Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا من امروز ظهر خدا بخواد خریدمش یکی بیاد بگه شخصیت ها رو چجوری زود باز کنم همشو؟؟؟؟
و اینکه این آپدیته نزدیکه دو گیگی به چه دردی میخوره؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین...
آنلاینشم باید عضو شبکه ای خاصی مثله origin تو ea بشیم؟؟

در مورد شخصیت ها یه دست سینگل پلیر فایت بزن و Easy Fatality هم بزن نصفشون باز میشن :D بعدش Training و اینا رو هم بازی میکنه اونجا هم برو و فیتالیتی و این چیزا رو تمرین کنی فک کنم باقی کرکترها و استیج ها رو باز میکنه :D کلاً حرکت ضایعی بود ولی خب اونقدری هم وقت گیر نیست :D
چون خودم هنوز آپدیت نکردم در جریانش هم نیستم :D
آنلاین هم همین پلاس شدن توی PSN کفایت میکنه دیگه :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
سلام.من بازیرو چند روز میشه گرفتم و یه کد داره واسه انلاک کردن گورو ولی مثه اینکه فعلا نمیشه انلاکش کرد کسی میدونه چطوریه؟

تا آخر امشب بصبر اکتیو میشه
و اینکه اگه اکانتت ریجین X ه و بازیت ریجین Y باید بری یه اکانت دیگه با ریجین Y بسازی بعدش کدو بزنی بعدشم بری توی ستینگ پرایمری کنی!

- - -ویرایش - - -

اینجا تهرانه شوخی نیستش ;;)

اینجا هم اصفهانه ولی شوخیم میکنیم:D :D :D

- - -ویرایش - - -

در مورد شخصیت ها یه دست سینگل پلیر فایت بزن و Easy Fatality هم بزن نصفشون باز میشن :D بعدش Training و اینا رو هم بازی میکنه اونجا هم برو و فیتالیتی و این چیزا رو تمرین کنی فک کنم باقی کرکترها و استیج ها رو باز میکنه :D کلاً حرکت ضایعی بود ولی خب اونقدری هم وقت گیر نیست :D
چون خودم هنوز آپدیت نکردم در جریانش هم نیستم :D
آنلاین هم همین پلاس شدن توی PSN کفایت میکنه دیگه :D

آپدیت چیز خاصی اضافه نمیکنه! یه مشت باگ فیکس و NERF :|
نود درصد آدما که آپدیت کردن میگن مقدار Koin ـِی که میگیری کم میشه!

- - -ویرایش - - -

بازی هنوز release نشده شما چجوری دارید بازی می کنید؟

مدلشه! :D :D :D
مث خیلی از بازیهای دیگه که قبل ریلیز جهانی همه جا پر میشه اینم همینطوره!:D (ولی این دیگه شورشو در آورده نصف کسایی که میخواستن بازیو بخرن تا الان خریدن :| :D)

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
طبق برنامه ریزی های قبلی استودیوی Netherreal دیروز (۲۰۱۵.۰۴.۱۱) مسابقاتی تحت عنوان "Mortal Komba X Fatal ۸" در شهر Burbank لس آنجلس ، در ایالات کالیفرنیای جنوبی ایالات متحده برگذار شد. --
يعني اينو ببينيد كف منيد طرف چجوري كمبو ميزنه
http://www.aparat.com/v/Po9cr

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,546
امروز داشتم تو twitch بازی یه نفر رو نگاه میکردم ..نمیدونم داشت روی چی بازی میکرد اما خیلی حرفه ای بود.
sub zero بردارید...یه اسکیل داره که یه گوله برف پرت میکنه و طرف برای 2 یا 3 ثانیه استان میشه.

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
عاقا این بازی چرا بجای اینکه پیشرفت داشته باشه پسرفت داشته:|
(از لحاظ گرافیک و گیمپلی نمیگم که عالیه) مثلا در مورد tag team که برداشتن:|
این یکی از دلایلی هستش که نمیخرم بازیو:|
و اینکه ریجین لاک داره که واقعا افتضاح هستش:/

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بالاخره بازیو خریدم....گرافیک زیبا و جذاب...کومبو زدن یکم برا من سخته چون من کومبت باز نیستم...
شخصیت ها وقتی دیسکو گذاشتم زود رفتم تو بخش toutorial و کامل انجامش دادم همشون باز شد...
و فقط دو دست بازی کردم اونم بخشه مبارزه عادی رو که رو حالته نورمال کتک خوردم برا کسی که کومبت باز نیست easy:-s واقعا کافیشه..
3تا شخصیت xray زدم که بین ساب زیرو و اسکورپیون و رایدن که من کلا رایدن رو دوست دارم واقعا رایدن xray بسیار جذاب تماشایی و فوقالعاده داشت....
در کل برا 20 دقیقه بازی بهم چسبید اما شک ندارم باید 6 ماه بازی کنم تا فقط بتونم رو حالته medium فقط از پسه cpu بر بیام چه رسد بقیه...
یکی هست بگه 2 گیگ دانلود برا چه مواردی هست تا ببینم ارزش داره دانلود کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
عاقا این بازی چرا بجای اینکه پیشرفت داشته باشه پسرفت داشته:|
(از لحاظ گرافیک و گیمپلی نمیگم که عالیه) مثلا در مورد tag team که برداشتن:|
این یکی از دلایلی هستش که نمیخرم بازیو:|
و اینکه ریجین لاک داره که واقعا افتضاح هستش:/

تگ تیم نمیگم چیز خیلیییی مهمیه ولی جاش خالیه یجورایی!
ریجین لاکم مشکلی نیست برو ریجین 2 بگیر کارتو راحت کن

- - -ویرایش - - -

بالاخره بازیو خریدم....گرافیک زیبا و جذاب...کومبو زدن یکم برا من سخته چون من کومبت باز نیستم...
شخصیت ها وقتی دیسکو گذاشتم زود رفتم تو بخش toutorial و کامل انجامش دادم همشون باز شد...
و فقط دو دست بازی کردم اونم بخشه مبارزه عادی رو که رو حالته نورمال کتک خوردم برا کسی که کومبت باز نیست easy:-s واقعا کافیشه..
3تا شخصیت xray زدم که بین ساب زیرو و اسکورپیون و رایدن که من کلا رایدن رو دوست دارم واقعا رایدن xray بسیار جذاب تماشایی و فوقالعاده داشت....
در کل برا 20 دقیقه بازی بهم چسبید اما شک ندارم باید 6 ماه بازی کنم تا فقط بتونم رو حالته medium فقط از پسه cpu بر بیام چه رسد بقیه...
یکی هست بگه 2 گیگ دانلود برا چه مواردی هست تا ببینم ارزش داره دانلود کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

دو گیگو بگیر خیلی باگ فیکسو اینا داره!
6 ماه زیاد نیست احیانا؟ :|

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی رو گرفتن میشه بیاید در مورد وضعیت سرورا بگید؟ :-/ (البته اگه سرورا باز شده)

ریجین 2 سروراش خوبه خیلی خیلی کم دیلی داره

arash_killzone

کاربر سایت
Jul 29, 2011
46
نام
Arash khalaj
سروراش که خوبه فعلا
البته الان تازه ریلیز شده تو جهان فردا میشه آدم بگه خوبه یا بده

من که خودم king of the hill بازی می کنم آنلاین فعلا اولم :d
viewer.php
[/URL][/IMG]

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
تگ تیم نمیگم چیز خیلیییی مهمیه ولی جاش خالیه یجورایی!
ریجین لاکم مشکلی نیست برو ریجین 2 بگیر کارتو راحت کن

- - -ویرایش - - -

دو گیگو بگیر خیلی باگ فیکسو اینا داره!
6 ماه زیاد نیست احیانا؟ :|

- - -ویرایش - - -

ریجین 2 سروراش خوبه خیلی خیلی کم دیلی داره

سلام
منطور از رژیون لاک چی هستش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر