Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان آخرین آپدیت بازی چقدره؟ 3 گیگ؟
چه چیزایی اضاف میکنه؟
بنظرتون ارزش داره آپدیت کنم یا نه؟

چندتا آپدیت اومده.آخریش 2 روز پیش اومد و 150 مگ بود

ولی کل آپدیت ها روی هم 3.2 گیگ میشن

بله ارزش داره.مشکلات آنلاین و یه سری باگ رو حل میکنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چندتا آپدیت اومده.آخریش 2 روز پیش اومد و 150 مگ بود

ولی کل آپدیت ها روی هم 3.2 گیگ میشن

بله ارزش داره.مشکلات آنلاین و یه سری باگ رو حل میکنه

خیر ، دو روز پیش پچ 1.4 به حجم 3 گیگ منتشر شد که مشکل دانلود جیسن و مشکلات مربوط به مولتیپلیر رو حل میکنه ( سریعتر وارد لابی میشه ) .

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
خیر ، دو روز پیش پچ 1.4 به حجم 3 گیگ منتشر شد که مشکل دانلود جیسن و مشکلات مربوط به مولتیپلیر رو حل میکنه ( سریعتر وارد لابی میشه ) .

افرادی که Update های قبلی را دانلود کرده باشند حدود 150 مگابایت دانلو می کنند برای اخرین اپدیت.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا

پچ 1.4 حجمش 150 مگ هست.اگر پچ های قبلی رو دانلود نکرده باشید 3 گیگ میشه !

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان تجربه ی آنلاین بازی چطوریاست؟

ضمناً اینکه پینگ چقدر تو آنلاین این بازی تاثیر داره؟

داداش نمیخوام دل سردت کنم ولی یکی از ع.ن ترین سرورها مال این بازیه من اول فک میکردم مشکل از نت ایران یا منه بعد با چن نفر مه اونورم صبت کردم دیدم نه کلن انلاین زدنش پیر میکنه ادمو من با پسر عموم هر دفه میخوام بازی کنم فک کنم یه ده باری اینوایت میدیم به هم /

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
داداش نمیخوام دل سردت کنم ولی یکی از ع.ن ترین سرورها مال این بازیه من اول فک میکردم مشکل از نت ایران یا منه بعد با چن نفر مه اونورم صبت کردم دیدم نه کلن انلاین زدنش پیر میکنه ادمو من با پسر عموم هر دفه میخوام بازی کنم فک کنم یه ده باری اینوایت میدیم به هم /
پس داغونه با این حساب

بازی ای ک تمرکزش رو مولتی هست کلا چ آفلاین چه آنلاین باید یه حالی بدن ب سرورا
پس هیچی باید قید آنلاین رو فعلا زد

چون بازی هم سریع هست فک کنم پینگ خوبی هم بخواد

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
پس داغونه با این حساب

بازی ای ک تمرکزش رو مولتی هست کلا چ آفلاین چه آنلاین باید یه حالی بدن ب سرورا
پس هیچی باید قید آنلاین رو فعلا زد

چون بازی هم سریع هست فک کنم پینگ خوبی هم بخواد

نسخه قبل هم همین بساط بود، ولی در کل فایتینگ باید بغل هم باشی حالش بیشتره :) فلن که چسبیدم به دستینی کمبتم میرین در جوار دوستان بغل هم میزنیم :)

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان شما هم مثل من با داستان بازی مشکل دارید؟
اتفاقات این قسمت 20 سال بعد از نابودی Shao kahn میفته و شخصیتها یا پیر شدن یا حذف شدن! جانی و سونیا هم که ازدواج کردن! حالا دخترشون اومده وسط جنگجو شده!
بعضی کارکترهای خیلی خوب هم که در دسترس نیست مثل جکس و کانگ لئو و جید و سیندل و سایراکس و سکتور و...
کارکترهای جدید هم درسته بچه هستن ولی قدرتهای خوبی دارن

قبل از شروع داستان پرسید در کدوم گروه میخواید باشید که من رایدن رو انتخاب کردم، انتخاب این گروه در روند داستان تاثیر داره؟
مثلا اگه یکی از موارد دیگه انتخاب میشد به کارکترهای متفاوتی بازی میکردیم؟!

در کل گیم پلی بازی خیلی خوب و روون شده و xray هم سریعتر فعال میشه
گرافیک بازی هم فوق العادس یه سری اسکریت شات گرفتم که میزارم تو تاپیک اسکرین شات
نمره متای 84 بنظرم واسش کمه میتونست 88 یا 89 باشه

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان شما هم مثل من با داستان بازی مشکل دارید؟
اتفاقات این قسمت 20 سال بعد از نابودی Shao kahn میفته و شخصیتها یا پیر شدن یا حذف شدن! جانی و سونیا هم که ازدواج کردن! حالا دخترشون اومده وسط جنگجو شده!
بعضی کارکترهای خیلی خوب هم که در دسترس نیست مثل جکس و کانگ لئو و جید و سیندل و سایراکس و سکتور و...
کارکترهای جدید هم درسته بچه هستن ولی قدرتهای خوبی دارن

قبل از شروع داستان پرسید در کدوم گروه میخواید باشید که من رایدن رو انتخاب کردم، انتخاب این گروه در روند داستان تاثیر داره؟
مثلا اگه یکی از موارد دیگه انتخاب میشد به کارکترهای متفاوتی بازی میکردیم؟!

در کل گیم پلی بازی خیلی خوب و روون شده و xray هم سریعتر فعال میشه
گرافیک بازی هم فوق العادس یه سری اسکریت شات گرفتم که میزارم تو تاپیک اسکرین شات
نمره متای 84 بنظرم واسش کمه میتونست 88 یا 89 باشه

از بحث داستان مه بگذریم باید بگم خیر انتخاب فکشن توو روند داستانی تاثیری نداره یه چیزی توو مایه های کِلَن توو بازی های دیگه میمونه واسه بخش مولتی میتونی واسه گروهت امتیاز بگیری

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,365
نام
بابک
بالاخره جلو خودم نتوتستم بگیرم بازی و گرفتم :D برخلاف دیدی که تو ذهنم نسبت بهش داشتم عالیه عالی.بعد از سگا دیگه کمبت بازی نکرده بودم اما حالا ی دل سیر میزنم.گیمپلی و فتلیتی ها وای وای.چقدر این پک اسپشیال خوشگل

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بالاخره جلو خودم نتوتستم بگیرم بازی و گرفتم :D برخلاف دیدی که تو ذهنم نسبت بهش داشتم عالیه عالی.بعد از سگا دیگه کمبت بازی نکرده بودم اما حالا ی دل سیر میزنم.گیمپلی و فتلیتی ها وای وای.چقدر این پک اسپشیال خوشگل

کسی نگفته بود بازی بده فکر کردن نداشت / شما رو چه حساب دل رو زدی ب دریا؟ کمبت مگه بد میشه؟ :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر