Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
منم موافق هستم واقعا گاربج بود..
تازه dc از مارول بیشتر دوس دارم:D
یه تئوری خوندم که میگفت احتمالا نقش یه Dwarf رو داره و به Thor توی ساخت Weapon جدیدش کمک میکنه!
چون دقت کنی تو کل تریلرا اشاره ای به Weapon ثور نشده. منطقی نیست بدون اسلحه خاصی بجنگه

• Like
Reactions: yasu

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,570
Thief, Driver, Drive, Le Samurai. این چنتا خوبن.:D پیشنهاد من اول دیدن Drive هستش چون جدیدتره و شاید راحتتر بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی، و البته از باقی بی کیفیت‌تره لذا اول بقیه رو ببینی اذیت میشی سر دیدن Drive.:d
Driver کدومه؟من پیدا نکردم

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
شما بهتره اخبار رو یکم بیشتر دنبال کنید ، چون خیلی وقته که وارنر زک اسنایدر رو اخراج کرد!
این وضع لیگ عدالت هم دست پخت اسنایدر و ویدون و وارنر هست.
برادر زك اسنايدركارگردان jl 2 هم هست اخراج نشده ولي دوباره واسه jl 2 برمي گرده،تهيه كننده وأندر ومن ٢ هم هست از كارگرداني فعلن به قول شما اخراج شده ،شايد نويسنده خوبي باشه ولي اصلن كارگرداني بلد ني،

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
سلام
دوستان چندتا فیلم بهم معرفی میکنید که داستانش راجع به یه مرد تنها باشه یچیزی تو مایه های taxi diver
Locke
فیلم تک لوکیشنی و تک کرکتری هست ، ولی داستانش آدم رو درگیر میکنه و در کل اثر خوش ساختیه .
--------
در مورد تریلر اونجرز هم بیشتر از همه کرکتر منفی به چشمم اومد . جاش برولین کلا کاریزماتیکه . به نحو احسن هم داره از شخصیت و صداش استفاده میکنه و دو تا فیلم کله گنده تو راه داره . :D

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
برادر زك اسنايدركارگردان jl 2 هم هست اخراج نشده ولي دوباره واسه jl 2 برمي گرده،تهيه كننده وأندر ومن ٢ هم هست از كارگرداني فعلن به قول شما اخراج شده ،شايد نويسنده خوبي باشه ولي اصلن كارگرداني بلد ني،
Ready Player One
بجز اینجا جاهای دیگه هم کار کردن این مطلب رو
جاستیس لیگ دو کجا بود برادر، با اوضاع فعلی وارنر اول یه سر و سامون به دنیای سینماییش میخواد بده. کو تا لیگ عدالت بعدی ساخته بشه بیاد. شایعه ای بود مبنی بر ریبوت دنیای سینمایی بعد فلش پوینت .

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
Ready Player One
بجز اینجا جاهای دیگه هم کار کردن این مطلب رو
جاستیس لیگ دو کجا بود برادر، با اوضاع فعلی وارنر اول یه سر و سامون به دنیای سینماییش میخواد بده. کو تا لیگ عدالت بعدی ساخته بشه بیاد. شایعه ای بود مبنی بر ریبوت دنیای سینمایی بعد فلش پوینت .
من كه اميدوارم jl 2 رو ندن بهش بزنن darkseid هم خراب كنن من كه شنيدم ٢٠١٩ مياد آدم عظمت پرادكشن همين فيلم ivengerswar ميبينه حال مي كنه ،فقط اميدوارم jl 2 رو خراب نكنن واقعا حيفه،كلا سياست هاي D.C. اشتباهه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
Passengers (2016)
امتیاز من به این فیلم 8 از 10

4pup_passengers-poster-4.jpg

از نظر من، فیلم حرف های زیادی داشت.

ساده ترین حرفش این بود:
تصمیمت روی حال و آینده خودتو دیگران تاثیر گذاره! و اینکه، گاهی در زندگی تو کاملا بی اختیاری و سرنوشتت رو دیگران رقم می زنن! حالا که وارد این مسیر ناخواسته شدی، راهی پیدا کن و برای زندگی تلاش کن!

فیلم از نظر ساختاری موارد منفی هم داره، اما فیلم رو باید دید تا بعضی از نکات رو لمس کرد.
خوشم اومد. به سبک فانتزی حرف های خودش رو زد.
نگاه علمی تخیلی به فیلم نداشته باشید! خیلی جدی و با ذهن باز ببینید! بر خلاف ظاهرش، فیلم کاملا احساسیه و در مورد خلقیاته انسانه!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
Passengers (2016)
امتیاز من به این فیلم 8 از 10

4pup_passengers-poster-4.jpg

از نظر من، فیلم حرف های زیادی داشت.

ساده ترین حرفش این بود:
تصمیمت روی حال و آینده خودتو دیگران تاثیر گذاره! و اینکه، گاهی در زندگی تو کاملا بی اختیاری و سرنوشتت رو دیگران رقم می زنن! حالا که وارد این مسیر ناخواسته شدی، راهی پیدا کن و برای زندگی تلاش کن!

فیلم از نظر ساختاری موارد منفی هم داره، اما فیلم رو باید دید تا بعضی از نکات رو لمس کرد.
خوشم اومد. به سبک فانتزی حرف های خودش رو زد.
نگاه علمی تخیلی به فیلم نداشته باشید! خیلی جدی و با ذهن باز ببینید! بر خلاف ظاهرش، فیلم کاملا احساسیه و در مورد خلقیاته انسانه!
داداش تاپیک بغلی باید میرفتی

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
Avengers-Infinity-War-Doctor-Strange-Hand-Motions.jpg
بندیکت کامبربچ، ستاره فیلم «دکتر استرنج» به تازگی اعلام کرده است که هیچ گونه ای اطلاعی در مورد زمان تولید ادامه فیلم «دکتر استرنج» ندارد. طبق گقته ای رییس استودیو مارول، کوین فایگی، این استودیو در حال حاضر بر روی 20 فیلم از MCU کار می کند.

Screenrant

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
زباله های ابرقهرمانی مثل انگل دارن رشد می کنن! یعنی سرتو بر می گردونی یه زباله 200 میلیونی جدید معرفی میشه :|
هر چی آت و آشغال زباله ابرقهرمانی تو چند سال اخیر دیدم رو به تماشای یدونه لا لا لند نمی دم! اونقدر که از لا لا لند و فیلم های قابل احترامی که میبینم همین الان یادمه از کلی آشغال ابرقهرمانی که دیدم یادم نیست! فیلم های شکل هم چندش که فقط تو لحظه اونم تو موارد محدود نگهت می دارن و بعدش پوچ! یادم نمیاد آخرین باری رو که این دست فیلم ها رو دیده باشم و بعدش به اتفاق های مزخرفش فک کنم یا پشیمون نشده باشم!
امیدوارم با قدرت گرفتن شرکت هایی مثل DC و مارول فیلم های خوب و قابل احترام خاک نشن! همین اتفاق رفته رفته واسه صنعت بازی هم افتاده متاسفانه و بازی ها دارن سطحی و سطحی تر میشن!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
زباله های ابرقهرمانی مثل انگل دارن رشد می کنن! یعنی سرتو بر می گردونی یه زباله 200 میلیونی جدید معرفی میشه :|
هر چی آت و آشغال زباله ابرقهرمانی تو چند سال اخیر دیدم رو به تماشای یدونه لا لا لند نمی دم! اونقدر که از لا لا لند و فیلم های قابل احترامی که میبینم همین الان یادمه از کلی آشغال ابرقهرمانی که دیدم یادم نیست! فیلم های شکل هم چندش که فقط تو لحظه اونم تو موارد محدود نگهت می دارن و بعدش پوچ! یادم نمیاد آخرین باری رو که این دست فیلم ها رو دیده باشم و بعدش به اتفاق های مزخرفش فک کنم یا پشیمون نشده باشم!
امیدوارم با قدرت گرفتن شرکت هایی مثل DC و مارول فیلم های خوب و قابل احترام خاک نشن! همین اتفاق رفته رفته واسه صنعت بازی هم افتاده متاسفانه و بازی ها دارن سطحی و سطحی تر میشن!
دقیقا حرف دل منو زدی! :D فیلم هائی که هیچ بار فلسفی و آموزشی ندارن! فیلمی که حرفی و هدفی توش نباشه، دیدنش تلف کردن وقته! من خودم ترجیحا فیلم های "جدی" نگاه می کنم، ولی بعضی از فیلم های "تخیلی" رو وقتی می بینی چهار تا چیز علمی هم یاد می گیری! ...اما این فیلم ها "ابر قهرمانی" جز اکشن های بی سر و ته، هیچ چیز دیگه ای درونش نیست!

داداش تاپیک بغلی باید میرفتی
درسته، اشتباه پست کردم.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
ملت نمیشینن فیلم ببینن که چیزی یاد بگیرن یا بعدش به اتفاقاتش فکر کنن!
بشخصه بجز سرگرمی هدف دیگه برای فیلم دیدن ندارم!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,200
drive و le samurai رو دارم ولی ندیدم:D اون دوتای دیگم چند روز پیش دیدم که با رضاطائل راجع بهشون بحث میکردید خواستم دانلود کنم گیر نیاوردم تو سایتهای داخلی هیچکدوم نیستن مثل اینکه
پ.ن:هردوشونو پیدا کردم زدم دانلود مرسی
صدرصد روح سگ رو ببین

• Like
Reactions: Milad_HW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر