Mortal Kombat | PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب منم گرفتم بازیو . در کل ارزش 40 دلار رو داره اما آنلاین تعطیله دیگه
من با انلاینش مشکلی خاصی ندارم ! 1-2 ساعت پیش هم با دوستم بازی کردم ....
راستی برید تو قسمت Practice mode بعدش به جای اینکه Arena خاصی رو انتخاب کنید بزنید R+L بعدش برید تو بازی حالت Augumented reality فعال میشه اما چندان جالب نیست !
قسمت Story mode هم امروز تموم کردم واقعا بازی عالی بود ! فانترین Fighting تا اینجا برای ویتا ! نه بهترینش....

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
بله خوب آقا آرمان مثل این که فراموش کردی ما تو ایرانیم !! نه استرالیا . در مورد بازی هم درست میگی من بین این و BB گیر کرده بودم دیدم اصلا" حال و حوصله سر و کله زدن با BB و ندارم اینو گرفتم. حالا سرم خلوت شد شاید اونم بگیرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بله خوب آقا آرمان مثل این که فراموش کردی ما تو ایرانیم !! نه استرالیا . در مورد بازی هم درست میگی من بین این و BB گیر کرده بودم دیدم اصلا" حال و حوصله سر و کله زدن با BB و ندارم اینو گرفتم. حالا سرم خلوت شد شاید اونم بگیرم
:dمیدونم اما کلا سرورهاش به صورت کلی خوب نبودن !
BlazBlue هم خیلی تاکتیکتر و Strategy تر از این حرفهاست ! اتفاقا کاره درستی کرده چون جنبه فان MK از BB خیلی بیشتر . اون وفت بیشتری برای صرف کردن

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من یه مورتال کمبت آکبند ریجن1 دارم با ریجن 1 resistance .اگه آکبند باشه بهتره ولی اگه دست دو هست کد انلاینش باشه.راستی اگه دست دو باشه سر می گیرم.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
منم بازیو گرفتم از نسخه کنسولیش خیلی بیشتر حال میده
با ایرانیا میشه انلاین زد یا مثل نسخه ps3 انلاینش تعطیله؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من تو مرحله اخر که ریدن با shao kohnمبارزه داره(اگه مرحله اخر باشه)بدجور گیر کردم اصلا نمیشهSHAO KOHNرو برد چیکار کنم؟کممممممممممممک

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من تو مرحله اخر که ریدن با shao kohnمبارزه داره(اگه مرحله اخر باشه)بدجور گیر کردم اصلا نمیشهSHAO KOHNرو برد چیکار کنم؟کممممممممممممک
برو تو اپشنش بزار سطح بازی رو بزار رو easy شاید اسون شد و رد کردی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته به جز easy کردنش کلا با تلپورت میشه یارو رو کشت ! همون بالا پایین سریع بزنی پشتش در میای ! بعد هم یک حرکت شیرجه مانندی میزد به سمت طرف این ریدن یادم نیست چپ راست دایره بود یا چیزه دیگه !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب خیلی ممنون چون خیلی با استعداد بودم تو بازی هم درجه رو گذاشتم رو اسونترین حالت و هم از تاکتیکهای ارمان استفاده کردم و بعد 3-4دست باختن بلاخره تروفی نقره اش رو با افتخار گرفتم

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوستان،من این بازی رو به خاطر آنلاینش میخام بخرم و نگه دارم.این کار رو بکنم یا نه؟یعنی توی آنلاینش مشکلی نیست؟
اگه آنلاینش مشکل داشته باشه دست دو میگیرم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان،من این بازی رو به خاطر آنلاینش میخام بخرم و نگه دارم.این کار رو بکنم یا نه؟یعنی توی آنلاینش مشکلی نیست؟
اگه آنلاینش مشکل داشته باشه دست دو میگیرم.
کلا نمیتونی انلاین بازی کنی سرور هاش نابودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر