Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب من هنوز نتونستم کاراکتر های دیگه را باز کنم.
یعنی بعد از نصب بازی فعلاً فقط ساب زیرو و اسکورپیون قابل بازی هستند و بقیه کاراکتر ها سیاه هست جاشون و قابل انتخاب نیستند.
بخش آموزش هم تمام کردم ولی باز هم این مشکل هست حالا نمی دونم مربوط به چی هست.:-/

در مورد بازی با توجه به اینکه فعلاً فقط میشه با این 2 کاراکتر و فقط در لوکیشن Dead Wood بازی کنم ( بقیه لوکیشن ها هم غیر فعال هست ) :( موارد زیر قابل ذکر هست :

گرافیک به نظر من بالاتر از MK9 هست ولی نقص هایی داره مخصوصا در هنگام مبارزه لباس ها به اون صورت آسیب پذیری ندارند.
استفاده از اشیاء داخل لوکیشن با کلید R1 انجام میشه و جالب هست.
حالت Easy Fatality هم جالب هست مثلا برای Scorpion با R2+مربع می تونید فتالیتی بزنید.
کومبو های اسکورپیون جالب شده و من با حالت سوم اسکورپیون بیشتر ارتباط برقرار کردم چون شبیه تر هست به MK9
البته هنوز با اسکورپیون که در MK9 خوب بازی می کردم باهاش دستم راه نیفتاده ولی حالت Hard خیلی سخت هست و ساب زیرو پوست می کند :d Medium را به سختی می تونم ببرم و Easy هم راحت هست.

فعلاً منتظرم 1.8 گیگ به روزرسانی اولیه دانلود بشه ببینم بقیه کاراکتر ها فعال می شوند یا نه :-o

یعنی دوستانی که بازی کردن هیچ کدوم این مشکل را ندارند و تمام کاراکتر ها فعال هست براشون ؟ :-b

طبق راهنمای یکی از دوستان که با تمرینات فتالیتی کاراکتر ها فعال می شوند هم چنین اتفاقی رخ ندارد و بنده فعلاً فقط در خدمت ساب زیرو و اسکورپیون هستم.
احتمالا باید بخش داستانی بری یا بخریشون از قبرستون اگه باشه مشکلی نداره

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بله بازی ریجن 2 هست. اکانت من ریجن 1 هست البته.
چی بگم والا شاد باید تا روز انتشار به قول شما صبر کند یا با به روز رسانی اوکی میشه.

چند اسکرین شات دیگه :

chjaiwtbxcigt0dzq3ou.jpg

cjg59r1x86q4mpg71897.jpg

hqa5cqy3btczjiv3p6x6.jpg

lkbz3kikci6sdh2vfv6r.jpg

- - -ویرایش - - -

بله PS4 هست.

آقا شک ندارم ps4 هست من خودم هم عکس میگرفتم میریختم تو فلش کیفیت پایین میومد و وقت تو سایت گذاشتن یکم بد میشد ...برنامه خواستی چیزی داره که بعضی ها اسکرین شاتاشون فک میکنم عالی میوفته...آقا کارت درسته حداقلش فعلن خودت پیشرو هستی و مرد عمل تا مرد حرف......یا علی...مشکلتم انشاله حل میشه...ی اکانته uk هم بساز زیان نداره اما من که میگم یا آپدیت باید بشه یا تا انتشار باید وایسی...
جالب بود برام تا امروز کسی همچین چیزی رو نگفته بود راجبه بازی اما شما از اون اول میگفتین من شخصیتام باز نمیشه

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
خوب به روز رسانی انجام شد.
کوتال خان فعال شد و الان 3 شخصیت قابل بازی هست.
بقیه کاراکتر ها هم تصویرشون ظاهر شد ولی همچنان قابل انتخاب نیستند ( اسکرین شات زیر )
بخش Story هم Disable هست و قابل بازی نیست الان

d55g9tmith78x2qk3d2j.jpg

vyueotvvotbbzf2xgfe4.jpg

usn0n6wfv6sug3k0miep.jpg

ycjjx2c60ffv4p2whtpo.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این چه مسخره بازیه؟

یعنی Story Mode رو بعد با اپدیت میخوان اضافه کنن؟ برای شخصیت ها هم باید 1 گیگ و خورده ای اپدیت کنی؟

چیکار کردن اینا!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Desperadouz

دوست عزیر پدیده ی زیبایی وجود داره به اسم استفاده از اسپویلر :D نصف بازی رو اینجا با عکس گذاشتی رفت که :D

عکس ها فکر نکنم چیزی بیشتر از ویدئو های معرفی کاراکتر ها شامل تمام فنون و فتالیتی ها و ... شون باشه ها باز هرچی شما بگید
yahoo_4.gif

خب من (خیلیای دیگه هم مثل من هستن) خودم بروتالیتی یا یه سری فیتالیتی ها رو ندیدم تا توی بازی برای اولین بار خودم انجامشون بدم ولی الان با عکس های شما برام اسپویل شد رفت :| :D اگه رعایت کنید ممنون میشم :D

آخرین ویرایش:

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
@Desperadouz

دوست عزیر پدیده ی زیبایی وجود داره به اسم استفاده از اسپویلر :D نصف بازی رو اینجا با عکس گذاشتی رفت که :D

عکس ها فکر نکنم چیزی بیشتر از ویدئو های معرفی کاراکتر ها شامل تمام فنون و فتالیتی ها و ... شون باشه ها باز هرچی شما بگید :d

mohammadrrr

کاربر سایت
Aug 8, 2014
10
@Desperadouz

خب من (خیلیای دیگه هم مثل من هستن) خودم بروتالیتی یا یه سری فیتالیتی ها رو ندیدم تا توی بازی برای اولین بار خودم انجامشون بدم ولی الان با عکس های شما برام اسپویل شد رفت :| :D اگه رعایت کنید ممنون میشم :D

حرف شما هم متینه
شخصیت ها لو رفت دیگه حالا چیزی لو نرفته که اونم اول آخر میفهمیدیم امروز فردا نصفشون بیشتر هم که فک کنم قبلا معلوم شده بود.دوستمون رو شما از لطفش کم نکن .حداقل ایشون ی مرامی گذاشتن فهمیدیم قضیه از چه قراره و اون به به ها و عالیه عالیه ها تموم شد رفت....
درس عبرتی شد برا دیگران که الکی عالیه عالیه سر ندن بازی نکرده

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
@Desperadouz

اوکی حتما اون عکس فتالیتی هم اسپویل می کنم ولی نصف بازی نبودا :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حرف شما هم متینه
شخصیت ها لو رفت دیگه حالا چیزی لو نرفته که اونم اول آخر میفهمیدیم امروز فردا نصفشون بیشتر هم که فک کنم قبلا معلوم شده بود.دوستمون رو شما از لطفش کم نکن .حداقل ایشون ی مرامی گذاشتن فهمیدیم قضیه از چه قراره و اون به به ها و عالیه عالیه ها تموم شد رفت....
درس عبرتی شد برا دیگران که الکی عالیه عالیه سر ندن بازی نکرده

نه در مورد عکس گذاشتن که حرفی ندارم :D دستشون هم درد نکنه ، بالاخره خیلیا بودن که اینجا خواستن که بچه ها عکس بذارن اون آقا هم زحمت کشید عکس ها رو گذاشت :D ولی خب توی اسپویل بذارن که هم عکس ها رو گذاشته باشن ، هم کسایی که می خوان عکس ها رو ببینن بتونن ، هم کسایی مثل من که می خوان همه چیز براشون تازه باشه اسپویلر رو باز نکنن :D

اوکی حتما اون عکس فتالیتی هم اسپویل می کنم ولی نصف بازی نبودا
yahoo_4.gif

حالا کنایه ای گفتم نصفش :D نه اینکه واقعاً نصفش باشه :D

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
دوستان برای باز شدن کارکتر ها و استوری من خودم اسکورپین شدم یه چند دست با ساب زیرو بازی کردم و easy فیتلتی هلرو هم استفاده کردم بعد از چند ریمچ که اومدم بیرون همشون باز شده بود

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
آقا این رجین 1ش کی میاد پیر شدیم!!!:((

من خودم بازی های ریجن 1 می گیرم. ولی این بازی ریجن لاک داره به نظر و اگر ریجن یک بگیرید امکان بازی کردن انلاین با دوستان آمریکای شمالی با توجه به پبنگ بالا صفر هست با عرب ها و اروپا هم فکر نکنم بشه البته با اینترنت های ما :d

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من خودم بازی های ریجن 1 می گیرم. ولی این بازی ریجن لاک داره به نظر و اگر ریجن یک بگیرید امکان بازی کردن انلاین با دوستان آمریکای شمالی با توجه به پبنگ بالا صفر هست با عرب ها و اروپا هم فکر نکنم بشه البته با اینترنت های ما :d
هیچ مشکل نداره:d!ولی راست میگی:|/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر