Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
واقعا یعنی چی این حرفا ؟ ؟ ؟ :|

اگه اینجوریه منم بازی رو خریدم رفتم بازی کردم خیلی خوبه :bighug:

اگه راست میگی و بازی رو خریدی بیا 2 خط توضیح بده :|

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بازی عااااااالیه خیلی قشنگه فیزیکی خریدم 230
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الی مثلا من خر پولم:d
باو توروخدا بیاید بگید چجوره بعنی چی تا میاید میگید عالیه:|

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
خوب من هنوز نتونستم کاراکتر های دیگه را باز کنم.
یعنی بعد از نصب بازی فعلاً فقط ساب زیرو و اسکورپیون قابل بازی هستند و بقیه کاراکتر ها سیاه هست جاشون و قابل انتخاب نیستند.
بخش آموزش هم تمام کردم ولی باز هم این مشکل هست حالا نمی دونم مربوط به چی هست.:-/

در مورد بازی با توجه به اینکه فعلاً فقط میشه با این 2 کاراکتر و فقط در لوکیشن Dead Wood بازی کنم ( بقیه لوکیشن ها هم غیر فعال هست ) :( موارد زیر قابل ذکر هست :

گرافیک به نظر من بالاتر از MK9 هست ولی نقص هایی داره مخصوصا در هنگام مبارزه لباس ها به اون صورت آسیب پذیری ندارند.
استفاده از اشیاء داخل لوکیشن با کلید R1 انجام میشه و جالب هست.
حالت Easy Fatality هم جالب هست مثلا برای Scorpion با R2+مربع می تونید فتالیتی بزنید.
کومبو های اسکورپیون جالب شده و من با حالت سوم اسکورپیون بیشتر ارتباط برقرار کردم چون شبیه تر هست به MK9
البته هنوز با اسکورپیون که در MK9 خوب بازی می کردم باهاش دستم راه نیفتاده ولی حالت Hard خیلی سخت هست و ساب زیرو پوست می کند :d Medium را به سختی می تونم ببرم و Easy هم راحت هست.

فعلاً منتظرم 1.8 گیگ به روزرسانی اولیه دانلود بشه ببینم بقیه کاراکتر ها فعال می شوند یا نه :-o

یعنی دوستانی که بازی کردن هیچ کدوم این مشکل را ندارند و تمام کاراکتر ها فعال هست براشون ؟ :-b

طبق راهنمای یکی از دوستان که با تمرینات فتالیتی کاراکتر ها فعال می شوند هم چنین اتفاقی رخ ندارد و بنده فعلاً فقط در خدمت ساب زیرو و اسکورپیون هستم.

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان يه سوْال الان اين نسخه هايى از بازى كه اومده ايران pre order شدست ؟ يعنى كد گورو رو داره ؟ چون چند صفحه پيش يكي از دوستان عكس از بازي گذاشته كه كد داشت ؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
خوب من هنوز نتونستم کاراکتر های دیگه را باز کنم.
یعنی بعد از نصب بازی فعلاً فقط ساب زیرو و اسکورپیون قابل بازی هستند و بقیه کاراکتر ها سیاه هست جاشون و قابل انتخاب نیستند.
بخش آموزش هم تمام کردم ولی باز هم این مشکل هست حالا نمی دونم مربوط به چی هست.:-/

در مورد بازی با توجه به اینکه فعلاً فقط میشه با این 2 کاراکتر و فقط در لوکیشن Dead Wood بازی کنم ( بقیه لوکیشن ها هم غیر فعال هست ) :( موارد زیر قابل ذکر هست :

گرافیک به نظر من بالاتر از MK9 هست ولی نقص هایی داره مخصوصا در هنگام مبارزه لباس ها به اون صورت آسیب پذیری ندارند.
استفاده از اشیاء داخل لوکیشن با کلید R1 انجام میشه و جالب هست.
حالت Easy Fatality هم جالب هست مثلا برای Scorpion با R2+مربع می تونید فتالیتی بزنید.
کومبو های اسکورپیون جالب شده و من با حالت سوم اسکورپیون بیشتر ارتباط برقرار کردم چون شبیه تر هست به MK9
البته هنوز با اسکورپیون که در MK9 خوب بازی می کردم باهاش دستم راه نیفتاده ولی حالت Hard خیلی سخت هست و ساب زیرو پوست می کند :d Medium را به سختی می تونم ببرم و Easy هم راحت هست.

فعلاً منتظرم 1.8 گیگ به روزرسانی اولیه دانلود بشه ببینم بقیه کاراکتر ها فعال می شوند یا نه :-o

یعنی دوستانی که بازی کردن هیچ کدوم این مشکل را ندارند و تمام کاراکتر ها فعال هست براشون ؟ :-b

طبق راهنمای یکی از دوستان که با تمرینات فتالیتی کاراکتر ها فعال می شوند هم چنین اتفاقی رخ ندارد و بنده فعلاً فقط در خدمت ساب زیرو و اسکورپیون هستم.

ی چیزی بگم به اونایی که بازیرو خریدن شاید و از دیروز همرو گذاشتن سر کار و میگن عالیه و بس تا بهشون بر بخوره شاید ی عکسی چیزی یا نکته ای از بازی بگن...من هم مجبور شدم مثله خودشون بگم خریدم و بازی عالیه ایرادی هم نداره به نظر من...
آقا آخرش معلوم میشه یا شما درست میگی :dیا اونایه دیگه که از دیروز بازیو خریدن و تاکیید میکنن عالیه:d یا همتون اشتباه میگین:d یا همتون درست:d و مشکلی نداره آخرش شناسایی میشه کی درست گفته کی غلط:d و بس......مزاح کردم... و اینکه تا اینجا چون چنتا نکته مهم از جمله دکمه هایه بازی رو گفتی به نظر میاد فقط خود شما بازیش کردی تا حالا و احتمال هم میدم بازی یا تا روز انتشار همینه قضیش یا باید آپدیت کنی یا مشکله لاک بودن ریجن بازی با اکانتت که چند صفحه پیش یکی گفت که فک نکنم دیگه به شخصیت هایه بازی مربوط باشه...
شما هم آپدیت کن نشد تا 10 روز دیگه کومبو بزن شاید بشه:d نشد تا انتشار وایسا بازم باز نشد من 10 هزار تومن خریدارم:d درست میشه حالا شما کومبو بزن و آپدیتم بکن انشاله که باز میشن شخصیت ها
دیشب هم یکی تو بازار سنتر گذاشت برا فروش moghimi بود فامیلیش اون بیاد بگه همه چیز معلوم میشه تهش...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان يه سوْال الان اين نسخه هايى از بازى كه اومده ايران pre order شدست ؟ يعنى كد گورو رو داره ؟ چون چند صفحه پيش يكي از دوستان عكس از بازي گذاشته كه كد داشت ؟

آره تو گیم شا.... که تازگیا ف ی ل ت ر هم شده که برا مغازه دار هایه توپخانه هست همینه ریجن 2 هم هست ..
دیروزم moghimi نامی فروخت اون میگفت از خارج آورده...شما مطمعن باش goro هست

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
این هم چند عدد اسکرین شات

61ykfbcuw7t3edn2j3rx.jpg

1nqc5bm5gzl6nbzcr5kz.jpg

xvsktspy9kqelgqupeac.jpg

8zqsvxf2bpfw1cdlyg4e.jpg
یا علی دیدی آخرش یکاری کردم مجبور شدن اسکرین شات بدن
دمت گرم...................................
yahoo_4.gif

فقط کاره خودت درسته شاید اینجوری بر بخوره به بقیه ی چیزایی ازشون ببینیم
بازیت از همین ریجن 2 هایه موجود تو بازار و این مشکلو داری؟؟؟؟؟؟؟
هر کاری کردی به قول دوستمون تو صفحه پیش با کومبو هم باز نشد؟؟؟ البته من بازیو ندارم اما فک میکنم با آپدیت حل بشه حل نشه باید تا روز انتشار وایسی و به عقل نمیاد به کومبو مربوط باشه..
تلاشتو بکن شاید باز شد و عکسایه بهتر گذاشتی تا اینجا که فقط شمارو عشقه

آخرین ویرایش:

mohammadrrr

کاربر سایت
Aug 8, 2014
10
Ps4?:d

آقا شما مگه نمیگی بازیو داری یا نه پس چی کار داری ps4 هست یا نه خودت اسکرین شات بده تموم کنه بره دیگه من دارم دنبال میکنم ببینم کی از بازی اطلاعات میده یکی پیدا شده حالا داده من هم اسکرین شات با دستگاهم میندازم بازی ها رو خوب نمیندازه نمیدونم چرا مثله برا این آقا حالا شما یک لطف کن اسکرین شات بده تا ببینیم برا شما چجوریه؟

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
یا علی دیدی آخرش یکاری کردم مجبور شدن اسکرین شات بدن
دمت گرم...................................:d
فقط کاره خودت درسته شاید اینجوری بر بخوره به بقیه ی چیزایی ازشون ببینیم
بازیت از همین ریجن 2 هایه موجود تو بازار و این مشکلو داری؟؟؟؟؟؟؟
هر کاری کردی به قول دوستمون تو صفحه پیش با کومبو هم باز نشد؟؟؟ البته من بازیو ندارم اما فک میکنم با آپدیت حل بشه حل نشه باید تا روز انتشار وایسی و به عقل نمیاد به کومبو مربوط باشه..
تلاشتو بکن شاید باز شد و عکسایه بهتر گذاشتی تا اینجا که فقط شمارو عشقه

بله بازی ریجن 2 هست. اکانت من ریجن 1 هست البته.
چی بگم والا شاد باید تا روز انتشار به قول شما صبر کند یا با به روز رسانی اوکی میشه.

چند اسکرین شات دیگه :

chjaiwtbxcigt0dzq3ou.jpg

cjg59r1x86q4mpg71897.jpg

hqa5cqy3btczjiv3p6x6.jpg

lkbz3kikci6sdh2vfv6r.jpg

- - -ویرایش - - -

Ps4?:d

بله PS4 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر