Mortal Kombat | PS3

یک مشکل دیگه هم با اومدن عکس شخصیتها شدیدا خودنمایی میکنه طراحیه بد بعضی شخصیتهاست مثل KANO و KABAL و JAX و از همه بدتر SMOKE که فوق العاده مضخرف طراحی شده .

kano شبیه یه سری ایرانی قیافش فکر کنم:d
kabal هم بدتر نشده;)
jax راست میگی زیاد جالب نیست:(;)
smoke هم نظری ندارم:d (چون خیلی تغییر کرده);)

نسخه کامل بازی لیک شده مثل اینکه!
http://www.youtube.com/watch?v=WfeMQWz9GAc
مرسی تامی:دی امیدوام بازی زودتر بیادش. راستی معلوم نشده که همه شخصیت ها از اول باز هستند یا نه؟ به نظرم باز نباشه بهتره.

دو تا ویدئو جدید هم براتون میزارم:دی

این ویدئو مربوط به شخصیت Kabal هست که X-ray و Fatalityـش رو نشون میده!

این ویدئو بخش تمرینی بازی رو نشون میده که زمانش هم کم هست!

• Like
Reactions: Tommy Fisher
مثل اینکه ویدویی که گذاشته بود و پاکش کرده!!!!

This video has been removed by the user.
Sorry about that.
به نظر میرسید که بازی دست دو نفر رسیده و داشتند بازی می کردند. چون جنگولک بازی هایی که در آوردن به دور از ویدئو سایت ها بود:دی توش هم کمی از مبارزه Shang Tsung رو نشون داد که جالب بود.

این جناب آقای دود چرا شبیه انسان های آلت پریش هست؟
من هم با قیافش حال نکردم. امیدوارم Comboهاش باحال باشه!

Unplayables:
Raiden, Shao Kahn, Goro
مطمئنی؟! تو این ویدئو یک چیز دیگه ای گفته شده ها؟ دومین خط از پایین، اولین شخصیت از سمت راست Raiden هستش.

Shao Kahn و Goro رو هم خیلی وقت پیش گفته بودن که به احتمال زیاد قابل بازی نیست. اگه میزاشتند بهتر بود!

Rain رو هم خبر تاییدش حتی به صورت DLC رو من جایی ندیدم و این لینکی هم که شما گذاشتی برای 4 مارچ هست که میشه 1 ماه پیش. لیست تروفی ها هم نبود و فقط اچیومنت هست!

مطمئنی؟! تو این ویدئو یک چیز دیگه ای گفته شده ها؟ دومین خط از پایین، اولین شخصیت از سمت راست Raiden هستش.

Shao Kahn و Goro رو هم خیلی وقت پیش گفته بودن که به احتمال زیاد قابل بازی نیست. اگه میزاشتند بهتر بود!

Rain رو هم خبر تاییدش حتی به صورت DLC رو من جایی ندیدم و این لینکی هم که شما گذاشتی برای 4 مارچ هست که میشه 1 ماه پیش. لیست تروفی ها هم نبود و فقط اچیومنت هست!
متاسفانه به تاریخ لینک نگاه نکردم.پس اشتباه است.عذر می خوام.

متاسفانه به تاریخ لینک نگاه نکردم.پس اشتباه است.عذر می خوام.
نه مشکلی نیستش فقط خواستم تکمیل کنم و ایرادتش رو هم بگم تا شبه ای به وجود نیادش.
تروفی و اچیومنت هم معمولا یکی هست اما چون دوستان تروفی باز می خوان بدونند که چند تا برنز، نقره و طلا هست و همین طور هم ممکنه برای کریتوس یک تروفی خاص قرار داده باشند به خاطر حضورش!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or