Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
هنوز یک نفر مرد پیدا نشده که بازی کرده باشه بازیو حداقل 2 3 تا عکس گذاشته باشه از بازی یا حداقل به غیر از این نکته که بازی واقعا خوبه و عالیه به کلماتش اضافه کرده باشه:-/؟؟؟؟؟؟؟
از 24 ساعت گذشته فقط بر یک نکته تاکید شده اونم بر عالی بودنه بازیه حتی از یک شخصیت بازی هم چیزی گفته نشده چیزی که ساده ترین چیز ممکن در مورده بازیه کومبت هست...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میگن کمبو زدن تو بازی خیلی سخت تر شده

من تا خودم به چشم نبینم باور نمی کنم :D باید دید طرف فایتینگش در چه حده :D چون MK نسبت به باقی فایتینگ ها مثل GOW می مونه مقابل DMC :D شما مثل DMC توی بازیای فایتینگ دیگه با یه سری ابزاری که بهت داده میشه باید انواع ترکیبات رو امتحان کنی تا بهترین و کاربردی ترین کمبو رو برای خودت بسازی و مهم تر از همه بتونی ازش استفاده کنی :D ولی بحث MK مثل GOW می مونه ، شما یه سری ضربات پیش فرض داری که نیاز نیست ترکیبات مختلف برای کمبو کردنش رو امتحان کنی ، فقط کافیه این حرکات پیش فرض رو پشت سر هم اجرا کنی تا تبدیل به کمبو بشه :D واسه همین به جای خلاقیت و مهارت ، به سرعت و عادت داشتن دست پلیر بستگی داره :D حالا باید دید اونایی که میگن کمبو زدن سخت تر شده چه جوریان :D

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
هنوز یک نفر مرد پیدا نشده که بازی کرده باشه بازیو حداقل 2 3 تا عکس گذاشته باشه از بازی یا حداقل به غیر از این نکته که بازی واقعا خوبه و عالیه به کلماتش اضافه کرده باشه:-/؟؟؟؟؟؟؟
از 24 ساعت گذشته فقط بر یک نکته تاکید شده اونم بر عالی بودنه بازیه حتی از یک شخصیت بازی هم چیزی گفته نشده چیزی که ساده ترین چیز ممکن در مورده بازیه کومبت هست...
داداش چه عجله ای داری:d
ملت دارن بازی میکنن دیگه تاپیک یادشون رفته:d

- - -ویرایش - - -

عجب بازیه توپیه...الکی مثلا من کمبت خریدم...:d

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
خوشبختانه بازی رو تونستم بگیرم.
ففط الان 2 شخصیت اسکورپیون و ساب زیرو قابل بازی هستند برای من البته هنوز اپدیت دانلود و نشده
شما هم این مشکل رو دارید ؟ چیه جریان :d

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
خوشبختانه بازی رو تونستم بگیرم.
ففط الان 2 شخصیت اسکورپیون و ساب زیرو قابل بازی هستند برای من البته هنوز اپدیت دانلود و نشده
شما هم این مشکل رو دارید ؟ چیه جریان :d
برو تو ترینینگ فتالیتی هر بار بزنی 4 تا کارکتر برات باز میشه

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
خب خداروشکر بازخورد ها تا حالا مثبت بوده ! بازی هنوز متاسفانه نرسیده دستم ، ولی به زودی میاد و توضیحات کامل رو میدم . :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر