Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
فرض کن اینقدر Snowflake و گوگولی باشی به خاطر چهارتا فیلم که نه پولی خرج ساختشون می کنی نه خرج دیدنشون اونقدری Trigger بشی که یهو از میلیون ها نفر آدم بدت بیاد:)) بعد اسم SJW ها بد در رفته سر این قضیه Trigger شدن:))

حالا اگه به این آدم ها بگی نژادپرسنید و ته افکار افراط گرایانتون تروریزم و داعشه، زمین و زمان رو به هم میبافن که نه، اتفاقا روشنفکرهایی هستن که در تله تبلیغات هالیوود نیفتادن.

کلا آدمی که به خودش حق میده یهو از همه سیاه ها حالش بهم بخوره، خیلی دور نیست فردا روزی نتیجه بگیره اصلا باید همشون رو کشت. تروریزم ناتزیسم چیز دور و عجیبی نیست، از همین چیزهای به ظاهر ساده و بدیهی نشات میگیره.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
درکل خواستم بگم که این موضوع توسط TMS شروع نشده و چند وقتی هست که در جریانه. اگه فیلمت نقد مثبت بگیره که خب فیلمت خفن بوده.
این دیدگاه که همیشه و همه جا بوده، اگه منتقد تعریف نکنه = منتقد یه خر نفهمه (پرفسور مهرجویی). حتی کاری به موضوع فیلم هم نداره.
واقعاً انقدری که به این مدل مقاله‌ها و نظرات اهمیت میدین، اهمیت نداره.
2-3 سال که به این بحث‌ها اکسیژن اضافه داده نشه، تمام میشن اما هر فیلم و هر گیم و هر چیز ساده‌ای که یه ذره یه موضوع خاص توش پررنگ میشه رو ملت تبدیل به دعوا می‌کنن. چه SJW چه مخالفاش هر دو مضحک و خنده‌دارن. آخه چه مبارزه عدالت اجتماعی از توی ردیت و توئیتر میشه صورت داد؟ رسماً دعوای بچه‌های دو ساله سر اسباب‌بازی‌هاشونه.
حداکثر سالی 30-40 تا فیلم با محوریت اقلیتهای نژادی، اقلیت‌های جنسی و زن‌ها میان و سر جمع 5-6تاشون هم به طور جدی تحویل گرفته نمی‌شن، انقدر انرژی گذاشتن سر این مسائل چه فایده‌ای داره؟ مثل سینما و تلویزیون ما خوبه که سالی یه بار هم یه شخصیت واقعی یا یه معضل جدی رو نمی‌بینیم؟
بیاین راجب فیلمها بحث کنیم، گذاشتن این خبرها که فلان بازیگر زن یا ... چی گفت و فحش دادن بهشون رو بذاریم همون رسانه‌های زرد و کلیک‌بیتی انجام بدن.
حالا اگه به این آدم ها بگی نژادپرسنید و ته افکار افراط گرایانتون تروریزم و داعشه، زمین و زمان رو به هم میبافن که نه، اتفاقا روشنفکرهایی هستن که در تله تبلیغات هالیوود نیفتادن.
ماکان جان شما تو تله هستی و درک نمی‌کنی :>
فرض کن اینقدر Snowflake و گوگولی باشی به خاطر چهارتا فیلم که نه پولی خرج ساختشون می کنی نه خرج دیدنشون اونقدری Trigger بشی که یهو از میلیون ها نفر آدم بدت بیاد:)) بعد اسم SJW ها بد در رفته سر این قضیه Trigger شدن:))
Snowflake فقط اون که می‌گفت من از همجنسگراها متنفرم، چرا به امثال من توهین می‌کنی و میگی هموفوب :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza

کلا آدمی که به خودش حق میده یهو از همه سیاه ها حالش بهم بخوره، خیلی دور نیست فردا روزی نتیجه بگیره اصلا باید همشون رو کشت. تروریزم ناتزیسم چیز دور و عجیبی نیست، از همین چیزهای به ظاهر ساده و بدیهی نشات میگیره.
بابا شما خیلی باحالید این تحلیلای خفنتون از نظر من عالی بود خوب آدمو میخندونید قشنگ کلی برچسب نژاد پرست و داعشی هم زدید ماشالا حداقل خوب بخونید ببینید منظورم چی بود بعد تحلیلای فوق العاده تون رو بگید

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
این دیدگاه که همیشه و همه جا بوده، اگه منتقد تعریف نکنه = منتقد یه خر نفهمه (پرفسور مهرجویی). حتی کاری به موضوع فیلم هم نداره.
واقعاً انقدری که به این مدل مقاله‌ها و نظرات اهمیت میدین، اهمیت نداره.
2-3 سال که به این بحث‌ها اکسیژن اضافه داده نشه، تمام میشن اما هر فیلم و هر گیم و هر چیز ساده‌ای که یه ذره یه موضوع خاص توش پررنگ میشه رو ملت تبدیل به دعوا می‌کنن. چه SJW چه مخالفاش هر دو مضحک و خنده‌دارن. آخه چه مبارزه عدالت اجتماعی از توی ردیت و توئیتر میشه صورت داد؟ رسماً دعوای بچه‌های دو ساله سر اسباب‌بازی‌هاشونه.
حداکثر سالی 30-40 تا فیلم با محوریت اقلیتهای نژادی، اقلیت‌های جنسی و زن‌ها میان و سر جمع 5-6تاشون هم به طور جدی تحویل گرفته نمی‌شن، انقدر انرژی گذاشتن سر این مسائل چه فایده‌ای داره؟ مثل سینما و تلویزیون ما خوبه که سالی یه بار هم یه شخصیت واقعی یا یه معضل جدی رو نمی‌بینیم؟
بیاین راجب فیلمها بحث کنیم، گذاشتن این خبرها که فلان بازیگر زن یا ... چی گفت و فحش دادن بهشون رو بذاریم همون رسانه‌های زرد و کلیک‌بیتی انجام بدن.
با کلیت حرفت موافقم و منم خودم از قصد از این سایت‌های click-baity دوری می‌کنم، ولی توی توییتر یه پستی Viral می‌شه و آدم کنجکاو می‌شه که سر و ته قضیه رو دربیاره :D همین فیلم‌هایی که با یه تریلر یا مصاحبه کلی می‌کوبیمشون رو من اکثرا می‌بینم و از خیلی‌هاشون هم خوشم میاد. از طرفی دیگه هم ما اصلا توی غرب زندگی نمی‌کنیم که Identity Politics اونا بخواد برامون اهمیتی داشته باشه. ولی وقتی بازیگر مورد علاقه‌ات مثلا میاد می‌گه که فیلم‌هایی که درمورد بچه‌ها هستند رو بچه‌ها باید نقد کنند، آدم یجوری می‌شه :-s ولی راست می‌گی؛ گور بابای Alt Right ،SJW، چپ، راست و ... .

پ.ن: توییتر از نظر اطلاع‌رسانی خیلی سایت مفیدیه ولی فارغ از نوع تفکرِ آدم، بعیده که بیشتر از یه ربع توش بگردی و اعصابت بهم نریزه. هیچ سایت دیگه‌ای رو ندیدم که چنین اثری رو روی مردم داشته باشه. پدیده‌ی جالبیه.

عکس اول مربوط به یه اکانت ترول هست و فوق‌العاده هم این اکانت خوبه. یه جوری به‌صورت اغراق شده مسائل روز رو از دیدگاه SJW ها بررسی می‌کنه که آدم از خنده روده‌بُر می‌شه =)) پست‌هاش مخصوصا در زمینه‌ی مسائل مربوط به ترنس‌جندرها عالیه :D

آخرین ویرایش:

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دیگه داره حالم از این فمنیستای افراطی و کلا LGBTQ و هر چی سیاه پوسته بهم میخوره بسه دیگه گند زدن به همه چی همه جا هم باید باشن یه جوری بچپوننشون توی فیلما انگار یه جوری اجبار شده که همه جا باشن وگرنه نه منتقد تحویل میگیرشون و جایزه میگیرن هیچی:expressionless:
توی a star is born قشنگ یجا بود انگار اگه اون دوتا بازیگرش سیاه پوست نبودن فیلم مجوز پخش نمیگرفت

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید

ایشون یکم تند رفتن درست ولی این حرفایی که شما میزنی هم منو بیشتر یاد این فمینیست* های افراطی که هر حرف کوچیک و بزرگی رو ربطش میدن به Toxic Masculinity و خلاصه یک کلاغ چهل کلاغ میکنن میندازه.
من نظر ایشون رو با اینکه تند رفتن تا حدودی درک میکنم؛ طوری شده که اگر مثلا تو یه فیلم همه بازیگرا سیاه باشن موردی نیست کسی کاری نداره، منتها کافیه یه فیلم تمام بازیگراش سفید باشن دیگه دنیا میخوره به همدیگه؛ به نمونه دیگش جوایز و مراسماتی مثل اسکار و بفتا و ... هست، اگر تو یه سال تعداد زیادی بازیگر/کارگردان سفید یا مرد جایزه درو کنن این اسمش میشه ریسیسم و میساجنی و یه نفر با خودش فکر نمیکنه خب شاید اقلیت های رنگین پوست یا زن ها نیاز داشته باشن بهتر تلاش کنن.

(یه نمونش فستیوال موسیقی O2 پارسال که وقتی دیدن بیشتر لاین آپ مرد هست کلا شات دانش کردن و لاین اپ جدید رو کاملا زن کردن پس برابری کجا رفت؟ یه نمونه دیگش کنفرانس الکترونیک آرتز پارسال یود که فمینیست ها گیر داده بودن چرا تعداد پرزنتر های زن کمه و سر اون خودشون رو گسترش میدادن؛ و اوجش هم کلاس های تک جنسیتی برای دخترا بود که بازی سازی یاد بگیرن، چرا این کلاسا باید تک جنسیتی باشه؟ مگه موفقیت بازی ساز های مرد به دلیل این بود که زن ها قبل از این تو این حوزه سرکوب شده بودن؟ درحالیکه تا قبل از این گیمر بودن یه اسلنگ شده بود برای تحقیر مردا و نابالغ خودنشون، ولی بعد از ظهور سرویس های استریم این دیدگاه ها دیگه مطرح نشد و وقتی دیدن این صنعت میلیارد دلاری شده زن ها یادشون افتاد تو این زمینه سرکوب شدن)

دنزل واشنگتن سر همین قهر کردن ویل اسمیت از اسکار و موارد مشابه واکنش نشون داده بود قبلا گفته بود اگر جوایز ما تو مراسمات کمه به دلیل اینکه که نویسنده خوب سیاه که کاراکتر های سیاه بنویسن خیلی کمه یا اصلا نیست؛ پس بجای گریه زاری باید خودمون شروع کنیم به پیشرفت خودمون.
چیرمن آکادمی گرمی تو مراسم دوسال پیش گفت که امسال مرد های خیلی بهتر ظاهر شدن و خوبه که زن ها هم تلاش کنن و کیفیت کار رو بالا ببرن؛ نتیجه چی شد؟ نتیجه این شد که ایشون رو به گو*ه خوردم انداختن این SJW ها و گفتن باید کناره گیری کنه تا جایی که اومد معذرت خواهی کرد و سال بعد و همین مراسم گرمی امسالم تا چای ممکن پاچه خواری کرد که شخصا داشتم بالا میاوردم.
این کارا و بنوعی باج دادن ها باعث نمیشه کیفیت کار بالا بره و رنگین پوست ها یا زن ها پیشرفت کنن؛ بلکه زیر پوستی رفته رفته با فرو کش این ترند ها ارزش کاری اونا میاد پایین و ارزش این مراسم ها هم دیگه بی معنی میشه؛ همینطوری که میبینیم دیگه مراسم ها دیگه اون هایپ و ... قبلی رو ندارن و خیلیا دیگه مستقیم میرن نتایج رو میبینن و اخرش میگن meh.
شما برو سریال آبکی S-x Education رو ببین جنبه فکری دوستمون رو کامل درک میکنی، من قبلا تو بخش سریال ها در موردش نوشتم ولی متاسفانه پاک شد.
کلا این مواردی که دوستان گفتند بودنشون مشکلی نیست؛ مشکل اونجا شروع میشه که فیلم ها دیگه دارن گندشو در میارن، بعنوان مثال تو سریالی (اسپویل) که گفتم، طرف خودش سیاهه و والدینش دوتا زن یکی آسیایی و یکی غربی هستن میره با یه دختر دیگه میخوابه حاملش میکنه و دختره همین فردا پا میشه میره پلند پرنتهود و شاد و خرم بچه رو میندازه.
یکی دیگه مادر دکتر سک_سولوژی هست و شدیدا ایندپندنت و پسر باز و تو میان سالی عین پلی بوی ها میپره ! مردی سفید پوستی که دل ایشون رو میربایه هم زنش مرده و بچشم کاملا سیاهه (یعنی ادوپت شده هست)؛ هر کدوم از اینا جدا از هم موردی نداره ! ولی این همه المان Political Correctness یجا جمع میشه دیگه اون پیام اصلی از بین میره و ادم حس تهوع پیدا میکنه.
یا مثلا فصل دوم 13 reasons why رو ببین، طرف اول فصل استریت هست اخرش میشه گ*ی؛ یکی دیگه هم خودشو با تیر میزنه و نتیجه ریکاوریش این میشه که دیگه به دخترا گرایش نداره و به پسرا گرایش داره. که من شخصا چه با گ*ی چه با بای چه هر چیزی دیگه ایی مشکلی ندارم ولی این دیگه گند قضیه رو دراورده.

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
البته متای ۶۵ هم چیز خفنی نیست ، فقط یه فیلم کلیشه ای متوسط رو به خوبه دیگس
در حد ant man اولی و یا مثال خارج از یونیورسش Creed 2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα

حالا من کاری لحن تند اون دوستمون ندارم ولی اینم در نظر داشته باش همه این بحثا (حضور اقلیت ها) هم از کم شروع شده (به قول خودت) افراط وقتی قاطیش بشه حال بهم زن میشه به قول یـ بابا میبینم اون زمانی رو که فیلم 12 Angry Women رو هم میسازن (به صورت کلی میگم) به شخصه خودم با ایده اورجینالی که خیلی خوب پرداخت بشه مشکلی ندارم ولی با ایده که به زور وارد داستان بشه و به قصد شعار دادن بخواد بیاد جلو خیلی مشکل دارم این همه شخصیت اصلی فرعی گذشته تو فیلما حضور داشتن از اقلیت های زن و مرد (منهای LGBQT) کسی صداش در نیومد حالا اگه میبینی صدا خیلیا در اومده بلاخره یـ دلیلی پشتش بوده یـ روزی برابری خواستن احترام به عقاید خوشون خواستن ولی هر روز دارن از حد خودشون فراتر میرن انتظار دارن همه به عقاید خودشون احترام بزارن و کسی به عقایدشون نقد وارد نکنه و از طرفی هم واسه عقاید دیگران ارزشی قائل نیستن مثلا یـ زوج گی رفته بودن برا مراسم عروسیشون کیک بگیرن حالا از قضا رفتن بودن به یـ کیک فروشی مسیحی بعد مغازه دار وقتی فهمیده بود برا مراسم ازدواجشون میخوان گفته بود من کیک رو بهتون میدم ولی براتون واسه عروسی تزئینش نمیکنم (یـ چیز تو همین مایه ها) فک کن مثلا بری پیش یـ قصابی مسلمون بگی گوشت خوک میخوام ! انتظار داشتن به عقاید خوشون احترام بزارن ولی واسه عقاید اون فرد مسیحی هیچ ارزشی قائل نشدن و بعدش کلی جنجال به پا کردن واسش و ادامه ماجرا ! جدای این مسائل آزادی هم تا یـ جایی خوبه اون آزادیی که به پدوفیلیا پلتفرم میده یا به خانواده ای که بچه 11 سالش رو درگ کرده بچه ای که هنوز هیچ درکی از تفاوت جنسیتی نداره آزادی نیست اند خریت و سوء استفاده محض رسانه هاست این بحث برابر جنسیتی و فمنیست که الان هم میبینیم از بعد انتخابات ریاست جمهوری شعلش بالا کشید وگرنه تا قبلش فقط بحث سیاه پوستا بود این ور و اون شعار دادن و خلاصه تو همه سطوح پاش به سرگرمی هم باز شد یـ زمانی بعد حادثه تروریستی 11 سپتامبر فیلمای ضد اسلامی بحثش بالاگرفت تو سینما و بعضا گیم حالا همونا اومدن به مسلمونا پلتفرم دادن و شعارشون هم برابریه خیلی راحت سیاست تحث تاثیر میزاره همه جا رو

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα

In conclusion, it is Captain Feminism =))
پ.ن 1: بهترین و بی طرف ترین نقد فیلم توسط یک خانم :-??
=================================================

rottentomatoes لطف داشتن 50 هزار امتیاز که حدود 33 درصدشون فقط مثبت بوده رو پاک کردن الانم دوباره ملت ریختن تو صفحه ش واسه رای منفی دادن اخر سر هم فک کنم ببندن صفحش رو لول :-??

=================================================

25 میلون تو شب پیش نمایش فیلم فروش داشته که میشه پنجمین فیلم تو دنیای مارول پیش بینی هم میشه بین 135 تا 175 میلیون آخر هفته بفروشه تا الان هم 44 میلیون تو بازارای خارجی فروخته پیش بینی هم میشه روز اول 34 میل تو چین بفروشه و پشت سر IW تبدیل بشه به پر فروش ترین فیلم مارولی تو روز اول اونجا

Eyes Turn to 'Captain Marvel' to Give the 2019 Box Office a Boost - Box Office Mojo

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر