Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
لیک های 4chan رو خیلی جدی نگیرید، هیچ پایه و اساسی ندارن و اکثراً فیکن. معمولا هر ۲-۳ روز یه بار، یکی میاد یه چیزی می‌نویسه و به اسم لیک، می‌ذاره اونجا، مثلاً توی ۲ روز گذشته این لیک ها منتشر شدن که همگی با هم تناقض دارن.

اون لیکی چند روز پیش توی ردیت منتشر شد هم با اینکه خیلی بعید می‌دونم واقعی باشه، باز احتمالش از اینا بیشتره چون طرف واسه mod ها مدرک فرستاده.
ملت احتمال میدن شخصیت مهمان مونث (اگه واقعی باشه) یکی از این دوتاست.

۱. Mia Allen یکی از کرکتر های Evil Dead که احتمالا بدلیل اینکه نخواستن این همه هزینه و کاری که روی Ash انجام شده هدر بره و از انیمیشن ها و asset هایی که توسعه داده شده تا جایی که میشه استفاده کنن.

۲. Bayonetta که دلیلش توییت پارسال کامیا هست.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
بالاخره فرصت شد Aftermath رو بازی می‌کنم و چقدر خوشحالم که تمرکز بر روی شخصیت‌های بد بود تو این اکسپنشن و چقدر راضی‌تر که Sindel تو مرکز این توجهات بود :D
علاوه بر جذابیت‌های ظاهری و بی نقص بودن، از لحاظ گیم پلی هم Sindel قطعا یکی از بهترین کاراکتر‌های بازی هست و مبارزه کردن باهاش شدیدا لذت بخشه :D البته کلا نمیدونم چرا ولی از زمان UMK3 و حتی فیلم‌های بازی این شخصیت جزو مورد علاقه‌هام بود :D و خیلی حضورش هم محدود بوده از UMK3 به اینور قشنگ، حالا مطمئن نیستم :D
این لباس کلاسیکش هم که زده تو Premier Towers پیدا کنید و ظاهرا اون بخش هم کاملا شانسیه، درسته؟ یعنی باید هر روز چک کنم که شاید این اسکین رو گذاشته باشه تو اون بخش؟ :|

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
بالاخره فرصت شد Aftermath رو بازی می‌کنم و چقدر خوشحالم که تمرکز بر روی شخصیت‌های بد بود تو این اکسپنشن و چقدر راضی‌تر که Sindel تو مرکز این توجهات بود :D
علاوه بر جذابیت‌های ظاهری و بی نقص بودن، از لحاظ گیم پلی هم Sindel قطعا یکی از بهترین کاراکتر‌های بازی هست و مبارزه کردن باهاش شدیدا لذت بخشه :D البته کلا نمیدونم چرا ولی از زمان UMK3 و حتی فیلم‌های بازی این شخصیت جزو مورد علاقه‌هام بود :D و خیلی حضورش هم محدود بوده از UMK3 به اینور قشنگ، حالا مطمئن نیستم :D
این لباس کلاسیکش هم که زده تو Premier Towers پیدا کنید و ظاهرا اون بخش هم کاملا شانسیه، درسته؟ یعنی باید هر روز چک کنم که شاید این اسکین رو گذاشته باشه تو اون بخش؟ :|
موافقم :D کلا ویلن ها تو MK خیلی جذاب تر از قهرمان ها هستن، اگه فرصت درخشش بهشون داده بشه،

در کنار سیندل به نظر شاوکان هم خیلی عالی بود تو داستان، هرچی گند زدن به ابهتش تو داستان اصلی، اینجا جبران کردن.

راجب شنگ سونگ هم فکر نکنم لازم بشه چیزی گفته بشه :D واقعا Cary Tagawa شنگ سونگ واقعیه. فوق العاده خبیث و البته ترسناک .:D

راجع به سوالی که پرسیدی، اکثر تاور هایی که بازی می‌کنی به صورت رندوم اسکین یا گیر برای کارکتری که داری باهاش بازی می‌کنی هم دراپ می‌کنه که توی بخش جایزه ها نوشته.

بهترین جا برای گرفتن لباس کلاسیک سیندل تاورهای Boss (تاور هایی که فقط یه حریف داره) روی درجه Brutal هست. هر دفعه که وارد تاور ها بشی معمولا یک یا دوتا ازشون هست، یک بار بازی کن تا درجه بروتال باز بشه و بعد دوباره روی بروتال برو.

من خودم توی سومین تاور گرفتم.

==========
تعدادی از کانسپت های سکتور و سایرکس که تازه منتشر شده.

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
دوستان کسی نمیدونه این Klassic Arms شخصیت Jax رو چطور بدست بیازیم ؟
@NaRiiMaN

Jax_mk11.png
چند بار توی ایونت های کریپت بوده.
توی تاور های مختلف هم ممکنه دراپ بشه.

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
کاستوم Deception ساب زیرو به مدت 1 روز توی استور بازی قرار گرفته و تا فردا ساعت 19:30 میشه با Time Crystal دریافتش کرد.
احتمالا بعدش هم کاستوم های فراست و MK9 اسکورپین قرار میگیرن.

ctm7_img_20200628_220948.jpg

@Akiba عجله کن. :D

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
کاستوم Deception ساب زیرو به مدت 1 روز توی استور بازی قرار گرفته و تا فردا ساعت 19:30 میشه با Time Crystal دریافتش کرد.

فراست دو روز پیش تو استور اومد. رنگ های سوم و چهارم اسکین MK9 اسکورپیون هم دیروز بود. احتمالا تا یک هفته رنگ های مختلف این اسکین ها رو پشت سر هم میذارن.
اسکین های Aftermath برای شنگ سونگ و کونگ لائو هم بودن که من همه رنگ های اصلی رو گرفتم.
پیشنهاد میکنم اگه Time Crystal زیاد ندارید، فقط رنگ های اصلی رو بگیرید.

• Like
Reactions: FableBW

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

اممم... بازیم نصب نیست:|
صبح بزنم نصب و دانلود کنم آپدیتش رو...!
چقدر کریستال میخواد حدودا؟ و اینکه فردا ساعت 5:30 هم اگر میتونی باز یادآوری کن که برم سراغش...حافظه ندارم:|

اسکورپیون MK9 هم خبر بدید:-"

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero

من ۱۱۸۰ تا کریستال داشتم و تا ساعت ۳بعداز ظهر امروز فقط دنبال کریستال تو قسمت تمرینی، بازی انلاین و tower بودم تا بالاخره رسوندمش به ۱۳۳۵ تا :D و تونستم بگیرمش :) خوبه تخفیف خورده بود وگرنه ۱۸۸۰ تا بود :D
جالبیش اینجاست من ۹۹.۹۹درصد مواقع subzero برمیدارم و این اسکین خیلی بهم چسبید وقتی گرفتمش و یجورایی برام خاطرات mk deception و شخصیت shredder تو tmnt زنده کرد:)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود دوستان.
خاطرتون هست که خونه دوستی رفته بودم و نسخه سوئیچ رو بازی کرده بودم امروز هم مهمونش بودم و چند دست MK11 زدیم و تو اون استیج سایبر لینکویی بودیم که یهو گفتم اِ اون سایرکس که اون وسط به حالت ویترویوسی بود کجاست؟!
بعد برگشتم خونه تو یونیوب سرچ کردم دیدم بببله چقدر رو سوئیچ دانگرید شده بازی:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
درود دوستان.
خاطرتون هست که خونه دوستی رفته بودم و نسخه سوئیچ رو بازی کرده بودم امروز هم مهمونش بودم و چند دست MK11 زدیم و تو اون استیج سایبر لینکویی بودیم که یهو گفتم اِ اون سایرکس که اون وسط به حالت ویترویوسی بود کجاست؟!
بعد برگشتم خونه تو یوتیوب سرچ کردم دیدم بببله چقدر رو سوئیچ دانگرید شده بازی:
انگاری فایل 3d مپ دادن دست بچه یکی از طراح ها، اونم همینطوری تصادفی کلیک کرده و آبجکت ،تکسچر و... دیلیت کرده از مدل ها :)).

نسبت به ps4 تفاوت خیلی داره، اما تجربه این بازیها روی کنسول دستی واقعا خیلی دوست داشتنیه (یاد ویتا بخیر).
watch?v=AExBSY8LnOc
یه همچین بازی رو کنسول لایت، اونم 60FPS واقعا مثل طلا میمونه.
چقدر این سوییچ خوبه واقعا.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چون بازی اون موقع رو کنسولم نصب نبود و صبحشم یادم رفته بود بزنم آپدیت، یکی از دوستان برام لباس سابی و اسکورپی رو گرفته بود

امروز بالاخره خودم نشستم پاش و ...:x عشقه!
اصلا بازی کردن با ساب زیرو لذتش دو برابر شده:D :x

فقط: همچنان هیچ کله ای ندارم بزارم تو Krypt... و هیچ Victory Poseی غیر از سابی و اسکورپی ندارم، که یحتمل اینا هم از باندل بودن:-"

پلات بازی واقعا سخت نمیزنه ها...ولی اینش اذیت میکنه:D(حوصله ندارم بشینم فیتالایتی زدن رو Cetrion رو فارم کنم:)) )

• Like
Reactions: New Shredder

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان.چند روزیه که به هیچ وجه نمیتونم کسیو تو بخش kombat leage XII برای آنلاین بازی کردن پیدا کنم.ولی توی سرچ آنلاین معمولی اوکیه.فقط تو leage کسیو پیدا نمیکنه.کسی مثل من این مشکلو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر