Mortal Kombat X | PC

cacgnbspdl0988n60n12.jpg

Developer : Netherrealm Studios
Publisher :
Warner Bros
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date : 14 April 2015
25 فروردین 1394

اطلاعات بازی:

دهمین قسمت از سری محبوب Mortal Kombat تغیرات بزرگی را به خود دیده است:

• بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 در دست ساخت است.
  • X-Ray ها همچنان در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت تعامل با محیط همانند بازی Injustice در این نسخه وجود دارد.
  • قابلیت جدید تحت عنوان Variation به بازی اضافه شده که به هر بازیکن، قابلیت دسترسی به 3 نوع از ویژگی هایی را خواهد داد که حرکات شخصیت ها مطابق با آن ها تغییر میکند.
  • قابلیت دویدن از MK4 بازگشته است.
  • بازی دارای 5 گروه خواهد بود که بازیکنان میتوانند به عضویت هر کدام از آن ها در بیاید و از امتیازات آن ها بهره جوید.
  • دو Fatality جدید در بازی وجود دارد: Quitality که بازیکنانی را که در مبارزه آنلاین از بازی خارج شوند، نابود میکند | Faction Kill که بازیکنان تحت عضو هر گروه، متناسب با آن ها شیوه خاصی برای تمام کردن کار حریف خواهد داشت.
  • Brutality با ظاهری جدید به بازی بازگشته است و بازیکنان قادر خواهند بود که یک راند را به شیوه ای خاص و ضربه ای متفاوت، نابود سازد.
  • بخش Story قدرتمند تر از گذشته در بازی حضور خواهد داشت و تا 25 سال پس از اتفاقات نسخه قبل ادامه خواهد داشت.
  • Living Towers ویژگی جدید خواهد بود که به صورت زنده و هر ساعت عوض خواهد شد و هیچگاه مشابه هم نخواهند بود.
  • قابلیت Cross Platform وجود دارد.

شخصیت های تایید شده:

لینک های مرتبط:

[h=1]تصاویر بازی Mortal Kombat X[/h]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love usa

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
امیدوارم برایی pc نیاد چون بازی با کیبورد تجربه ناب این بازی رو خراب میکنه ه

- - -ویرایش - - -

اگر گفتید که قوی ترین شخصیت بازی توی نسخه قبل کی بود؟؟ معلومه kano توی این نسخه هم kano از همه بهتره.به نظر من باید شخصیت تکراری مثل کیتانا با اون طراحی افتضاحش رو حذف کنند و به جاش بورایچو رو وارد بازی کنند.حظور خانوادگیجانی کیج در بازی سطح بازی را پایین اورده.باید زن و بچه جانی از بازی حذف بشن و به جاشون موتارو و داریوس وارد بازی بشن

دوست عزیز با کمال احترام باید بگم نظر شما اشتباه هست.الان همه نوع گیم پد و فایت استیک رو پی سی جواب میده.من خودم دسته ایکس باکس و فایت استیک و حتی تبدیل گیم پد ps2 دارم.که واسه مورتال کمبت واقعا عالی هستش.پس تجربه این بازی اصلا بد نخواهد بود واسه پی سی باز ها.
بعدشم کینو جزو کارکتر های ضعیف نسخه قبل بود. کابال و سایرکس و کنشی جزو بهترین بودن.
به نظر من هم با وجود کیسی کیج دیگه نیازی به جانی و سونیا نبود.چون تلفیقی از هر 2تا هستش.باز جانی بهتر کار شده.سونیا اما فکر کنم جزو بدها باشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال این کاراکتر های اضافی تو نسخه ی پی سی و موبایل باز هستن ؟ ممکنه تو نسخه ای که لیک بشه گورو باشه ؟ یعنی واقعا تف به این مسخره بازی اشون که کاراکتری به این خفنی رو فقط برای پیش خرید گذاشتن

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
@AGHA FARIBORZ

کاربر گرامی، این شیوه پست دادن رو عوض کنید در غیر این صورت بهتره بخش PC رو توی سایت باز نکنید.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
دوستان یک سوال این کاراکتر های اضافی تو نسخه ی پی سی و موبایل باز هستن ؟ ممکنه تو نسخه ای که لیک بشه گورو باشه ؟ یعنی واقعا تف به این مسخره بازی اشون که کاراکتری به این خفنی رو فقط برای پیش خرید گذاشتن

قطعا نسخه کرک شده همراه با گورو خواهد بود.
کسایی هم ک قصد خرید بازی رو دارن میتونن گورو رو هم جدا بگیرن.حتما فقط واسه پیش خرید نخواهد بود.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان با پی سی کمبت حال میده؟ من جدیدا میخوام کنسولم بفروشم پی سی رو اپدیت کنم چون کنسول 200 بازیاش هست نمیصرفه بخاطر دوتا بازی انحصاری
میخواستم بدونم الان با کمبت چجوره؟دسته بش میخوره؟

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
دوستان با پی سی کمبت حال میده؟ من جدیدا میخوام کنسولم بفروشم پی سی رو اپدیت کنم چون کنسول 200 بازیاش هست نمیصرفه بخاطر دوتا بازی انحصاری
میخواستم بدونم الان با کمبت چجوره؟دسته بش میخوره؟

من آرماگدون و MK9 رو با PC و با دسته بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم :d

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
اولین مسابقه رسمی امشب برگزار شد که 8 تا از بهترین های مورتال کمبت و اینجاستیس بصورت FT 5 مسابقه دادن.نتایج هم بصورت زیر هستش :
RESULTS:

KETCHUP (Quan Chi/Summoner) vs CR SONIC FOX (Erron Black/Outlaw) 0-4​
(Variation Change)​
KETCHUP (Quan Chi/Sorcerer) vs CR SONIC FOX (Erron Black/Outlaw) 0-1​

SONIC FOX SECURES $500​

RZR|PERFECT LEGEND (Kung Lao/Buzz Saw) vs RYAN HART (Kung Jin/Bojutsu) 5-2​

PERFECT LEGEND SECURES $500​

TONY-T (Raiden/Thunder God) vs HITBOX|TYRANT (Jax/Pumped Up) 1-5​

TYRANT SECURES $500​

MIT (Scorpion/Ninjitsu) vs KIT|FOREVER KING (Kung Jin/Bojutsu) 5-1​

MIT SECURES $500​

SEMI-FINALS