Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
بله بخش داستانی داره که باید با شخصیت های مختلف انجام بدی و به جز اون میتونی مثل نسخه های قدیمی تاور هارو هم تک نفره بازی کنی ولی در صورتی که آنلاین نشی جوایز که میده رو نمیتونی استفاده کنی

مثلا میتونی لباس های مختلف باز کنی ولی حتما برای اینکار باید آنلاین بشی
ممنون.
مشکلی با انلاین بودن ندارم. اتفاقا همیشه انلاین هستم. چون تو این سبک استعداد بالایی ندارم. نمیخوام مالتی بازی کنم.
فقط میخواستم بپرسم من که میخوام تنهایی بازی کنم میتونم از بازی لذت ببرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: B_O_X_E_R

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ممنون.
مشکلی با انلاین بودن ندارم. اتفاقا همیشه انلاین هستم. چون تو این سبک استعداد بالایی ندارم. نمیخوام مالتی بازی کنم.
فقط میخواستم بپرسم من که میخوام تنهایی بازی کنم میتونم از بازی لذت ببرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
آره محتویات سینگل پلیر بازی زیاده
همینطور که گفتن بخش داستانی اصلی هست
علاوه بر اون حالت arcade مثل فایتینگ های دیگه هم داره که با هر کاراکتر تموم کنی و پایان مخصوصش رو ببینی

و یه عالمه چلنج تاور و کاراکتر تاور و ... مدت ها میتونه سرگرم کنه!
کلا محتویات بازی زیاده!

• Like
Reactions: blak and AMIN-PASHA

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
اسکین پک "Gothic Horror" به همراه سیندل عرضه خواهد شد و در اون شاهد ظاهر کاملا متفاوت Cetrion, Geras و Raiden هستیم. اسکین کلاسیک Cassie Cage هم که پیش از این لیک شده بود، رسما تایید شد. به نظر میرسه این اسکین بر اساس اسکین دوم Cassie در MKX طراحی شده، و شباهتی به اسکین اولش در اون بازی نداره. (چرا اسمشو گذاشتن "کلاسیک" عجیبه)

504215737421247212_MK11-Gothic-Horror-PackN.jpg

458515737421115400_MK11-Klassic-Cassie-SkinN.jpg

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
کارکتر سیندل از دیشب برای من باز شده.
برعکس ترمیناتور که فقط دکوری بود سیندل عالی روش کار شده از قدرتها و فنون بالانس تا طراحی زیبا.البته هنوز به نظرم بهترین DLC تا اینجای کار نایت ولف بوده.
تنها ایرادش اینه اون اسکین اصلیش که شبیه MK3 هستش رو فکر کنم مثل اون اسکین فوق الذکر کیتانا (که هنوزم باز نکردم) حالا حالا ها باید تو خماریش بمونم و باز بشو نیست از دیشب تا حالا 10 تا اسکینشو باز کردم الا اونی که میخواستم.چراااا؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

amin altron

کاربر سایت
May 30, 2019
33
کارکتر سیندل از دیشب برای من باز شده.
برعکس ترمیناتور که فقط دکوری بود سیندل عالی روش کار شده از قدرتها و فنون بالانس تا طراحی زیبا.البته هنوز به نظرم بهترین DLC تا اینجای کار نایت ولف بوده.
تنها ایرادش اینه اون اسکین اصلیش که شبیه MK3 هستش رو فکر کنم مثل اون اسکین فوق الذکر کیتانا (که هنوزم باز نکردم) حالا حالا ها باید تو خماریش بمونم و باز بشو نیست از دیشب تا حالا 10 تا اسکینشو باز کردم الا اونی که میخواستم.چراااا؟
خیلی کاراکتر باحالیه من تا الان هیچ تاوری رو بروتال تموم نکرده بودم امروز شیش تا با سیندل تموم کردم یه چیز جالب هم بگم اگه رو بروتال تاورو تموم کنین احتمال پنجاه درصد بروتالیتی میده فکر کنم بعد اپدیت اینطور شده

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر