Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سونی 4؟؟؟؟؟؟:d>:) فکر کنم شما از زمان پلی 1 تلپورت کردی به زمان ما داداش تو زمان ما دیگه به پلی استیشن نمیگن سونی:-b:p
چی؟:-o تو نمیگی سونی 4؟پس چی میگی؟ ماشالا همه ی کنسولا رو هم که داری.سونی 4.سونی 3 .مایکروسافت وان :d:p
......
جهت عدم اسپم:
اون شخصیت (خواهر جانی کیج) ، به نظرم خیلی جذابه.مخصوصا وقتی ادامس باد میکنه (وقتی انتخابش میکنیم:d)

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
ای بابا چی میشد دوم فروردین می اومد ، بعد عید دیگه وقت درست و حسابی واسه بازی کردن نداریم :( وقت پیک کاری میشه تا ماه چهار

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
ای بابا چی میشد دوم فروردین می اومد ، بعد عید دیگه وقت درست و حسابی واسه بازی کردن نداریم :( وقت پیک کاری میشه تا ماه چهار
حال اینکه خوبه من باید تا خرداد وایسم سونی 4 هم قراره تابستون بخرم :D
دارم دیوونه میشم:d

- - -ویرایش - - -

حال اینکه خوبه من باید تا خرداد وایسم سونی 4 هم قراره تابستون بخرم :D
دارم دیوونه میشم:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ببينم كي ميتونه بياد با من بازي كنه اخرين بار كه يادم ميومد كسي ديگ نميومد>:)
خوش اومدی استاد:praying:
من از طرف خودم و همه ازت خواهش میکنم.خواهش میکنم[-o< یکیمی به ما رحم کن و با ما در سطح خودمان بازی کن.مدت هاست منتظر این بازی هستیم و کاری کن که امیدمان نا امید نشود:crying1: ای استاد ..ای بزرگ .. به ما رحم کن[-o<
...
خطاب به کسایی که erfan and wwf (عرفان) نمیشناسن.باید بگم ایشون اسطوره ی بازی های رایانه ای به خصوص مرتال کمبته.ما تو کلوپ ها و شبکه های انلاین ،امپراطور صداش میکنیم و اعضای خونش ، پادشاه صداش میکنن.این ادم احساس نداره و منطقش حرف اول رو میزنه.با کمبوهاش صد تا صد تا میکشه و با نوری که از حرکاتش به وجود میاد کلوپ ها رو روشن میکنه.حریف هاش گریه میکنند و به افسردگی دچار میشن.من از مرگ نمیترسم ولی از عرفان..:praying: میترسم:-s

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
خوش اومدی استاد:praying:
من از طرف خودم و همه ازت خواهش میکنم.خواهش میکنم[-o< یکیمی به ما رحم کن و با ما در سطح خودمان بازی کن.مدت هاست منتظر این بازی هستیم و کاری کن که امیدمان نا امید نشود:crying1: ای استاد ..ای بزرگ .. به ما رحم کن[-o<
...
خطاب به کسایی که erfan and wwf (عرفان) نمیشناسن.باید بگم ایشون اسطوره ی بازی های رایانه ای به خصوص مرتال کمبته.ما تو کلوپ ها و شبکه های انلاین ،امپراطور صداش میکنیم و اعضای خونش ، پادشاه صداش میکنن.این ادم احساس نداره و منطقش حرف اول رو میزنه.با کمبوهاش صد تا صد تا میکشه و با نوری که از حرکاتش به وجود میاد کلوپ ها رو روشن میکنه.حریف هاش گریه میکنند و به افسردگی دچار میشن.من از مرگ نمیترسم ولی از عرفان..:praying: میترسم:-s
داداش ما رو نابود كردي ولي داداش خوبً دوست دارم رقيب داشته باشم با هر كي بازي ميكنم دفعه بعدي وجود نداره اينبار با وجود كويتاليتي خودشون شرمنده ميشن يكي هم نيست بياد كل بندازه اه

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
حالا تو کدوم کمباد این قدر خوف تشریف دارن ایشون؟ اگه این اخریه رو میگین که هیچ اصلا کمباد نیست اگرم که کمبادای سگا و تریلوژی رو میگین هستیم خدمت تون >:)b-)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حالا تو کدوم کمباد این قدر خوف تشریف دارن ایشون؟ اگه این اخریه رو میگین که هیچ اصلا کمباد نیست اگرم که کمبادای سگا و تریلوژی رو میگین هستیم خدمت تون >:)b-)
تو دوست خوبه منی و من طرفتارتم و نمیخوام ناراحتیت رو ببینم.اما یه سری برو تو پروفایل این ادم (عرفان) ، ائنجا عکس واقعیش هست.194 قدش هست که 190 ش فقط استعداده و 4 سانت دیگه احساس.به نظرت میشه اونو شکست داد.
اون مثل مار اناکونداست.هر چه بیشتر دست و پا یزنی ، بیشتر گیر میفتی.
رفیق .نصیحت از من ... هرگز ...هرگز...هرگز....دنیال دردسر نرو:-s
..
عرفان:praying:

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان

شما اول سنت بيا پيام خصوصي بگو بعد راجب بازي حرف ميزنيم من از سگا بازي ميكنم mk9 در خدمتم دليلي نميبينم بيشتر توضيح بدم
در ضمن مگه اين mkx بازي كردي ميگي mk نيست جناب منتقد تشريف دارن اگه هم نه كلا راجب mkx صحبت نكن شما ديگه از كجا در اومدي كه بازي نكرده ميگي بازي نيست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش ما رو نابود كردي ولي داداش خوبً دوست دارم رقيب داشته باشم با هر كي بازي ميكنم دفعه بعدي وجود نداره اينبار با وجود كويتاليتي خودشون شرمنده ميشن يكي هم نيست بياد كل بندازه اه������
من نمیشناسمت ولی هر کی ادعا میکنه به نظرم بلاخره میبازه من اعتقاد دادم کسی که زیاد ادعا کنه همه جا اونطوری نیست

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سوء تفاهم نشه.من هر 3 ، 4 تاتون رو مشناسم.خواستیم یکم دور هم فان داشته باشیم.برد و باخت مهم نیست
به قول هیچکس هر کی برنده نباشه ولی پیروزه خسته نباشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر