Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,828
نام
نریمان
سلام دوستان . فیتالیتی توو مناطق مختلف چه جوری میزنن . منظورم اون سه منطقس که حالا من اسماش یادم نمیاد . یکیش پرتابش میکنه بالا تیر اندازی بهش میکنن . یکیش میندازتش ته دره و یکیش هم هشت پا میگیرتش .
Stage Fatality بستگی به کارکترت داره، برای هر کارکتر فرق می کنه. اینجا رو ببین.

• Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
Stage Fatality بستگی به کارکترت داره، برای هر کارکتر فرق می کنه. اینجا رو ببین.
سلام رفیق . شما این تروفونی رو گرفتی ؟
Tower warrior
Complete a Tower with every character
من متوجه منظورش نشدم . توی راهنمای فارسی تروفی هم رفتم متوجه نشدم . اینکه یه برجه رو برای هر مبارزه یه شخص بیاریم . تا با همه افزاد توو اون برج برنده بشیم . یا اینکه با هر شخصیت یه بار کامل برج رو تموم کنیم . و اینکه کدوم برج منظورش؟ کلاسیک ؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,828
نام
نریمان
سلام رفیق . شما این تروفونی رو گرفتی ؟
Tower warrior
Complete a Tower with every character
من متوجه منظورش نشدم . توی راهنمای فارسی تروفی هم رفتم متوجه نشدم . اینکه یه برجه رو برای هر مبارزه یه شخص بیاریم . تا با همه افزاد توو اون برج برنده بشیم . یا اینکه با هر شخصیت یه بار کامل برج رو تموم کنیم . و اینکه کدوم برج منظورش؟ کلاسیک ؟
با هر شخصیت یه Tower رو کامل تموم کن. مهم نیست چه Towerـی باشه.

شرمنده یه سوال دیگه . اشکال نداره که رو easy باشه .
نه فرقی نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان invasion boss برای من کلی وقته قرمزه و دعوتم نکرده برای بازی . قبلا زیاد دعوت میکردن . آیا باید fxp ۵۰ باشه تا دعوت کنه ؟
بعد دوستان یه سوال در مورد اون تروفی که ۱۰ پیروزی پیاپی توو رنکید ماچ باید بیاری . اینکه ۳ تا پیردوزی بیاری بعد فعلا بازی نکنی فردا دوباره سه تا پیروزی این قبوله یا اینکه پشت هم تو همون لحظه باید ۱۰ تا پیروزی پیاپی بیاری ؟

آخرین ویرایش:

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من دو سه هزارتا بازی آنلاین انجام دادم . امروز وارد آنلاین شدن دیدم برد و باختم زده صفر و دوباره از صفر شروع شده . راهی هست دوباره تعداد برد د باخت های قدیمم برگرده ؟؟ ممنون

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من دو سه هزارتا بازی آنلاین انجام دادم . امروز وارد آنلاین شدن دیدم برد و باختم زده صفر و دوباره از صفر شروع شده . راهی هست دوباره تعداد برد د باخت های قدیمم برگرده ؟؟ ممنون

دقیقا همین مشکل رو منم داشتم ( همون ماه اول عرضه بازی ) بعد از 500 دست کلا همه چی ریست شد به جز تگ و اینجور چیزا که با لول بازی میشن...ایمل زدم بهشون بعد از کلی صحبت آخرش گفتن راهی نداره و نمیشه ریستور کرد :D

• Like

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دقیقا همین مشکل رو منم داشتم ( همون ماه اول عرضه بازی ) بعد از 500 دست کلا همه چی ریست شد به جز تگ و اینجور چیزا که با لول بازی میشن...ایمل زدم بهشون بعد از کلی صحبت آخرش گفتن راهی نداره و نمیشه ریستور کرد :D
چندین بارم من دیدم یارو با xp بالای ۹۰ تعداد برد و باختاش جمعش ۲۰۰ تا هم نمیشد . از اونجا فهمیدم کلا برای خیلیا این مشکل پیش اومده . :D این همه زحمت بکش سابقه به هم بزن همش بپره ولی خب خدا رو شکر xp ایه سره جاشه .

mr26

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
سلام دوستان
واقعا نمیدونم تیکن رو بگیرم یا mortal kombat xl
یه‌توضیحی راجب این ۲ تا میدین که کدوم بهتره و لذت بیشتری به گیمر‌ میده

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
سلام دوستان
واقعا نمیدونم تیکن رو بگیرم یا mortal kombat xl
یه‌توضیحی راجب این ۲ تا میدین که کدوم بهتره و لذت بیشتری به گیمر‌ میده
تیکن سبک شرقی داره ولی کمبات غربی تره. قسمت های زیادی از تیکن صحبت هاش ژاپنی هست و زیر نویس. ولی کمبات کاملا انگلیسی هست.
از لحاظ مبارزات کمبات تم دارک تری داره و همینطور خون و خونریزی و شکستن استخون و کلا خشونت توی کمبات زیاده ولی اون طرف تیکن بیشتر ضرب ها با نور و افکت و اینا نشون داده میشه. کلا بهتر بودنی نسبت به هم ندارن و به علاقه شما بر میگرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر