Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,642
اسکین سیزن قبلی یعنی order of darkness شخصیت Scorpion تو استور الان موجود شده دوستانی که جاموندن از سیسزن قبلی الان میتونند 600 دراگون این اسکینو حلالش کنند.

top.jpg
من اسکورپینمو این اسکین طلاییشو گذاشتم خیلی خفنه. شبیه شردر لاک‌پشت‌های نینجا میشه. :D

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
586
نام
Dani
بعد از آپدیت اصلا وصل نمیشه به سرور و استور. کس دیگه ای هم این مشکلو داره؟
سلام عزیزم من دیروز اپدیت کردم از ساعت هشت اینا پای بازی بودم تا یازده نیم یهو دیگه بخش انلاین دیگه برام سرچ نمیکرد شروع کردن ارور دادن و کلا صبحم وصل نشد من احساس کردم مربوط به نتمونه شاید یا دی ان اس چون قبلش من بعد اپدیت موفق به پلی دادن شده بودم .

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,157
نام
Melkor
سلام عزیزم من دیروز اپدیت کردم از ساعت هشت اینا پای بازی بودم تا یازده نیم یهو دیگه بخش انلاین دیگه برام سرچ نمیکرد شروع کردن ارور دادن و کلا صبحم وصل نشد من احساس کردم مربوط به نتمونه شاید یا دی ان اس چون قبلش من بعد اپدیت موفق به پلی دادن شده بودم .
هیتلر کردن سرورا رو یعنی ؟ :|

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,642
الان با برنامه every proxy فیلت ر شکن رو گوشی با نت همراه اول شِیر کردم رو PS5 و به خوبی به سرورها وصل شد
متاسفانه مشکل از سمت کشور گل و بلبل ما هستش سرورها مشکل ندارند. ~X(

• Sad
Reactions: NaRiiMaN

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
586
نام
Dani
رو استیم برای من کلا به سرورها وصل نمیشه. نه میتونم چیزی آنلاک کنم نه میتونیم آنلاین بازی کنم.
کلا انگار فیلتر شده بازی متاسفانه!اینور روی کنسولم همینه داستان کلا من دراپ کرذم بازیو چون واقعا اکتیویتی خاصی ندارم بجز بخش انلاین توی گیم ولی روی اسیتم شاید بتونید اپ الکترو بزنید شاید رفع فیلتر بشه.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
کلا انگار فیلتر شده بازی متاسفانه!اینور روی کنسولم همینه داستان کلا من دراپ کرذم بازیو چون واقعا اکتیویتی خاصی ندارم بجز بخش انلاین توی گیم ولی روی اسیتم شاید بتونید اپ الکترو بزنید شاید رفع فیلتر بشه.
فقط دی ان اس الکترو میزدم، حالا با اپش کانکت میکنم ببینم درست میشه یا نه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,950
نام
نریمان
لیکر معروف FateUnknown گفته که Peacemaker و فصل بعدی Invasions ممکنه چند هفته تاخیر داشته باشه و اواخر فبریه یا اوایل مارس بیاد.

آپدیت کراس پلی و لابی هم احتمالا تو همین آپدیت اضافه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر