Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
من یه اکانت پریمیم خریدم ولی چیز اضافه ای دانلود نمیشه جز همون goro که برا همه هست . مشکلی نداره یا سرم کلاه رفته؟
شما داخل این لینک با اکانتی ک خریدی لاگین کن رو بازی که کلیک کنی زده که پریمیوم هستش یا نه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لعنت به این xray هروقت خودم میزنم یا یکی دیگه تا 5 دقیقه کل بدنم درد میکنه:D:D:D:D :| :| :|
ولی من دقیقا نمیدونم وقتی روی یه شخصیت مونث (:D) اجرا میکنه دقیقا چه اتفاقی می افته!:D :D
راستی در مورد پاره پوره نشدنم کاملا اشتباه میکردی امروز رفتم practice فقط برای همین 10 بار Xray کیتانا رو زدم بعدش دیدم بدبخت ارمک پاره پوره شده:D :D :D

خب من با توجه به تریلرها گفتم. درسته پاره پوره شدن و اینا توی بازی هست ولی خیلی خیلی محدود شده نسبت به قبل ، ولی با این حال بازم خوب کار شده ، مثلاً جای گلوله روی بدن ساب زیرو (ورژن بدون ماسکش رو دیدم) قابل رویت بود که خیلی خوب بود.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
نسخه قبلی رو من مطمعنم زمان x-rayو fatality ثابت 60 فریم بود.
درکل به نظرم بهتر بود کیفیت کاسین ها و گیمپلی در یه حد بود ولی هر دو 60 فریم بودن یه جوری شده این حالتی.احساس خوبی نمیده !!!​

نه. نسخه قبلیم رو کنسول به همین شکله. پستتو که دیدم شک کردم و دوباره بازیو تست کردم. رو 360 که قطعا این شکلیه.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام دوستان عزیز بنده بعد از مدت ها دوری از این سری دوباره گرفتمش.واقعا زیباست پیشنهاد میشه حسابی.
البته انلاینش خب یه ذره تاخیر داره که این بازی هم بر خلاف تیکن که رو فن تمرکز داره روی سرعت حساب باز کرده و بنابر این انلاین اونقدر ها هم لذت بخش نیست.
ولی دوستان یه سوال خواهشا قسم ندم راستشو بگین :dمرد باشین راستشو بگین:d
کسی تا حالا همین نسخه رو قسمت برجشو روی very hard تموم کرده یانه؟نه نشد راستشو بگو انصافا:d
اگه آره با چه شخصیتی و چه طوری؟ممنون میشم بگید:d
اولش جو گرفت زدم رو very hard نزدیک بود طرف بیاد منم بزنه تو خونه

آخرین ویرایش:

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
دیشب ده پونزده دست آنلاین زدم این نتایج منه
-من ریجن 1 پلاس دارم دستگامم ریجن 1 هست اما بازی رو ریجن 2 خریدم
-آنلاین میشه بازی کرد البته یه ذره دیلی داره ....اما من با یکی ار دوستام تو لهستان بازی کردم 1 دس بردمش 2 دستی که باختم یه راند گرفتم تو هر دست و سر x-ray ر**دم
-99% همه اسکورپیون یا ساب برمی دارن که بین این 2 تا هم اکثرا اسکورپیون
-من خودم خیلی با aron-black این وسترنه حال می کنم با اینکه ضعیفه ولی باحاله
-من نمی دونم کیسی کیج رو چرا اوردن....خدایی جنتا از شخصیت هاش انگار واسه انیمه بازا آوردن و واسه به دست آوردن دل آسیای جنوب شرقیه
-یعنی یه سری کاراکتر ها مرد و خبیثن.....یه سری ها گوگولی موگولی .....ممکنه قوی باشن اما طراحیشون گوگولیه...اونایی که بازی کردن می فهمن
-راستی این چیز میزای کریپت خیلی گرونه و حالا حالا ها کار داره تا همش آزاد شه
- یه چیز دیگه شما یه کارت داری که شامل آیکون حاشیه و متن داخلشه ...اینا یه جور perke واسه مسابقاته حالا این یعنی چی؟؟؟یعنی می تونی انتخاب کنی در صورت برد چه جایزه هایی بهت بده و اولاش همش قفله ولی سعی کنین کارتاتون رو هی به روز کنین هر کی سوالی داشت در خدمتم

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
2 مگابیت / شاتل

خوب نتیجه گیری من از بخش آنلاین بازی :

بازی من ریجن 2 هست.
هم با اکانت ریجن 2 و هم با اکانت ریجن 1 بازی کردم و پینگ مناسب داشت بدون مشکل چندین باز در هر کدام انجام دادم ( نتیجه گیری من این هست که به ریجن اکانت شما کاری نداره )

مثلاً اسکرین شات زیر مربوط به اکانت ریجن 1 هست که وضعیت پینگ را با حریف انتخاب شده مشاهده می کنید :

p60xj6tiz3u3y1mm6ff6.jpg
داداش منظورت اینه که اگه من بازیو ریجین 1 بیرم مشکل انلاین ندارم؟؟؟
دستگای من ریجین 3 هست

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال؟ ریجین آل همون یکه؟؟ اگه آل بگیرم دوتاش حساب نمیشه:d
بعدش ممکنه تگ تیم دوباره برگرده؟ بدون تگ تیم این بازی حال نمیده:|
منظورتون از تگ تیم چیه؟؟؟؟:|:d:-$

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا من امروز ظهر خدا بخواد خریدمش یکی بیاد بگه شخصیت ها رو چجوری زود باز کنم همشو؟؟؟؟
و اینکه این آپدیته نزدیکه دو گیگی به چه دردی میخوره؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین...
آنلاینشم باید عضو شبکه ای خاصی مثله origin تو ea بشیم؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام دوستان عزیز بنده بعد از مدت ها دوری از این سری دوباره گرفتمش.واقعا زیباست پیشنهاد میشه حسابی.
البته انلاینش خب یه ذره تاخیر داره که این بازی هم بر خلاف تیکن که رو فن تمرکز داره روی سرعت حساب باز کرده و بنابر این انلاین اونقدر ها هم لذت بخش نیست.
کسی تا حالا همین نسخه رو قسمت برجشو روی very hard تموم کرده یانه؟نه نشد راستشو بگو انصافا:d
تمرین میخواد کلا و باید روی یک نفر مسلط بشی و سرعت بالا..
من این نسخه رو بازی نکردم یکخورده انگار تو فنون سبک به سنگین متفاوت شده
ولی کلا تمرین میخواد همون X ray کمک حاله واسه دمیج زدن .

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
داداش منظورت اینه که اگه من بازیو ریجین 1 بیرم مشکل انلاین ندارم؟؟؟
دستگای من ریجین 3 هست

- - -ویرایش - - -

منظورتون از تگ تیم چیه؟؟؟؟:|:d:-$

بازی ریجن 1 رو نمی دونم چون نداشتم.
همان طور که گفتم با بازی ریجن 2 و اکانت ریجن 1 مشکلی نیست.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
-آنلاین میشه بازی کرد البته یه ذره دیلی داره ....اما من با یکی ار دوستام تو لهستان بازی کردم 1 دس بردمش 2 دستی که باختم یه راند گرفتم تو هر دست و سر x-ray ر**دم
-من نمی دونم کیسی کیج رو چرا اوردن....خدایی جنتا از شخصیت هاش انگار واسه انیمه بازا آوردن و واسه به دست آوردن دل آسیای جنوب شرقیه
-یعنی یه سری کاراکتر ها مرد و خبیثن.....یه سری ها گوگولی موگولی .....ممکنه قوی باشن اما طراحیشون گوگولیه...اونایی که بازی کردن می فهمن
- یه چیز دیگه شما یه کارت داری که شامل آیکون حاشیه و متن داخلشه ...اینا یه جور perke واسه مسابقاته حالا این یعنی چی؟؟؟یعنی می تونی انتخاب کنی در صورت برد چه جایزه هایی بهت بده و اولاش همش قفله ولی سعی کنین کارتاتون رو هی به روز کنین هر کی سوالی داشت در خدمتم

لطفا پینگتون رو هم بگید رو چنده.

---------
دوستانی که انلاین زدن لطفا پینگشون رو هم اعلام کنن چقدر بوده...ممنون.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,614
نام
Alireza

بزرگترین اشتباه برای هارد استفاده از x ray ـه!
من حساب کردم اگه بخوام حرکت هامو enhance کنم تقریبا 3 برابر ایکس ری میتونم دمیج بزنم!
سعی کن یه شخصیت برداری که تلپورت داره که وقتی که خفت شدی در بری کمبو هم زیاد بزن!

- - -ویرایش - - -

erron black بده؟ :|
یه کمبو داره که آخرش stun داره تا یارو بیاد دفاع بگیره یا کمبوت رو break کنه دوباره کمبو میزنی دوباره استان دوباره کمبو دوباره استان!
اگه ارزون بود فرتی میخریدیم دوباره شکایت میکردیم چقدر ارزون بود کم بود تموم شد:|

- - -ویرایش - - -

erron black بده؟ :|
یه کمبو داره که آخرش stun داره تا یارو بیاد دفاع بگیره یا کمبوت رو break کنه دوباره کمبو میزنی دوباره استان دوباره کمبو دوباره استان!
اگه ارزون بود فرتی میخریدیم دوباره شکایت میکردیم چقدر ارزون بود کم بود تموم شد:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر