Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
طراحی های جدید رو اصلا دوست ندارم! :|
نینجاها خیلی روباتیک شدن! با اینکه سایبورگ نیستن! :| لباس و ماسک هاشون یه جوریه! چشماشون دیگه فاجعه تر! :|

من زیاد MK فن نیستم، از PS2 شروع کردم بازی کردنش رو:-" ولی به نظرم MK9 بهترین طراحی ها رو داشت! :d کاور هم تکذیب شد،ولی بین اینایی که بازی کردم هم بهترین کاور مال MK9 بوده تا الان! (ببینیم MK X چه میکنه :d )
کلا اینکه با MK9 خیلی حال کردم دیگه! :d
البته به طور اختصاصی،بهترین طراحی ساب زیرو،برای MK:D بود! بس خفن ناک بودش! >:)
طراحی اسکورپیون توی Injustice هم خیلی خفن تر از اینی بود که توی تریلر معرفی دیدیم! :|

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Noob رو عقشه :x امیدوارم یه داستان درست و درمون هم برای این نسخه در بیارن و تو سه ماهه اول 2015 هم بیادش و بزنیم بر تن خسته :D

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
احتمالا آخرای 2015 بیادش . طراحی تو نسخه جدید مطمئن باشید بهتره و در کل همه چیز بهتره .تو MK9 واقعا افتضاح بودن به نظرم ولی این یکی واقعا عالیه

RaideN-

کاربر سایت
May 24, 2014
38
نام
Finaly Destroy With BulleT !!!
یکی Kung Lao و Smoke , Noob Saibot واقعاً تخیلی زاده شده بودن تو MK:KE \: دهن سرویس ها میمردن مگه؟ هر ۳تا هم تله پورت داشتن!!

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
طراحی های جدید رو اصلا دوست ندارم! :|
نینجاها خیلی روباتیک شدن! با اینکه سایبورگ نیستن! :| لباس و ماسک هاشون یه جوریه! چشماشون دیگه فاجعه تر! :|

من زیاد MK فن نیستم، از PS2 شروع کردم بازی کردنش رو:-" ولی به نظرم MK9 بهترین طراحی ها رو داشت! :d کاور هم تکذیب شد،ولی بین اینایی که بازی کردم هم بهترین کاور مال MK9 بوده تا الان! (ببینیم MK X چه میکنه :d )
کلا اینکه با MK9 خیلی حال کردم دیگه! :d
البته به طور اختصاصی،بهترین طراحی ساب زیرو،برای MK:D بود! بس خفن ناک بودش! >:)
طراحی اسکورپیون توی Injustice هم خیلی خفن تر از اینی بود که توی تریلر معرفی دیدیم! :|
بهترین طراحی ها به نظر من مال MK A بود!!!
طراحی اسکورپین توی این مرتال مث اینه که یه آدم روسری سرش کرده باشه:|:|:|:D:d:d
قیافه سابزیرو بدون ماسکشم که داغون بود:|:|
جدا حالمو بهم زد:|:|
امیدوارم توی E3 یه تریلر با حضور Cyrax , Sektor و Noob باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
من اتفاقا اصلا با MK:A حال نکردم:-" :d کلا نمیدونم...به نظرم خیلی نچسب بود:d
الان که فکر میکنم،میبینم کلا بعد از MK9 ، به نظرم بهترین طراحی ها رو همون MK:D داشت! :d اسکورپیونش هم خوف بود! >:)
---
البته یادمه اسموک وقتی معرفی شده بود،توی صفحه ی انتخاب کاراکتر اولین عکسش اومد،که اونجا خیلی فاجعه افتاده بود! ولی توی بازی خیلی بهتر بود! :d
شاید خدا خواست و اینا هم بهتر شدن! :-" گرچه فکر نمیکنم! :d
---
قیافه بدون ماسک ساب زیرو هم زیاد مهم نیست! چون یحتمل نمیبینیمش دیگه! ولی کاش همینم نشون نمیدادن که چیزی توی ذهنمون قرار نمیگرفت:|
---
به نظرم توی E3 احتمالا بازی 6~8 تا کاراکتر قابل بازی داره،دوتاش که اسکورپی و ساب زیرو میباشند، 2تاش ملینا و کیتانا!...با توجه به عکس جدید هم شاید نووب و اسموک ،دوتای دیگه هم 2کاراکتر دیگه ای که توی MK9 نبودن! :d (به نظرم اگر قرار باشه 6تا کاراکتر برای دموی توی غرفه ها در دسترس باشه،احتمالا نووب و اسموک نخواهند بود! :-" )

ولی خودمونیم! چقدر نظرات در مورد طراحی ها متفاوته! یکی موافقه،یکی مخالفه! یکی ممتنع! و ...! :d
آهان! این عکسه جدیده،چقدر شبیه این بدمن TMNT توی فیلم جدیدش میباشد! :-" :d کاراکتر مهمان؟ :))

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بچه ها فکر نمیکنم توی E3 چیز زیادی از بازی اطلاعات بدن چون بعضی ها گفته بازی رو برای بازی کردن گذاشتن اونجا اما این در حالیه که تازه اول ساخت بازی هستش و فکر نمیکنم چیز زیادی داشته باشه الان ممکنه تو E3 یه تریلر درست و حسابی نمایش بدن

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
خیلی از تریلرش خوشم اومد برعکس همه اهنگش هم خیلی حال کردم :d

بچه ها به نظرم قبل از اومدنش یه برنامه بزاریم برای مثال : تغیرات ظاهری شخصیت ها از گذشته تا امروز و....

نظرتون چیه ؟؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
توو توییترشم واسش نوشتم / نظرتون راجع به رپتایل چیه واسه ایکس باکس وان به رنگشم میخوره اسکورپیون هم واسه پیسی :)

شدیدا موافقم رپتایل منفور واس ایکس باکس وان منفور
سابزیرو گل واس پی اس 4 گل:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر