Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اون کاراکتر اول که گفتی خوبه به نظر من فوق العادست :D قرن هاست (:D) تو بازی خاصی نبوده. به شدت هم کول و خفنه. هم ظاهرش. هم امکاناتی که داره جوریه که یه مووست عالی میتونن براش طراحی کنن. فنش باشه کسی، خودش میتونه دلیل خرید باشه :D
دقیقا سر هر بازی شایعه این بنده خدا هست و آخرش هیچی! امیدوارم ایندفعه دیگه لیکه، لیک باشه و ببینیمش:D

فقط تو یک سری طراحی هاش گویا دندون داره، یک سریش فقط ماسکه(شاید خشن میشه دندون در میاره:)) ) ، که امیدوارم ورژن بی دندونش باشه:D

• Like
Reactions: Oakenshield

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
یه سوال اسپویل دار مربوط به داستان این نسخه دارم. :D
مگه بعد MKX نگفته بودن که همه شخصیتای داستان تو راستر حضور دارن؟
چون مثل اینکه تو یکی از چپترهای بازی باید با Cyrax و Sektor مبارزه کنیم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دقیقا سر هر بازی شایعه این بنده خدا هست و آخرش هیچی! امیدوارم ایندفعه دیگه لیکه، لیک باشه و ببینیمش:D

فقط تو یک سری طراحی هاش گویا دندون داره، یک سریش فقط ماسکه(شاید خشن میشه دندون در میاره:)) ) ، که امیدوارم ورژن بی دندونش باشه:D
این دفعه به نظرم واقعا هست. خیلی وقته حرفش هست و تو هر لیکی که میشه اسمش هست.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ب شخصه طرفدار سرسخت مورتال کمب هستم ولی نمیدونم چرا داستانش هیچ جذابیتی برام نداره،یا شایدم چون از اول ب عنوان ی بازی فایتینگ بهش نگاه کردم دیگه بهم تلقین شده ک مورتال کمب فقط بدرد
دو نفره بازی کردن میخوره :D
برای همین این نسخه رو هم دیگه وسواسی روی اسپویل شدن ندارم ک هیچ،تازه از دیروز نشستم دارم واکترو های بازی رو تو یوتوب میبینم :D
من فقط مراحل داستانی mk9 و mkx رو رفتم ک بنظرم خیلی کلیشه ای و آب دوغ خیاری بود داستانشون،از دیروزم ک دارم داستان این شماره رو نگاه میکنم میبینم ک این نسخه هم همینجوریه و داستانش خیلی کشکی و کلیشه ای هست :D تنها نکته مثبتش وجود تایم لاینای مختلف هست ک برام جالب بود.

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
با سلام.یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنین.
میخواستم بپرسم کمبات ۱۱ ریجن ۱ یا ۲ بودنش آیا فرقی داره تو بازی آنلاین؟ منظورم تو سرعت و لگ و رومهای بازی هست.
الان ریجن ۱ بخرم یا ۲ ؟
ممنون

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
متسفانه هیچ وقت نتونستم بخاطر خشونت های بیش از حد این بازی، با این سری کنار بیام، هر نسخه رو شاید برای 1 یا دو ساعت بازی کرده باشم در حالی که شاید هزاران ساعت TEKKEN 7 و STREET FIGHTER V و INSUTICE 2 رو بازی کردم، من واقعا نمیدوم دوستان چطوری با این همه خشونت کنار میان:|:-w:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر