Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
غفاری
تو 360 هر هفته میرفنی 5تومن میدادی یه بازی میخریدی تو بازیایی که سال میومد کلا بکیشو از دست نمیدادی
الان باید برا یه بزای 150 جمع کرد دست دوم خرید بعد که تموم کردیم بریم اگهی بزنیم یکی بخره تازه اااااااگر بخرن نخرن میشه ضرر
خدایی این کنسول کی میخواد قفلش شکسته شه خدا میدونه:|
من پول سونی 4رو دارم ئلی برا بزیاش فک میکنم اعصابم خورد میشه برا یه بازی انقدر حرص بخورم سرش
سونی 4 برا اون بچه پولدارا خوبه که 200 200 میدن برا بازیاش:))
داداش والا من که 1 سال نیم ps4 دارم تا الان سر بازی هاش اذیت نشدم بازی خریدم فروختم شاید سر 2تاش بیشتر از 30تومن ضرر کردم ولی آخر فروخته شد و بازی جدید خریدم
این تفکری که شما داری که میگه ps4مps4 مال بچه پولدار هاس اشتباه محض هست

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان،

روی DLC ها هم مشکل ریجن بود برای خرید کارکتر ها؟
ریجن اکانتم ۱ هست و بازی موجود ریجن ۲.

خرید DLC ها برام الویت داره.

دوستان راهنمایی کنن

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان،

روی DLC ها هم مشکل ریجن بود برای خرید کارکتر ها؟
ریجن اکانتم ۱ هست و بازی موجود ریجن ۲.

خرید DLC ها برام الویت داره.

دوستان راهنمایی کنن
خوب سره این موضوع کع 100% توی تمام بازیها مشکل بوجود میاد.برای خرید DLC باید ریجن اکانت با ریجن بازی یکی باشه.
یه اکانت ریجن 2 بساز DLC هاتو بخر بعد احتمالا توی Library اکانت اصلیتم میاد.البته این بازیو مطمعن نیستم دوستان بیشتر راهنمایی میکنن.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من که رجین دستگاهم 3 هست چی؟؟؟؟
میتونم انلاین بازی کنم؟؟
با ریجین 3 ها فقط میتونم بازی کنم؟؟؟

بازی کردن ربطی به ریجن نداره چه آنلاین چه آفلاین تمامه بازیایی که من خریدم بدونه مشکل بوده اما وقتی بازیت ریجن 2 باشه و اکانتتم برا کشورهایی که ریجن 2 محسوب میشن از آفریقا تا انگلیسو نیوزلندو استرالیا و همین شیوخه عرب برا dlc دانلود کردن باید ریجن بازیت با اکانتی که ساختی مربوط به این کشورها باشه...... برا ریجن 1 هم باید آمریکا باشه اکانتت و ریجن 3 هم باید اکانتت برا ژاپنو تایلندو امثاله اینا باشه برا دانلود dlc.....

حالا دیگه دقیقا نمیدونم برا انجامه خوده بازی به صورته آنلاین شرکت سازنده لاک قرار داده یا نه اگر باشه باید اون وقت اکانتتون با بازیتون یکی باشه ریجنش... همچین کاری کرده یا نه که اومده باشه ریجن بازی و ریجن اکانتو برا انجام بازی ملاک قرار داده باشه این شرکت که تا حالا هیچ شرکتی این کارو نکرده که اینا بخوان بکنن کاره عجیبیه ...
کلا همه چیز این بازی عجیبه

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اکانتتون هر ریجنی باشه بازیتون هم باید همون ریجن باشه و فقط با پلیر های همون ریجن می تونید بازی کنید :D
اینم اضافه کنم بازیای دیگه یا همون MK9 ، هیچ کدوم ریجن لاک نداشتن (به جز Persona 4) حالا اگه مشکلی توی کانکت شدن یا بازی کردن بوده از سرور بازی یا ... بوده :D ولی اینجا قضیه کاملاً فرق می کنه :D

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من که رجین دستگاهم 3 هست چی؟؟؟؟
میتونم انلاین بازی کنم؟؟
با ریجین 3 ها فقط میتونم بازی کنم؟؟؟
نه داداش ریجن دستگاه مهم نیست.ریجن اکانتت مهمه فقط.شما هم میتونی انلاین بازی کنی.اکانتت مال هر کجاست بازیه همون ریجن هم تهیه کن.

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
من بازي كردم بعد سكته كردم فقط بگم فرا تر از تصوراتم بود ممنون اد بون كمبو زدن سخت شده ولي ميشه زد گرافيكش واقا عاليه من انتظارم بر اورده شد تموم

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بازی به صورته آفلاین هم داره؟؟ مثله قبلا دو نفری آفلاین با هم بازی کنن منظورمه ...یعنی سینگل پلیری چیزی که بخش داستانی د اشته باشه هم داره؟؟....
اون آپدیت که دو صفحه پیش دوستان گفتن نزدیکه 2 گیگ هست باید قبل از اجرایه بازی حتما دانلود بشه؟؟ مثله nba 2k 15

مثله destiny که نیاز به وصل بودن به نت نداره برا بازی کردن به غیر از بخشه آنلاین؟؟

آنلاینشم ی چیزی شبیه فیفا هست آره؟؟ دعوا میکنی میری بالا مثله سیزنه فیفا آره؟؟

تو خوده بازی مثله سریه قبلی اون ترکیبه ضرباتو گذاشته تو آپشن ؟؟؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من بازي كردم بعد سكته كردم فقط بگم فرا تر از تصوراتم بود ممنون اد بون كمبو زدن سخت شده ولي ميشه زد گرافيكش واقا عاليه من انتظارم بر اورده شد تموم

خب 4 تا عکسی چیزی بذار حساب کار دستمون بیاد :D
یه توضیحی هم در مورد بازی بده :D

Fatalityـه دومه Cassie Cage :D

watch?v=TngPYQuE8Dg#t=23

سلفی :))

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
هنوز تو کفه اینم که چه جوری 7 روز مانده بیاد بازی اومده تو ایران؟؟؟؟؟؟ 2 روز بود یک چیزی مثله همیشه...
و اینکه الان تا 14 آپریل 6 روز مونده اصلا سرور ها آماده هستن که شما از امروز آنلاین بزنی فایده داره اصلا بخریم از الان؟؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هنوز تو کفه اینم که چه جوری 7 روز مانده بیاد بازی اومده تو ایران؟؟؟؟؟؟ 2 روز بود یک چیزی مثله همیشه...
و اینکه الان تا 14 آپریل 6 روز مونده اصلا سرور ها آماده هستن که شما از امروز آنلاین بزنی فایده داره اصلا بخریم از الان؟؟؟

مگه شوتره که امروز بازی رو بخری و شروع نکرده بپری بری توی بخش آنلاین :D فایتینگ قبل از آنلاین بازی کردن تمرین می خواد ، تازه اگه بشه با این وضعین نت ایران آنلاین بازی کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر