Mortal Kombat | Xbox 360

Additional Klassic Scorpion Skin :

Scorpion Klassic Skin and Fatality
:x
اینی لینکی که گذاشتید یک توضیح بدم در موردش که تو بازی تنها با پیش خرید کردن اون می تونید از این لباس و Fatality بهره ببرید و فعلا هم روی شبکه های Live , PSN برای فروش قرار نیست بیاد اما به احتمال زیاد بعدها میاد.

ویدئو جدید و اختصاصی Eurogamer از بازی :
http://www.eurogamer.net/videos/exclusive-mortal-kombat-footage?size=large
خیلی باحال بود دمت گرم:دی

Stageـی که نشون دادن اگه اشتباه نکنم Rooftop بود و خیلی باحال درستش کرده بودند. از تابلوی تبلیغاتی برای Cage بگیر تا اون اژدها و هلیکوپتر(بالگرد:دی) که دنبال هم بودند. جالب بود خوشم اومد. Ninja Team هم باحال بودش و از همکاری Scorpion و Sub-Zero به شدت استقبال میشه!

دمو رو بایز کردم البته روی PS3 . فوق العادست بازی بسیار روون و سریع هستش کمبو زدن نسبتا راحته X-Ray Attack خیلی حال میده کاراکترها میشه گفت بالانس هستن به قول بچه ها گفتنی و بین این تا نمیشه گفت یکی از بقیه قویتره ولی من خودم با Scorpion بهتر از اون 3 تای دیگه تونستم بازی کنم . Mileena بسیار جذاب هستش حتی در داخل بازی حرکات وسوسه انگیزی انجام میده :d کلا خیلی عالیه منتظر یه شاهکار باشین دیگه . جالبه که نحوه ی زدن Fatality رو هم نوشته بود توی قسمت کمبو لیست. کلا به این میگن MK :d

• Like
Reactions: koorosh sh
دمو رو بایز کردم البته روی PS3 . فوق العادست بازی بسیار روون و سریع هستش کمبو زدن نسبتا راحته X-Ray Attack خیلی حال میده کاراکترها میشه گفت بالانس هستن به قول بچه ها گفتنی و بین این تا نمیشه گفت یکی از بقیه قویتره ولی من خودم با Scorpion بهتر از اون 3 تای دیگه تونستم بازی کنم . Mileena بسیار جذاب هستش حتی در داخل بازی حرکات وسوسه انگیزی انجام میده :d کلا خیلی عالیه منتظر یه شاهکار باشین دیگه . جالبه که نحوه ی زدن Fatality رو هم نوشته بود توی قسمت کمبو لیست. کلا به این میگن MK :d

دقیقا!

مخصوصا وقتی ماسکش رو برمیداره!:|

بین برادران فقط:اسکورپین،ارمک،نوب سایبوت و عشق خودم استرایکر:x
خواهران هم فقط سونیا و...همین.

من هروقت اسم یا تصویر ایم کوان شی رو میبینم یه جوری میشم :دی
کلا با این شخصیت خیلی حال میکنم :دی
اصلا چرا من باید همیشه از شخصیت‌های منفی خوشم بیاد؟ :دی

می تونی ازش یک عکس بزاری ماهم ببینیم !!!!!

مگه باز نمیشه واست؟ :-?

jggslpax4x8kp7a2mo5s.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or