Mortal Kombat | PS3

از همه انتظار داشتیم درگیر این شایعات بشن جز برادر برهان!

خیالتون راحت تا اونجایی که من تو سایت ها و مجلات خارجی و داخلی دیدم و شنیدم و طبق دمو کریتوس به عنوان هدیه به طرفداران ps3 داده می شه و فقظ تو نسخه پی اس هست

نمونه روز ، top spin که نسخه ps3 قابلیت سازگاری با موو رو هم داره;)

از همه انتظار داشتیم درگیر این شایعات بشن جز برادر برهان!

خیالتون راحت تا اونجایی که من تو سایت ها و مجلات خارجی و داخلی دیدم و شنیدم و طبق دمو کریتوس به عنوان هدیه به طرفداران ps3 داده می شه و فقظ تو نسخه پی اس هست

نمونه روز ، top spin که نسخه ps3 قابلیت سازگاری با موو رو هم داره;)
شایعه؟ وقتی من 2 بار یک حرفی رو میزنم اما هرکی هر جور دوست داره برداشت میکنه دیگه هی نمیتونم بیام تکرارش کنم.

بازم میگم من جایی نگفتم که کریتوس پولی هست و فقط دارم میگم ممکنه مثل نمونه روز بازی ME2 که بعضی از DLCها و Comic مربوط به نسخه اول رو باید دانلود می کردید کریتوس رو هم با کدی که توی بازیتون هست مجبور باشید دانلود کنید یا اینکه کد رو تو یک قسمت از Option بازی وارد کنید تا کریتوس فعال بشه و بتونید ازش استفاده کنید.

پست های من رو هم اگه دوستان با دقت می خوندن به هیچ وجه و در هیچ جایی من نگفتم کریتوس پولی هست و فقط بحث سر دانلود کردن یا نکردنش بود;)

جسارته جلو حاج برهان! ولی نسخه psp بازی soul calibour یادتون هست؟
اونجا هم کریتوس تحت نظر سونی و سانتامونیکا توی اون بازی از اول بود هیچ مشکلی هم نداشت.
به نظر من اینجا هم همینطوریه ،آخه ما فن های تکن دیدیدم داریم جلو مورتال کم میاریم گندهمونو گفتیم بیاد جلو!

وای که دیدن مبارزات حاج کریتوس با مورتال کمبتی ها خیلی دیدنیه:d>:d<

شایعه؟ وقتی من 2 بار یک حرفی رو میزنم اما هرکی هر جور دوست داره برداشت میکنه دیگه هی نمیتونم بیام تکرارش کنم.

بازم میگم من جایی نگفتم که کریتوس پولی هست و فقط دارم میگم ممکنه مثل نمونه روز بازی ME2 که بعضی از DLCها و Comic مربوط به نسخه اول رو باید دانلود می کردید کریتوس رو هم با کدی که توی بازیتون هست مجبور باشید دانلود کنید یا اینکه کد رو تو یک قسمت از Option بازی وارد کنید تا کریتوس فعال بشه و بتونید ازش استفاده کنید.

پست های من رو هم اگه دوستان با دقت می خوندن به هیچ وجه و در هیچ جایی من نگفتم کریتوس پولی هست و فقط بحث سر دانلود کردن یا نکردنش بود;)

مگه خبر شایعه هم بوده که پولی باشه :d فقط خبر اومده بوده DLC :d

جسارته جلو حاج برهان! ولی نسخه psp بازی soul calibour یادتون هست؟
اونجا هم کریتوس تحت نظر سونی و سانتامونیکا توی اون بازی از اول بود هیچ مشکلی هم نداشت.
به نظر من اینجا هم همینطوریه ،آخه ما فن های تکن دیدیدم داریم جلو مورتال کم میاریم گندهمونو گفتیم بیاد جلو!

وای که دیدن مبارزات حاج کریتوس با مورتال کمبتی ها خیلی دیدنیه:d>:d<
آره اون بازی رو یادم هست! خلاصه من هم از خدام هست که بدون هیچ چیزی تو بازی باشه و فقط یک کلیک کنیم رو آیکون DLC و بعد ببینیم کریتوس هست و نیازی هم به دانلود و کد و اینا نداره! حالا 1 هفته دیگه بازی میاد معلوم میشه دیگه:دی

مگه خبر شایعه هم بوده که پولی باشه :d فقط خبر اومده بوده DLC :d
الان جملت سوالی بود؟:دی نه شایعه هم نشده بود اما نمیدونم دوستان چطوری از جمله صفحه قبل من همچین برداشتی کردند!

این یارو کیه تو دمو هر چند وقت یکبار میاد گوشه صفحه دالّی میکنه میره ؟!
MK های قدیم رو بازی نکردی ؟

فکر کنم دقیقا اون لحظه که یارو کلشو میاورد و یوهو میکرد یه دکمه ای میزدیم یه اتفاقی جالبی می افتاد ...
حافظم بد سکتور شده چی بود یادم نیست :|
دقیقاً اگر همون لحظه دکمه استارت رو میزدیم طرف گوشه تصویر میموند :دی

آخرین ویرایش:
این یارو کیه تو دمو هر چند وقت یکبار میاد گوشه صفحه دالّی میکنه میره ؟!
یادش بخیر تا MK3 یادمه که بود
فکر کنم دقیقا اون لحظه که یارو کلشو میاورد و یوهو میکرد یه دکمه ای میزدیم یه اتفاقی جالبی می افتاد ...

یادش بخیر تا MK3 یادمه که بود

تو mk3یه area داشت که یه تونل بنفش بود و ۴,۵ تا روح پست سر قر میدادن
اگه وقتی یارو میومد start رو میزدیم area عوض میشد و میرفت تو بیابون

آره اون بازی رو یادم هست! خلاصه من هم از خدام هست که بدون هیچ چیزی تو بازی باشه و فقط یک کلیک کنیم رو آیکون DLC و بعد ببینیم کریتوس هست و نیازی هم به دانلود و کد و اینا نداره! حالا 1 هفته دیگه بازی میاد معلوم میشه دیگه:دی

الان جملت سوالی بود؟:دی نه شایعه هم نشده بود اما نمیدونم دوستان چطوری از جمله صفحه قبل من همچین برداشتی کردند!

سوال و کردم خودمم جواب دادم :d جمله بندیم افتضاح بود میدونم :d اومدم بگم مگه خبر اومده بود بصورت DLC عرضه میشه و پولی نیست رفتم تو جاده خاکی :d
هوبی :d

دوستان هنوز نیمده این لینکا :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or