Mortal Kombat | PS3

کریتوس.اسنیک. ناتان.کریس.آنجلینا جولی.نیکول کیدمن.:d
اقا بی خیال دیگه اصلا نمی خواد اسم ادم نام ببرید . منظور من از اسم اوون ادم هایی است که در بازی اند . ( :(() اصلا بی خیال دیگه نمی خوادش اسم بنویسید .
من موندم ادم های MK دوست چرا رفتن توو بخش اخبار تاپیک ایجاد کردن و حرف می زنند .

John Edwards طراح اصلی بازی هم امروز اعلام کرد که این نسخه از MK قوی ترین سیستم انلاین رو در بین همه بازی های فایتینگ خواهد داشت البته گفت که فعلا نمیتونه وارد جزئیات بیشتری بشه. همچنین گفت در حال برنامه ریز هاستند که DLC های بسیاری رو هم برای بازی ارائه بدن

John Edwards طراح اصلی بازی هم امروز اعلام کرد که این نسخه از MK قوی ترین سیستم انلاین رو در بین همه بازی های فایتینگ خواهد داشت البته گفت که فعلا نمیتونه وارد جزئیات بیشتری بشه. همچنین گفت در حال برنامه ریز هاستند که DLC های بسیاری رو هم برای بازی ارائه بدن
وای انلاینش توپ میشه و فک کنم با این اینترنت ما هم بشه بازی کرد . >:d< ولی من از DLC هاش بدم میاد که باید پول بدم واسش . :"> . بعد چند روز از این که بازی اومد ببینید من چندمم توو رنکش . وای فک نکنم کسی بتونه حریفم بشه !!!:d
راستی لینک منبع رو هم بذارید . :-/

وای انلاینش توپ میشه و فک کنم با این اینترنت ما هم بشه بازی کرد . >:d< ولی من از DLC هاش بدم میاد که باید پول بدم واسش . :"> . بعد چند روز از این که بازی اومد ببینید من چندمم توو رنکش . وای فک نکنم کسی بتونه حریفم بشه !!!:d
تو فعلا برو PS3ت رو درست بکن:d در ضمن من هرگز ایننجوری فکر نمیکنم رنک خودم مطمئنا زیر 10 خواهد بود:p

تو فعلا برو PS3ت رو درست بکن:d در ضمن من هرگز ایننجوری فکر نمیکنم رنک خودم مطمئنا زیر 10 خواهد بود:p
نگووووووووو دلم خونه . من که داشتم واسه ی این بال بال میزدم این طور بشم . خوب چیه درست نشد می رم X-box 360 می گیرم . خدا کنه اوون 3 چراغه نشه :d . تازه درست هم ممکنه بشه . خدا رو چه دیدی . :((

mk rebirth

چرا این تاپیک اینقدر خلوته؟
من می خوام این تاپیک رو درستش کنم!!!
خب mk rebirth چهار روز دیگه میاد کسی نظری نداره!!!
علیرضا که تو فروم من دیگه نمیاد اینجا هم که نیست پس کجاست؟
من لیو کانگ مدیر فروم ووبلاگ طرفداران مورتال کمبت هستم!!!احتمالاً میشناسیدش!!!
http://mortalkombatfans.forum0.net/
http://www.mortalkombatfans.blogfa.com

یک تریلر از اسکورپیون اومده خوشمان آمد! یک سری چیزا میگفت فهمیدیم! یک سری چیزاشم نفهمیدیم! :d اگر کسی ثانیه یه ثانیش رو ترجمه کنه خیلی مرده :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or