Mortal Kombat | PS3

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
فقط واسه PS3 نيس ، Xbox هم داره ، همون MK قديمي هست رمز و چيزاي مخفي و خون و ... همه چي داره ، فقط 1080p شده + يه چيزاي اضافي ( كه اصلا مختصر نيستن )

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام
من وقتی می گه finishing این کدهای فایتیها را می زنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته!!
اشکال از کجاست
ممنون
یا داری خیلی کند میزنی دکمه ها رو، یا دستگاهت کپی خوره که برای درست کردنش باید بری تو تاپیک بخش Jailbreak مورتال کمبت سرچ کنی. اینجا بحث هک و کپی خور ممنوعه

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام بچه ها من اين بازي رو گرفتم اما هر كاري ميكنم نميشه 2 نفره بازي كرد كسي ميدونه مشكل از كجاي كاره ؟
ببخشید احیانا بازیت کپی نیست که؟!!..................دوستان این آرکید کلکشن نیومد؟!!اگه اومد چجوریاست

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام...
دوستان من این DLC های مجانی PSN رو دانلود کردم...همون لباس ها ولی چیزی نشد؟!
اکانتم ریجن 1 ِ
بازی ریجن 2...ولی من از اکانت UK دانلود کردم...!
ولی هیچ چیزی اضافه نشد!

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام...
دوستان من این DLC های مجانی PSN رو دانلود کردم...همون لباس ها ولی چیزی نشد؟!
اکانتم ریجن 1 ِ
بازی ریجن 2...ولی من از اکانت UK دانلود کردم...!
ولی هیچ چیزی اضافه نشد!
برای انتخاب لباسها به جای O از Start شخصیت رو انتخاب کنید تا لیست لباسها رو ببینی
شخصیتهای اضافه شده کنار شیوا و کریتوس در ته لیست اضافه میشن (تعداد ستونهای اون سطر اضافه میشه)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
برای انتخاب لباسها به جای O از Start شخصیت رو انتخاب کنید تا لیست لباسها رو ببینی
شخصیتهای اضافه شده کنار شیوا و کریتوس در ته لیست اضافه میشن (تعداد ستونهای اون سطر اضافه میشه)
میدونم که باید start بزنم!
start میزنم فقط لباس اول و دوم هست!

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
کم کم داره از تخصصم خارج میشه چون من JB کارکتر آزاد کردم :d
ولی حدس میزنم به خاطر این باشه که ریجن بازیت یه چیزیه، و ریجن فایلی که دانلود کردی متفاوته، تو این مدل میدونم که هیچی اضافه نمیشه. (یعنی مثلا ریجن بازی U هست ولی کارکتر E رو خریدی)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
کم کم داره از تخصصم خارج میشه چون من JB کارکتر آزاد کردم :d
ولی حدس میزنم به خاطر این باشه که ریجن بازیت یه چیزیه، و ریجن فایلی که دانلود کردی متفاوته، تو این مدل میدونم که هیچی اضافه نمیشه. (یعنی مثلا ریجن بازی U هست ولی کارکتر E رو خریدی)
ریجن بازی 2 و من هم از UK خرید کردم:D
ریجن جفتشون یکیه!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
doustan ye soal dashtam , ye mortal kombat mikham begiram vali codesh ghablan estefade shode ,dige nemishe bahash online bazi kard ya mishe barash az PSN code jadid kharid ?
میشه از psn بخری ولی زیاد فکرشو نکن تک و توک بچه ها می تونن آنلاین بازی کنن،جدا از اینترنت بد ایران سرورهای بازی هم افتضاحه)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر