Mortal Kombat X | PC

cacgnbspdl0988n60n12.jpg

Developer : Netherrealm Studios
Publisher :
Warner Bros
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date : 14 April 2015
25 فروردین 1394

اطلاعات بازی:

دهمین قسمت از سری محبوب Mortal Kombat تغیرات بزرگی را به خود دیده است:

• بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 در دست ساخت است.
  • X-Ray ها همچنان در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت تعامل با محیط همانند بازی Injustice در این نسخه وجود دارد.
  • قابلیت جدید تحت عنوان Variation به بازی اضافه شده که به هر بازیکن، قابلیت دسترسی به 3 نوع از ویژگی هایی را خواهد داد که حرکات شخصیت ها مطابق با آن ها تغییر میکند.
  • قابلیت دویدن از MK4 بازگشته است.
  • بازی دارای 5 گروه خواهد بود که بازیکنان میتوانند به عضویت هر کدام از آن ها در بیاید و از امتیازات آن ها بهره جوید.
  • دو Fatality جدید در بازی وجود دارد: Quitality که بازیکنانی را که در مبارزه آنلاین از بازی خارج شوند، نابود میکند | Faction Kill که بازیکنان تحت عضو هر گروه، متناسب با آن ها شیوه خاصی برای تمام کردن کار حریف خواهد داشت.
  • Brutality با ظاهری جدید به بازی بازگشته است و بازیکنان قادر خواهند بود که یک راند را به شیوه ای خاص و ضربه ای متفاوت، نابود سازد.
  • بخش Story قدرتمند تر از گذشته در بازی حضور خواهد داشت و تا 25 سال پس از اتفاقات نسخه قبل ادامه خواهد داشت.
  • Living Towers ویژگی جدید خواهد بود که به صورت زنده و هر ساعت عوض خواهد شد و هیچگاه مشابه هم نخواهند بود.
  • قابلیت Cross Platform وجود دارد.

شخصیت های تایید شده:

لینک های مرتبط:

[h=1]تصاویر بازی Mortal Kombat X[/h]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love usa

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
آقا قضیه جالب تر شد :d

من دفعه اول رویه رزولوشن 1080 و های اند گرافیک اونقدر فریم میگرفتم
حالا همه تنظیمات گرافیک رو آوردم پایین بغیر از رزولوشن بعد از یک بار ری استارت بازی دیگه به منوی بازی هم نمیرسم =))
واقعاً همینطوره، گفته بودم که با لپ تاپ روی مدیوم و نسبتاً های در بار اولی که رفتم توی بازی راحت 50 فریم بدون تیک بگیرم با رزولوشن کاملِ مانیتور، ولی الان با اینکه روی لو هست و رزو هم پایینه هم تیک داره هم فریم نابوده ! وجداناً این همه مدت داشتن چه غلطی میکردن؟ GTA V با اون عظمتش CPU Requirmentsـش پایین تر از اینه ! هرجور هم حساب کنیم باید بیشتر روی بهینه سازی پرفورمنس کار میکردن تا کسایی که از PC High End و یا سیستم نسبتاً گیمینگ ندارن بتونن از بازی لذت ببرن.

پ.ن: اگه آپدیت پرفورمنس اومد لینک بزارین شاید فرجی شد; این بهینه سازیشون که رسماً CPU و GPU رو باهم به آتیش کشونده D:

پ.ن 2: لینک دانلود کرک مولتی پلیر - الان تست میکنم خدمت دوستان اعلام میکنم. مثل اینکه بازی برای اجرای کرک مولتی به استیم نیاز داره کسایی که استیم دارن منو ادد کنن باهم در ارتباط باشیم P:

پایدار باشید.

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه ها منم ظهر وقت کردم بازی رو نصب کنم
موقع کات سینس اول 30 فریم داشتم موقع کاتسینسی که دکمه بازی بود 60 فریم ثابت داشتم و نهایتا موقع مبارزه اصلی 20 تا 26 فریم
سیستم من
Amd Radeon HD 7770
8 gigs ram
Windows 7 64 bit

ببین دوست عزیز CPU شما چیه ؟
VRAM شما فکر کنم 1 گیگ باشه که برای بازی روی 1080 کمه

آقا قضیه جالب تر شد :d

من دفعه اول رویه رزولوشن 1080 و های اند گرافیک اونقدر فریم میگرفتم
حالا همه تنظیمات گرافیک رو آوردم پایین بغیر از رزولوشن بعد از یک بار ری استارت بازی دیگه به منوی بازی هم نمیرسم =))

در ضمن درایور AMD Catalyst 15.4 Beta 64bit win8.1 apr9 رو نصب کن
برای بازی های GTA و Mortal Kombat ارائه شده و من بعد از اینکه پست های بالا رو دادم نصب کردم فریم بهتر شد و ثابت تر

واقعاً همینطوره، گفته بودم که با لپ تاپ روی مدیوم و نسبتاً های در بار اولی که رفتم توی بازی راحت 50 فریم بدون تیک بگیرم با رزولوشن کاملِ مانیتور، ولی الان با اینکه روی لو هست و رزو هم پایینه هم تیک داره هم فریم نابوده ! وجداناً این همه مدت داشتن چه غلطی میکردن؟ GTA V با اون عظمتش CPU Requirmentsـش پایین تر از اینه ! هرجور هم حساب کنیم باید بیشتر روی بهینه سازی پرفورمنس کار میکردن تا کسایی که از PC High End و یا سیستم نسبتاً گیمینگ ندارن بتونن از بازی لذت ببرن.

پ.ن: اگه آپدیت پرفورمنس اومد لینک بزارین شاید فرجی شد; این بهینه سازیشون که رسماً CPU و GPU رو باهم به آتیش کشونده D:

پ.ن 2: لینک دانلود کرک مولتی پلیر - الان تست میکنم خدمت دوستان اعلام میکنم. مثل اینکه بازی برای اجرای کرک مولتی به استیم نیاز داره کسایی که استیم دارن منو ادد کنن باهم در ارتباط باشیم P:

پایدار باشید.

راستی سعی کنید همه آپدیت ها و فیکس هایی که ارائه شدن رو نصب کنید واقعا تاثیر بسزایی دارند
خود من برای تهیه اون عکس های بالا یه بار یه فیکس نصب کردم + یه DLC حدودا 800 مگی + یه آپدیت برای SUB ZERO و فکر کنم یه چیز دیگه ای بود
نسخه نصبی هم RELOADED هستش
دوستانی که BLACK BOX نصب کردن بیشتر این مشکلات رو دارند

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
نسخه ی بازی من هم همون Reloaded سی گیگابایتیِ هست ! منم نظرم روی پرفورمنس بازیه و فکر نمیکنم با آپدیت درست بشه ! بازی از اساس آبش قطعه، تا یک سیستم خفن با حداقل گرافیک GTX760 نداشته باشی از بازی لدت نمی بری (:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نه عزیز جان مشکل از خود پرفورمنس بازیه انجنین آنریل رو هر چقدر هم سنگینش کنند باز باید راحت 60 فریم بده ضمنا من تویه بازی thief با اون سنگینیش مشکل نداشتن چه برسه به این بازی که همه صحنه های رندر شدس
مشکل من همه خارجی ها هم داشتن

نسخه ی بازی من هم همون Reloaded سی گیگابایتیِ هست ! منم نظرم روی پرفورمنس بازیه و فکر نمیکنم با آپدیت درست بشه ! بازی از اساس آبش قطعه، تا یک سیستم خفن با حداقل گرافیک GTX760 نداشته باشی از بازی لدت نمی بری (:

دوستان گل نمیخواهم از بازی دفاع کنم یا ...........
فقط پیشنهاداتی بود که گفتم و خودم انجام دادم و نتیجه خوبی گرفتم
در هر صورت امیدوارم همه از این بازی لذت ببرند
البته همه باید قبول کنیم بازی های جدید اکثر سیستم های مارو با چالش کشیدند و شکست دادند و هر کسی بتونه بنظرم ارتقاء بده یا یه کنسول تهیه کنه تا از بازی لذت واقعی رو بچشه

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
دوستان گل نمیخواهم از بازی دفاع کنم یا ...........
فقط پیشنهاداتی بود که گفتم و خودم انجام دادم و نتیجه خوبی گرفتم
در هر صورت امیدوارم همه از این بازی لذت ببرند
البته همه باید قبول کنیم بازی های جدید اکثر سیستم های مارو با چالش کشیدند و شکست دادند و هر کسی بتونه بنظرم ارتقاء بده یا یه کنسول تهیه کنه تا از بازی لذت واقعی رو بچشه
ممنون سعی میکنم آپدیت هارو روی بازی اعمال کنم، ولی بحث ما روی بهینه سازی کلِ بازی های این شرکته ! من با این سیستم که این بازی رو دارم 50-55 فریم میگیرم، نسخه ی قبلی، با تنظیمات High الان حداکثر 48 FPS میده به من!

یکم باید بیشتر روش کار میکردن، اینجوری نمیشه آدم بخواد در طول چند سال که بخواد یک بازی مورد علاقه اش رو بازی کنه حتماً PC Upgrade رو باید مد نظر داشته باشه ! مخصوصاً با این قیمت دلار و بحث های مختلف اقتصادی و وضع جامعه و توان خرید مردم.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
آقایون داداشام ! کرک مولتی 100 کار میکنه خودم تست کردم D: هرکی میخواد pm بده واسش میفرستم دانلود کنه و برای آنلاین بازی کردن نیاز به دوست یا آشنا دارین که اون رو از طریق استیم دعوت کنین. طریقه ریختن و این قضیه هارو هم اگه بلد نیستین بگین خودم بهتون میگم.

لگ هم اصلاً فقط خیلی کم هست که اونم بخاطر اینترنت داغون منه ! منی که با این نت داغون تونستم بازی کنم و با این سیستم بقیه دیگه واویلا ! بازیش آنلاین خیلی خوب کار شده و اصلاً اذیت نمیشید.

برقرار باشید.

STIG

کاربر سایت
Mar 31, 2013
147
نام
مهرداد
داستانه این سریش اصلا باحال نبود 2 ساعت هم بیشتر طول نکشید mortal kombat 9 داستانش عالی بود اما این سری گند زدش با این داستانش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر