Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان برای ورود به آنالین در ps4 با این ارور موجه میشم . یه ساعتی میشه اینجوری شده . کسی دلیل ارور میدونه . با چنتا یوزر تست کردم همین ارور . توی قسمت living towers میتونم برم بازی کنم . برای قسمت آنلاین که وارد روم بشم این مشکله . ممنون میشم کمکم کنید .
Matchmaking is unavailable

منم این مشکل رو تو XL دارم . کلا قسمتایی که بخواد یهویی PLAYER خودش پیدا کنه خیلی مضخرفه و پدر آدمو درمیاره آخرشم میاد MATCH NOT FOUND یا PLAYER NOT FOUND . بهترین کار اینه که تو قسمت ROOM ها جوین شید و کسایی که آنلاینن ولی هنوز وارد بازی نشدن REQ بدید و باهم بازی کنید . (من خودم این کارو میکنم سریع هم میرم تو بازی)

• Like
Reactions: arash_sard

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
چطور میشه با شیناک فیتالیتی طرف مقابل رو به خودش زد؟
مثل فیلم زیر:
watch?v=Xany9cnGahU

این ربطی به shinnok بودن یا نبودنش نداره . یعنی این کار مخصوص شیناک نیست .

تو ورژن pc بازی MK X یه سری از برنامه نویسا میان اسکریپت کاراکتر هارو جا به جا میکنن :|

الان شما سرچ بزنی مشابه همین ویدئو ERRON BLACK هم هست که فیتالیتی طرف مقابل رو میزنه ...

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
مثل اینکه تاپیک mortal Kombat XL موجود نیست...

در بازی نسخه mortal Kombat XL آیا آنلاین بازیکن سریع پیدا میکنه یا نه؟
و اینکه پینگ باید زیر 100 باشه حتما؟ممنون یکی ج بده.

من تو FIND PLAYER همیشه مشکل داشتم ، واسه من پیدا نکرده هیچوقت . بوده 10 دیقه طول کشیده بعد آخرش زده PLAYER NOT FOUND :|

ولی وقتی من جوین یه ROOM میشم (مثلا BLACK DRAGON) و به یه نفر REQ میدم واسه بازی راحت میرم داخل بازی و بازیمو میکنم ;)

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
دوستان یادتون نره فردا شب قراره خبر های جدید از بازی منتشر بشه. ( به احتمال زیاد کرکتر های جدید )
در ضمن دوستانی که ریجن 2 دارن، منو اد کنید. :D

• Like
Reactions: Joghdmohammad

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
Grand Finals همین الان تموم شد. Sonicfox هم برنده شد. :D سورپرایز امسال بی شک Tekken Master از بحرین بود. تا حالا ندیده بودم یه نفر انقدر Sonicfox رو به چالش بکشه. مسابقه ی آخر به قدری هایپ بود که Sonicfox مجبور شد از 2 بار کرکترش رو تغییر بده و کلاه معروفش رو هم برای اولین بار از سرش دراورد. :D در کل چیز خوفی بود.

1st: cR SonicFox Hollywood Cassie, Acidic Alien Gunslinger Erron Black
2nd: Tekken Master Swarm Queen D'Vorah; War/Blood God Kotal
3rd: PG Scar Demolition Sonya
4th: EVB BigD Spectral Ermac
5th: Orbit | MTL Hayatei Ronin Takeda
6th: cR WoundCowboy Shinnok
7th: YOMI Michaelangelo Quan Chi
7th: EVB Dragon Tarkatan Alien

• Like

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من سه مدل ترایبورگ دارم . یه قرمز بمبی یه سبز توری یه خاکستری که قلاب میندازه میگیره . اما یه مدل یخی هم هست که بعضیا میارن . اما توی ترایبورگ های من نیست . این داستانش چیه ؟ ممنون .

• Like

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان من سه مدل ترایبورگ دارم . یه قرمز بمبی یه سبز توری یه خاکستری که قلاب میندازه میگیره . اما یه مدل یخی هم هست که بعضیا میارن . اما توی ترایبورگ های من نیست . این داستانش چیه ؟ ممنون .

داداش این متن انگیلیش برای باز کردنش :

To get the secret fourth variation of Triborg first select him at the character screen then tap Up Up quickly until you get to the hidden menu. Once there hit triangle and you'll see your shiny blue robot. Also get a glimpse of a secret brutality by Cyber Sub Zero in Mortal Kombat X

• Like
Reactions: arash_sard

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
من نسخه XL پلی استیشن ۴ مورتال رو دارم ... امروز به سرم زد که یک سری به بخش dlc های این بازی بزنم و متوجه شدم که klassic fatality 1 & 2 رایگان هست و من دانلود کردم اما پس از دانلود نصب نشد و فقط نوشت waiting install و همین ... خواستم بپرسم چیکار کنم ؟ اصلا نسخه ی XL شاید این DLCها رو داشته باشه و اگه داره دقیقا از کجا باید فهمید که این فاتالیتی ها نصب شده و کجا باید اجرا کرد ؟ چون داخل بازی مثلا اسکورپیون فقط همون دو تا فاتالیتی رو داره ...
ممنونم از پاسخگوییتون

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
همزمان با عرضه ی KP2 برای PC یه Balance Patch برای هر 3 پلتفرم منتشر میشه که توی استریمی که قراره به زودی داشته باشن بیشتر راجع بهش توضیح میدن.

• Like
Reactions: Kainé and Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر