Mortal Shell | PC

wallpapersden.com_mortal-shell-game-poster_1920x1080.jpg

Platforms:PC,PS4,Xbox One
Genre:Action-RPG
Release Date:2020 Q3
یک بازی Souls-like که از سیستم مبارزات سکیرو الهام گرفته و اتمسفری تاریک و گیرا را ارائه می دهد.

تریلر معرفی:

تریلر گیم پلی:

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
این سیستم Parry بازی چرا همچینه؟! :))
خیلی سخته نه؟
من فقط بتا بازی کردم، اما زمان بتا تموم شد و من هنوز نمیتونستم خیلی مطمئن Parry کنم.
البته اون حالت Shell باز خیلی کمک میکنه و ترکیبش با Parry اگه کامل یاد بگیریم، بازی واقعا خیلی راحت میشه.
تو سولز Parry نمیکردی مهم نبود، اما اینجا چون نوار سلامتی اینطوری پر میشه، واقعا اوایل خیلی عذاب آوره تا یاد بگیریم.

من دانلود نکردم، الان تغییری داره؟

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خیلی سخته نه؟
من فقط بتا بازی کردم، اما زمان بتا تموم شد و من هنوز نمیتونستم خیلی مطمئن Parry کنم.
البته اون حالت Shell باز خیلی کمک میکنه و ترکیبش با Parry اگه کامل یاد بگیریم، بازی واقعا خیلی راحت میشه.
تو سولز Parry نمیکردی مهم نبود، اما اینجا چون نوار سلامتی اینطوری پر میشه، واقعا اوایل خیلی عذاب آوره تا یاد بگیریم.

من دانلود نکردم، الان تغییری داره؟

والا من هنوز نتونستم سر دربیارم چجوریه! بتارو بازی نکرده بودم. اینو ولی باید بیشتر وقت بذارم روش سردربیارم!

تغییر از چه جهت منظورته؟

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
هرچند روی کنسول بازی رو انجام دادم ولی تاپیکش رو اونور ندیدم. بازی رو تمام کردم. بازی کوتاهه ولی به نظرم همین کوتاه بودنش هم خیلی بد نیست. ضعف‌های مشخص و قابل توجهی داره از جمله نقشه‌اش که خیلی سردرگم و مبهمه اما به صورت کلی خوب بود و تجربه‌ی جالبی بود. به ویژه با در نظر گرفتن این که یه تیم کوچیک ساختنش. هرچند بازی مشخصاً از سولز خیلی چیز گرفته ولی یه سری موارد جدید داره که تجربه‌اش رو جالب کرده.
در مورد سختی هم یکم صبر کنید و برید جلوتر بازی سخت نیست، فقط با سیستم‌های بازی Parry و Harden (این خیلی خوبه) عادت کنید، راحت‌تر میشه و البته یه بخشی از سختیش هم اینه که بعد از منطقه‌ی اول به کدوم سمت برید. از Fallgrim به سه منطقه میتونید برید که یکیش رو اگه همون اول برید، اونجا شاید باس فایتش خیلی سخت بشه براتون (اشتباهی که خودم انجام دادم‌‌!) که اینم بیش‌تر میشه گفت تقصیر نقشه بازیه.
نقد بازی‌سنتر هم توی چند روز آینده انجام میشه.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
هرچند روی کنسول بازی رو انجام دادم ولی تاپیکش رو اونور ندیدم. بازی رو تمام کردم. بازی کوتاهه ولی به نظرم همین کوتاه بودنش هم خیلی بد نیست. ضعف‌های مشخص و قابل توجهی داره از جمله نقشه‌اش که خیلی سردرگم و مبهمه اما به صورت کلی خوب بود و تجربه‌ی جالبی بود. به ویژه با در نظر گرفتن این که یه تیم کوچیک ساختنش. هرچند بازی مشخصاً از سولز خیلی چیز گرفته ولی یه سری موارد جدید داره که تجربه‌اش رو جالب کرده.
در مورد سختی هم یکم صبر کنید و برید جلوتر بازی سخت نیست، فقط با سیستم‌های بازی Parry و Harden (این خیلی خوبه) عادت کنید، راحت‌تر میشه و البته یه بخشی از سختیش هم اینه که بعد از منطقه‌ی اول به کدوم سمت برید. از Fallgrim به سه منطقه میتونید برید که یکیش رو اگه همون اول برید، اونجا شاید باس فایتش خیلی سخت بشه براتون (اشتباهی که خودم انجام دادم‌‌!) که اینم بیش‌تر میشه گفت تقصیر نقشه بازیه.
نقد بازی‌سنتر هم توی چند روز آینده انجام میشه.

اون باسِ گریشام نامی رو میگی؟ : )) من توی همون ساعت اول بازی اینقدر مردم و با دشمنای غیر قابل کنترلی مواجه شدم که فهمیدم یکم اول باید گرایند کنم با این دشمن های آسونترش چون به آپگرید پوینت نیاز داره نمیشه همینجوری رفت.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
اون باسِ گریشام نامی رو میگی؟ : )) من توی همون ساعت اول بازی اینقدر مردم و با دشمنای غیر قابل کنترلی مواجه شدم که فهمیدم یکم اول باید گرایند کنم با این دشمن های آسونترش چون به آپگرید پوینت نیاز داره نمیشه همینجوری رفت.
نه. گریشا تقریباً باس فایت اصلی محسوب نمیشه:D با ورژن‌های مختلفش هم در ادامه روبه‌رو میشی (که البته اینم جالب نیست که با یه باس چند بار رو به رو شد). اینی که من گفتم کلاً یه منطقه‌ی کاملاً جدیده.
آره. اول بازی یکم Grind کن و توی محیط بگرد برای آیتم‌ها. توی همون منطقه‌ که گریشا رو دیدی، دو حفره وجود داره، یکیش یه Shell‌ جدید میده. و خود اون جعبه‌ای هم که پیش گریشا هست آیتمیه برای ارتقا سلاح. Parry‌ کردن یکم سخته و نیاز به زمانبندی دقیق داره و خودم هم توش مشکل داشتم اما اگه راه افتادی باهاش، خیلی کمک میکنه و عملاً آسون میکنه بازی رو. اما میتونی از اون حالت Harden استفاده کنی که خیلی به درد بخوره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نه. گریشا تقریباً باس فایت اصلی محسوب نمیشه:D با ورژن‌های مختلفش هم در ادامه روبه‌رو میشی (که البته اینم جالب نیست که با یه باس چند بار رو به رو شد). اینی که من گفتم کلاً یه منطقه‌ی کاملاً جدیده.
همونطور که خودت گفتی باس اصلی نیست، میشه گفت مینی باس هست که دوباره در طول مراحل میبینیمش.
این حرکت تو خود سری سولز هم بارها تکرار شده، نمونش کاپرا دیمن تو دارک سولز 1.(بازم هست اما چون سر این باس اشکم داشت در میومد به خاطرم مونده).

پس اینجور که از حرفهات متوجه شدم با یک بازی خوب طرفیم، زمان بازی هم شنیدم 12-10 ساعته تموم میشه.
پس همونطور که انتظار داشتم با یک بازی خوب طرفیم که تو نسخه بعدی اگه استودیو حمایت بشه میتونه یک بازی خیلی خوب از توش درآره.

• Like
Reactions: Timey Wimey

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
همونطور که خودت گفتی باس اصلی نیست، میشه گفت مینی باس هست که دوباره در طول مراحل میبینیمش.
این حرکت تو خود سری سولز هم بارها تکرار شده، نمونش کاپرا دیمن تو دارک سولز 1.(بازم هست اما چون سر این باس اشکم داشت در میومد به خاطرم مونده).

پس اینجور که از حرفهات متوجه شدم با یک بازی خوب طرفیم، زمان بازی هم شنیدم 12-10 ساعته تموم میشه.
پس همونطور که انتظار داشتم با یک بازی خوب طرفیم که تو نسخه بعدی اگه استودیو حمایت بشه میتونه یک بازی خیلی خوب از توش درآره.
در مورد بخش اخر فقط اینو بگم که بستگی به این داره که تراز رو چه چیزی در نظر بگیریم. مشخصا در مقایسه با سولز، این بازی کم میاره ولی بین یه عالمه بازی‌های شبیه‌سولز این یکی از موارد خوب یا نسبتا خوبه.به خصوص همونطور که گفتم، یه سری ویژگی‌های خاص داره که واقعا جالبن.
اگه شک دارید برای خرید با قیمت ۳۰ دلار، شاید بهتر باشه یکم صبر کنید برای تخفیف.

• Like
Reactions: kamyy and m.d.makan

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
من تمومش کردم بازی خوبی بود درکل
ولی کوتاه بودن و محتوای کمش به خوبی مشهود بود به خوبی قابل مشاهده بود که بازی رو انگار یه نفر ساخته
ولی در کل گرافیک و گیم پلی بازی خوب بود هرچند باگ هایی هم داشت
بدبینانه بخام نظر بدم میشه گفت اینطور بازیها محیط طلایی بازی هایی مثله دارک سولز رو با این عمق کمشون بیشتر خز و تکراری میکنن

• Like
Reactions: kamyy

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
بزرگ ترین مشکل بازی نقشه اس ادم به شدت سردرگم میشه ... سختیش و شخصیتش بد نیست ولی خب کمبود محتوا موج میزنه...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بزرگ ترین مشکل بازی نقشه اس ادم به شدت سردرگم میشه ... سختیش و شخصیتش بد نیست ولی خب کمبود محتوا موج میزنه...
من هنوز شروع نکردم ولی خیلی جاها دیدم گفتن که این مپ خیلی خوبه.
Polygon هم یک مطلب در موردش گذاشته:
Mortal Shell Map.jpg
============
یک تبلت/گوشی بزار کنار دستت، خیال خودت راحت کن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: erfank96

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
بازی میخواد که سردرگم بشی (که یک ذره بیش از حده ) طرحی بازی در خدمت هدف و داستان کلی بازی هم هست تو یک موجود بی هدف و سردرگمی که باید هدفت را خودت پیدا کنی بازی کاملا دستت را باز میگذاره مناطق را خودت امتحان کنی و تخمین بزنی که کجا دشمن ها

زیادی ازت قوی ترن و اگر نتوانستی از پسشون بر بیای بری ناحیه بعدی را امتحان کنی . پیشنهادم اینه که مناطق را به ترتیب زیر بری جوریه که خودم رفتم و احساس می کنم ترتیب درستیه :
1-shrine of ash
2-crypt of martyrs
3- seat of infinity

آخرین ویرایش:

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
من هنوز شروع نکردم ولی خیلی جاها دیدم گفتن که این مپ خیلی خوبه.
Polygon هم یک مطلب در موردش گذاشته:
View attachment 167298
============
یک تبلت/گوشی بزار کنار دستت، خیال خودت راحت کن.
ممنون بابت عکس استفاده میکنم.
در مورد سردرگرمی من درست نمیتونم توضیح بدم خودت بازی رو شروع کنی می فهمی چه میگم ولی اینم بگم بازی هست که ارزش بازی کردن رو داره قطعا

• Like
Reactions: m.d.makan

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
بازی میخواد که سردرگم بشی (که یک ذره بیش از حده ) طرحی بازی در خدمت هدف و داستان کلی بازی هم هست تو یک موجود بی هدف و سردرگمی که باید هدفت را خودت پیدا کنی بازی کاملا دستت را باز میگذاره مناطق را خودت امتحان کنی و تخمین بزنی که کجا دشمن ها

زیادی ازت قوی ترن و اگر نتوانستی از پسشون بر بیای بری ناحیه بعدی را امتحان کنی . پیشنهادم اینه که مناطق را به ترتیب زیر بری جوریه که خودم رفتم و احساس می کنم ترتیب درستیه :
1-shrine of ash
2-crypt of martyrs
3- seat of infinity
مشکل که نمیشه گفت ولی خب نمیشه از فست تراول استفاده کرد که جزئی از بازیه ولی اگه بود می تونم بگم خیلی کمک می کرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر