Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
هنینو یگو اصن شخصیتا جدید زیادی اورده توش خدایی حیف اسموک کع باید کسانی مث اررون بلک که واقعا اصن درحد کمبت نیست قربانی بشن
ولی تاودا خیلی بد نبود ولی جیسون و اررون بلک درحد افتضاح حالم بهم خورد

کاملا موافقم
ولی شاید کاراکتر هاش بیشتر از اینا باشه مثلا لیست پایین تر بره که احتمالش خیــــلی کمه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,829
نام
نریمان
Bundle Description:The Kombat Pack is currently available in the Mortal Kombat X Premium Edition on the Xbox Store. Kombat Pack grants early access to 4 new playable characters and skin packs. Stalk and slash your opponents as Horror Icon Jason Voorhees, or play as Predator, the Ultimate Hunter. Two Klassic Mortal Kombat characters complete the offer. Each playable character comes with a themed skin pack including three new skins for select characters. Also includes The Samurai Pack available on April 14th2015.
ظاهرا Predator هم شخصیت مهمان بعدیه.

=============

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
کاملا موافقم
ولی شاید کاراکتر هاش بیشتر از اینا باشه مثلا لیست پایین تر بره که احتمالش خیــــلی کمه

کلا جاشو من تو انتخاب هیرو دیدم شماردم 25تا بود اگه predator هم تایید شده باشه میشه 25تا خدایی ریدن همرو جدید زدن بازی کلا عوض شده

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بکس کسی فیلمایی که دیشب گذاشتن که تاکدا بود و میلینا داره؟؟
یه لینک بدید دان کنم فقط هیلتر نباشه
راستی اسموک شایعه شده تایید میخواد شه

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
دوستان عزیز بنظر شما وضعیت سرورهای بازی چگونه خواهد بود ؟کسی اطلاع موثق داره ببینیم شرکت راهکاری واسه بهبود سرورها داره یا نه؟ مورتال 9 که عملا برا من کابوس بود روی ویتا روی ps3 حتی نسخه استیم هم گرفتم ولی عملا یکدست هم نتونستم انلاین بزنم اگه اینم اینطور باشه با همه علاقه ای مه به بازی دارم اون رو نمی خرم

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
دوستان عزیز بنظر شما وضعیت سرورهای بازی چگونه خواهد بود ؟کسی اطلاع موثق داره ببینیم شرکت راهکاری واسه بهبود سرورها داره یا نه؟ مورتال 9 که عملا برا من کابوس بود روی ویتا روی ps3 حتی نسخه استیم هم گرفتم ولی عملا یکدست هم نتونستم انلاین بزنم اگه اینم اینطور باشه با همه علاقه ای مه به بازی دارم اون رو نمی خرم

سلام دقیقا منم همین مشکل رو داشتم تو صفحه قبلی هم اشاره کردم واقعا که مشکل قبلی رو داشته باشه منطور تو همون بازی انلاین هستش بیخیالش باید بشم امیدورام درست باشه سرورهاش

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شاهرخ خان بگو تو نسخه قبل به عنوان غول اخر چقدر یکسری گیر کرده بودن ولی بعد قلق که اومد کار تموم شد:d
ببینیم کتال خان چی تو چنته داره

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خیر برای سونی 4 و ایکس وان 25 قروردین میاد حدود 20 روز دیگه
اما سونی 3 و 360 خرداد:(
سونی 4؟؟؟؟؟؟:d>:) فکر کنم شما از زمان پلی 1 تلپورت کردی به زمان ما داداش تو زمان ما دیگه به پلی استیشن نمیگن سونی:-b:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر