیفیت پروژه رو اینا میتونستن تو قراردادی که میبیند لحاظ کنن ولی فقط میخواستم IP رو بفروشن یـ پولی به جیب بزنن کیفیت اصلا براشون مهم نبوده گفتن بزنید یـ لایو اکشن چیپ بسازید از روش فقط اسم IP روش باشه یـ پولی هم این وسط گیرمون بیاد الان انتظار داری فن ها خوش خورم از کنارش رد بشن ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کاشف به عمل اومده امبر هرد به جانی دپ داشته خیانت میکرده و قرار هم نبوده شکایتی علیهش بکنه دپ و شده اسیب هایی فیزیکی که سر دعوا باهاش امبر بهش وارد کرده رو هم پنهون کنه منتهی بعد بزرگ شدن قضیه توسط مدیا و یـ اظهار نامه توسط امبر هرد علیه جانی دپ که موجب برکناریش هم از فیلم دزدان دریای کارائیب شده (میگفتین دستمزد هان ؟؟) دیگه خونش به جوش اومده و علیه امبر هرد شکایت کرده (اگه اشتباه میکنم کسی تصحیحش کنه لطفا) بعله قرار ـه خبر های جالبی از راه برسه اگه تایید بشه اتهامات باید تمام کسایی که تو مدیا هرچی رسیدن بهش گفتن بیان عذر خواهی کنن حرکت MeToo هم میتونه بره به جهنم :-&

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
این خبر رو من چند روز پیش خوندم و همچنان منتظر هستم که Page Six ،Vulture ،Vanity Fair و ... مقالاتشون رو درباره‌ی این ماجرا بنویسند اما گویا از این خبرها نیست! اگه اسم «Amber Heard» رو سرچ کنید، می‌بینید که سایت‌های جریان اصلی دارن شیوه‌ی Coming Out این خانم به خانواده‌اش رو پوشش می‌دن :|
برای پی بردن به فاسد بودن رسانه‌های جریان اصلی نیازی نیست به اخبار اشتباهی که چاپ می‌کنند، توجه کنید. به خبرهایی که اصلا پوشش نمی‌دن، توجه کنید.

پ.ن: گور پدر همه‌شون با narrative های از قبل تعیین شده‌شون :-$
پ.ن 2: «امبر هرد» سال 2009 بخاطر خشونت خانگی دستگیر شده بود. ببینیم جماعت همیشه حاضر در صحنه، این سری «امبر هرد» رو کنسل می‌کنند یا نه (اسپویلر: نخیر.)
پ.ن 3: «جانی دپ» گفته بود که «جی.کی. رولینگ» اثبات بی‌گناهی‌اش رو دیده و بخاطر همین هم ازش برای بازی در سری «Fantastic Beast» حمایت کرده؛ اما ملت بجای گوش کردن، به خالقِ «هری پاتر» تاختند!
پ.ن 4: دوستت داریم جانی :x برای من تو همیشه «جک اسپارو» باقی می‌مونی >:D<

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این خبر رو من چند روز پیش خوندم و همچنان منتظر هستم که Page Six ،Vulture ،Vanity Fair و ... مقالاتشون رو درباره‌ی این ماجرا بنویسند اما گویا از این خبرها نیست! اگه اسم «Amber Heard» رو سرچ کنید، می‌بینید که سایت‌های جریان اصلی دارن شیوه‌ی Coming Out این خانم به خانواده‌اش رو پوشش می‌دن :|
برای پی بردن به فاسد بودن رسانه‌های جریان اصلی نیازی نیست به اخبار اشتباهی که چاپ می‌کنند، توجه کنید. به خبرهایی که اصلا پوشش نمی‌دن، توجه کنید.

پ.ن: گور پدر همه‌شون با narrative های از قبل تعیین شده‌شون :-$
پ.ن 2: «امبر هرد» سال 2009 بخاطر خشونت خانگی دستگیر شده بود. ببینیم جماعت همیشه حاضر در صحنه، این سری «امبر هرد» رو کنسل می‌کنند یا نه (اسپویلر: نخیر.)
پ.ن 3: «جانی دپ» گفته بود که «جی.کی. رولینگ» اثبات بی‌گناهی‌اش رو دیده و بخاطر همین هم ازش برای بازی در سری «Fantastic Beast» حمایت کرده؛ اما ملت بجای گوش کردن، به خالقِ «هری پاتر» تاختند!
پ.ن 4: دوستت داریم جانی :x برای من تو همیشه «جک اسپارو» باقی می‌مونی >:D<

وضعیت الان اون رسانه ها :

102713

وارنر جیمز گان از همه جا رونده شده رو پناه داد همین جانی دپ رو نگه داشت واسه Fantastic Beast (به قول خودت) درستش هم همینه ولی اگه ثابت بشه اتهامات امبر هرد باید به خاطر منحرف کردن اذهان عمومی بندازنش زندان چون این وسط همه رو هم بی اعتماد کرده به این قضایا ولی خوب بازم مثل هزار و یک کیس دیگه اونایی که باید آلزایمر بگیرن سریع آلزایمر میگیرن تموم میشه میره پی کارش فقط این وسط اگه معملوم بشه صد درصد دیزنی به خاطر این قضایا جانی دپ رو اخراج کرده باید بگم که حالم ازشون واقعا به هم میخوره دیگه :-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر