Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
دوستان من چنتا brutality رو از قبرستون‌آزاد کردم . اما موقع اجرا توو ضربه آخر اجرا نمیکنه . کسی میدونه جریان چیه ؟
مطمئنا حرکت رو درست انجام نمیدی. دقت کن برای اجرای Brutality دقیقا چه کارایی باید بکنی. بعضی وقتا باید جهت بالا یا پایینو حین آخرین ضربه نگهداری. بعضی وقتا باید یه دکمه رو 3-4 بار فشار بدی و...

• Like
Reactions: arash_sard

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مطمئنا حرکت رو درست انجام نمیدی. دقت کن برای اجرای Brutality دقیقا چه کارایی باید بکنی. بعضی وقتا باید جهت بالا یا پایینو حین آخرین ضربه نگهداری. بعضی وقتا باید یه دکمه رو 3-4 بار فشار بدی و...
مد داستانی داره بازی ؟ من نگرفتم تا الان نشد یعنی

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
واقعیتش brutality های دیگه رو درست انجام میدم . این brutality همونی هست که میلینا از بالا میاد میخوره به سرش میپوکه سره کاراکتر مقابل . توی توضیحاتش یه چیزی درباره نگه داشتن حرکت بالا و پایین گفته . درست متوجه نشدم منظورش چیه .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
مد داستانی داره بازی ؟ من نگرفتم تا الان نشد یعنی
آره بخش داستانی داره بازی.
واقعیتش brutality های دیگه رو درست انجام میدم . این brutality همونی هست که میلینا از بالا میاد میخوره به سرش میپوکه سره کاراکتر مقابل . توی توضیحاتش یه چیزی درباره نگه داشتن حرکت بالا و پایین گفته . درست متوجه نشدم منظورش چیه .
دقیقا قبل از برخورد ضربه باید بالا رو نگه داری.

• Like
Reactions: arash_sard

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
یعنی هر چی تمرین میکنم بازم تو بخش انلاین رو زمین نمیزارن بمونم بی وجدانا:D
واقعیت اینه که ایرانیا توی این سبک بازیا خیلی عقبتر از بقیه کشورها (نه همشون البته) هستن
وقتی توی یوتوب فیلم مبارزاتشون رو میبینم، کلا قید مورتال کامبت رو میزنم، افسردگی میگیرم :D

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
واقعیت اینه که ایرانیا توی این سبک بازیا خیلی عقبتر از بقیه کشورها (نه همشون البته) هستن
وقتی توی یوتوب فیلم مبارزاتشون رو میبینم، کلا قید مورتال کامبت رو میزنم، افسردگی میگیرم :D

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
واقعیتش من رجیون یک دارم و تقریبا ۸۰ درصد آمریکایی هستن . آمریکایا واقعا دستای سریعی دارن . خیلی باهوش بازی میکنن . اروپایی ها فکر کنم خوب باشه بازیشون . در کله هر چقدرم پیشرفت کنی بازم میبینی کافی نیست :D مورتال آمیزه ای از هوش و سرعت عمل هست .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
واقعیتش من رجیون یک دارم و تقریبا ۸۰ درصد آمریکایی هستن . آمریکایا واقعا دستای سریعی دارن . خیلی باهوش بازی میکنن . اروپایی ها فکر کنم خوب باشه بازیشون . در کله هر چقدرم پیشرفت کنی بازم میبینی کافی نیست :D مورتال آمیزه ای از هوش و سرعت عمل هست .
توی مورتال باید سرعتت بالا باشه سرعت خیلی مهمه چون کمبت مثل تیکن اونقدر حرفه ای نیست باید اینجا سریع عمل کرد

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . فیتالیتی توو مناطق مختلف چه جوری میزنن . منظورم اون سه منطقس که حالا من اسماش یادم نمیاد . یکیش پرتابش میکنه بالا تیر اندازی بهش میکنن . یکیش میندازتش ته دره و یکیش هم هشت پا میگیرتش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر