Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
یه گودزیلا تلویزیون میداد که با یه گودزیلا رباتی میجنگید و البته من طرفدار اون گودزیلا رباتیه بودم که متاسفانه تهش شکست خورد ناراحت شد. اسمش نمیدونم چی بود اما بهترین فیلم گودزیلایی و کلا از این فیلمایی جک و جونور داری بود که تو کل زندگیم دیدم.

• Like
Reactions: Adidas95

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
این DC به نظرم بره دنبال سریال سازی درجه R بهتره... آرو و فلش و سوپر گرل و... تو دیوارن این تایتان حالا خوب شده این لا لو ها...
یونورس سینماییش به حماقتای وارنر داره میره به قهقهرا... بن افلک و هنری کویل که رفتنی ان ، امی ادامز هم گفته دیگه بهتره بیام بیرون ... این جیسون موموا هم تنش داغه اونم میفهمه دنیا دست کیه... الان که نتفلیکس زداون سه تا سریال مارول رو کنسل کرد بهتریم موقع بود که سریال R rate معرفی کنه ...

• Like
Reactions: jeenas

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
شما دارید فیلم گوجیرای 1998 رو از پشت نوستالجیا گاگلز نگاه میکنید!

نوستالجیا کریتیک زد این فیلم رو کوبوند! خفه ش کرد! له ش کرد!

THAT'S A LOT OF FISH!
نوستالجیا کریتیک کلا همیشه یه مقدار اغراق حرفش رو بیشتر میکنه تا بار کمدی نقدش رو بُلدتر بکنه. مگرنه نقدهای معمولیش رو ببینید اونقدر فیلمها رو نمیکوبه. در عوض یکی مثل جیمز رالف (AVGN) که اتفاقا اون هم از مخالفهای سرسخت گودزیلا 98 هستش، در یه ویدئو میگه همون 98 با همه بدیهاش نسبت به گودزیلا 2014 فیلم سرگرم کننده تری بوده.

اینم نسخه پرده ایشو دیدم. واقعا منتقدا با دی سی لج افتادن چون فیلم خوبی بود. اصلا نمیشه پذیرفت که این فیلم از فیلمهای تک سوپرهیرویی الان مارول چیزی کمتر داشته باشه. یعنی خودم همونقدری باهاش حال کردم که مثلا با ثور رگناروک حال کردم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
یه گودزیلا تلویزیون میداد که با یه گودزیلا رباتی میجنگید و البته من طرفدار اون گودزیلا رباتیه بودم که متاسفانه تهش شکست خورد ناراحت شد. اسمش نمیدونم چی بود اما بهترین فیلم گودزیلایی و کلا از این فیلمایی جک و جونور داری بود که تو کل زندگیم دیدم.
images

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من دیگه به وارنر حق میدم بره دنبال فیلمای wonderwoman ,batwoman,super girl, birds of prey حداقل اینجوری هم نمرش خوب میشه هم فروش میکنه انت من 2 شده 70 بعد اکوامن:|

Aquaman به جد مزخرف ترین کارکتر Justice League بود و تریلر هاشم کلا توی دیوار بود. من نمی دونم چی شد یهو ملت هایپ شدن واسه این بعد از تریلر دومش!!!

Ant-Man and the wasp هم در حالی من دیدمش که کلا امیدی بهش نداشتم، یعنی تریلر هاش اصلا جذبم نکرده بود، اما اتفاقا خیلی خوب عمل کرده بودن و به نظرم مقایستون کلا از بیخ مشکل داره

در کل من از کل DCEU تریلر دو عنوان جذبم کرد، یکی Suicide Squad بود که خوب فیل شد و واقعا هم عنوان خوبی نبود اما به نظرم بهترین Harley Quinn اه کل تاریخ DC رو داشت
یکی هم Shazam اه که امید زیادی دارم به موفقیتش :D اگر به دوستان بر نخوره حال و هوای مارولی خیلی زیادی داره

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
METRO33-PC-big.jpg
به دنبال تغییرات زیاد در فیلم‌نامه فیلم اقتباسی Metro 2033 و تغییر محل ساخت این فیلم از مسکو به واشنگتن دی سی، ساخت فیلم به‌طورکلی متوقف‌ شده است.

سال 2012 بود که کمپانی مترو گلدوین مایر، حقوق ساخت عنوانی سینمایی بر اساس رمان آخرالزمانی Metro 2033 را از دیمیتری گلوخوفسکی خریداری کرد. همانند اولین نسخه در سری بازی‌های معروف «مترو»، سازندگان فیلم در نظر داشتند که بر اساس اولین نسخه کتاب، یک عنوان سینمایی بسازند. مشکل از آنجایی شروع‌ شده که تفاوت‌های بسیاری با رمان‌های «مترو» در حال پدیدار شدن بود و اسکات فریز (فیلم‌نامه‌نویس فیلم مترو 2033) در اقدامی عجیب و غیر منتظره، می‌خواست که محل وقایع داستانی فیلم به‌ جای مسکو در واشنگتن دی سی اتفاق بیفتد. کمی بعد، ساخت فیلم Metro 2033 به‌طورکلی کنسل شد و حقوق ساخت فیلم به خود دیمیتری گلوخوفسکی برگشت.

اخیراً وب‌سایت VG247، مصاحبه‌ای را با دیمیتری گلوخوفسکی انجام داده است و در این میان نیز سؤالاتی در مورد فیلم مترو 2033 از دیمیتری گلوخوفسکی پرسیده شد؛ دیمیتری گلوخوفسکی می‌گوید:

«عمل کردن به بسیاری از نکات کتاب مترو 2033 در واشنگتن دی سی غیرممکن است؛ نازی‌ها در واشنگتن اثری ندارند، کمونیسم در واشنگتن اثری ندارد و تمام این تاریکی در واشنگتن کار نمی‌کند. واشنگتن دی‌سی به‌صورت پیش‌فرض شهر تاریکی است و نمی‌تواند آن‌طور که من می‌خواهم الهام‌بخش باشد و از طرفی دیگر که اصلاً شخصیت‌های آمریکایی-آفریقایی ربطی به داستان ندارند. فضای شهر واشنگتن، کلاً با کتاب مترو غریبه است. فعلاً، با چندین تهیه‌ کننده مطرح در حال مذاکره هستم تا در رابطه با فیلم مترو 2033 باهم به توافق برسیم، ولی باید بگویم که این روند طولانی و دشواری خواهد بود.»

دیمیتری گلوخوفسکی در پایان صحبت‌های خود به وب‌سایت VG247 گفت:

«باوجود فروش عالی کتاب‌های مترو و همچنین دو بازی Metro Last Light و مترو 2033، برای مردم قابل‌ پذیرش است که یک فیلم آخرالزمانی که داستان آن در شهر مسکو اتفاق می‌افتد را تماشا کنند.»

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
به دنبال تغییرات زیاد در فیلم‌نامه فیلم اقتباسی Metro 2033 و تغییر محل ساخت این فیلم از مسکو به واشنگتن دی سی، ساخت فیلم به‌طورکلی متوقف‌ شده است.

سال 2012 بود که کمپانی مترو گلدوین مایر، حقوق ساخت عنوانی سینمایی بر اساس رمان آخرالزمانی Metro 2033 را از دیمیتری گلوخوفسکی خریداری کرد. همانند اولین نسخه در سری بازی‌های معروف «مترو»، سازندگان فیلم در نظر داشتند که بر اساس اولین نسخه کتاب، یک عنوان سینمایی بسازند. مشکل از آنجایی شروع‌ شده که تفاوت‌های بسیاری با رمان‌های «مترو» در حال پدیدار شدن بود و اسکات فریز (فیلم‌نامه‌نویس فیلم مترو 2033) در اقدامی عجیب و غیر منتظره، می‌خواست که محل وقایع داستانی فیلم به‌ جای مسکو در واشنگتن دی سی اتفاق بیفتد. کمی بعد، ساخت فیلم Metro 2033 به‌طورکلی کنسل شد و حقوق ساخت فیلم به خود دیمیتری گلوخوفسکی برگشت.

اخیراً وب‌سایت VG247، مصاحبه‌ای را با دیمیتری گلوخوفسکی انجام داده است و در این میان نیز سؤالاتی در مورد فیلم مترو 2033 از دیمیتری گلوخوفسکی پرسیده شد؛ دیمیتری گلوخوفسکی می‌گوید:

«عمل کردن به بسیاری از نکات کتاب مترو 2033 در واشنگتن دی سی غیرممکن است؛ نازی‌ها در واشنگتن اثری ندارند، کمونیسم در واشنگتن اثری ندارد و تمام این تاریکی در واشنگتن کار نمی‌کند. واشنگتن دی‌سی به‌صورت پیش‌فرض شهر تاریکی است و نمی‌تواند آن‌طور که من می‌خواهم الهام‌بخش باشد و از طرفی دیگر که اصلاً شخصیت‌های آمریکایی-آفریقایی ربطی به داستان ندارند. فضای شهر واشنگتن، کلاً با کتاب مترو غریبه است. فعلاً، با چندین تهیه‌ کننده مطرح در حال مذاکره هستم تا در رابطه با فیلم مترو 2033 باهم به توافق برسیم، ولی باید بگویم که این روند طولانی و دشواری خواهد بود.»

دیمیتری گلوخوفسکی در پایان صحبت‌های خود به وب‌سایت VG247 گفت:

«باوجود فروش عالی کتاب‌های مترو و همچنین دو بازی Metro Last Light و مترو 2033، برای مردم قابل‌ پذیرش است که یک فیلم آخرالزمانی که داستان آن در شهر مسکو اتفاق می‌افتد را تماشا کنند.»
اول اینکه درود به شرفش که برای اثرش ارزش قائل بود.
دوم هم اینکه این لامصبا کلا اینو هم میخواستن سیاه پوستی کنن :| ادم میمونه چی بگه واقعا از این حجم حال بهم زن جو موجود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر