Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
آپدیت آخر خوبه ولی یه حرکت افتضاحی سر رنک مچ زدن !

موقعی که سرچ میکنه واسه حریف وقتی حریف پیدا شد میپرسه که مایلید بازی کنید یا نه ؟ اکثرا هم به آمار نگاه میکنن و اگر حریف قدر باشه کنسل رو میزنن

تا قبل از این آپدیت وقتی حریف پیدا میشد راهی واسه کنسل کردن نبود و وارد بازی میشد.اگر خارج میشدید باخت حساب میشد

از ظهر تا حالا 1 دست هم نشد بازی کنم :(

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
شورش در اوردن هر بار اپديت 3GB :|

باو همين چند روز پيش ٣ گيگ اپ كردم حالا باز اومده ، مسخرشو در اوردن ديگه
نميفهمن ما تو ايرانيم دهنمون سرويس ميشه تازه اونم نت محدود

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
آپدیت آخر خوبه ولی یه حرکت افتضاحی سر رنک مچ زدن !

موقعی که سرچ میکنه واسه حریف وقتی حریف پیدا شد میپرسه که مایلید بازی کنید یا نه ؟ اکثرا هم به آمار نگاه میکنن و اگر حریف قدر باشه کنسل رو میزنن

تا قبل از این آپدیت وقتی حریف پیدا میشد راهی واسه کنسل کردن نبود و وارد بازی میشد.اگر خارج میشدید باخت حساب میشد

از ظهر تا حالا 1 دست هم نشد بازی کنم :(

قبلاً این حالت فقط برای Player Match بود :|
این که خیلی بده و دیکه رنک بندی ارزشش رو از دست میده.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من بعد اپدیت دوم دیگه اپدیت نکردم بیخیال انلاین شدم یه ماه صبر میکنم ببینم مسخره بازی کی تموم میشه.کاشکی میذاشتم همون نسخه نهایی رو میخریدم

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
سلام ، من میخوام DLC KOMBAT PACK رو بخرم ، یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا با خرید KOMBAT PACK من به تمام کاراکتر ها و لباسها و ... که در آینده میاد ، دسترسی خواهم داشت یا اینکه اینو بخرم فقط همین ۴ تا کاراکتر و چند تا لباس انلاک میشه ؟ یعنی ممکنه KOMBAT PACK 2 /3/4 و .. هم بیاد ؟ چون ۲۹ دلار گرونه اونم فقط واسه ۴ تا کاراکتر و لباس .

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
من میخوام DLC KOMBAT PACK رو بخرم ، یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا با خرید KOMBAT PACK من به تمام کاراکتر ها و لباسها و ... که در آینده میاد ، دسترسی خواهم داشت یا اینکه اینو بخرم فقط همین ۴ تا کاراکتر و چند تا لباس انلاک میشه ؟ یعنی ممکنه KOMBAT PACK 2 /3/4 و .. هم بیاد ؟ چون ۲۹ دلار گرونه اونم فقط واسه ۴ تا کاراکتر و لباس .

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
من میخوام DLC KOMBAT PACK رو بخرم ، یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا با خرید KOMBAT PACK من به تمام کاراکتر ها و لباسها و ... که در آینده میاد ، دسترسی خواهم داشت یا اینکه اینو بخرم فقط همین ۴ تا کاراکتر و چند تا لباس انلاک میشه ؟ یعنی ممکنه KOMBAT PACK 2 /3/4 و .. هم بیاد ؟ چون ۲۹ دلار گرونه اونم فقط واسه ۴ تا کاراکتر و لباس .

فعلا محتویات KOMBAT PACK همینا هست و اینده مشخص نیست.

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
فعلا محتویات KOMBAT PACK همینا هست و اینده مشخص نیست.

منم مشکلم همینه ! یهو پول بدی بینی KOMBAT PACK 2 هم اومد !! اخه توی فروم مرتال که بعضیا گفته بودن !
از یک طرف چون Kombat pack season pass هست بعید میدونم چندتا دیگه هم اضافه شه ! اگه اینطور بود میگفتن مثل DLC ه
حالا دو دلم بگیرم یا نگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر