Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حالا من کی بیام world و تو برام باس ها رو وان شات کنی و من اون پشت بشینم و فقط از دیرن مبارزات تو لذت ببرم؟ :p (اصلا کراس پلی داره؟ )
نه دیگه بدبختی اش همینه که کراس نداره
هر وقت اومدی PC ولی (یعنی هیچ وقت :D) من پایه ام :D

• Like
Reactions: NHM and Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نه کراس نداره :(

نه دیگه بدبختی اش همینه که کراس نداره
هر وقت اومدی PC ولی (یعنی هیچ وقت :D) من پایه ام :D
حیف شد:D
گفتم بیام شما دوتا مانسارها رو بزنید، منم اون پشت بشینم و تروفی مفت بگیرم>:) :p بساط مفت خوری پس به راه نیست:-"

ولی کلا فکر کنم بازییه که خیلی باید فارم کنه آدم برای لوت و اینا ...
با اینکه کلاس ها و سیستم های متفاوت داره، ولی فکر نکنم حسش رو داشته باشم که بشینم پاش و امتحانش کنم:( مخصوصا بی پایه:-"

• Cool
  • Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,661
ولی کلا فکر کنم بازییه که خیلی باید فارم کنه آدم برای لوت و اینا ...
nah :D

خیلی خیلی کمتر از اونیه که فکر میکنی، چون مقدار متریال که میده خوبه، مثلا هرچی بخوای بسازی(آرمور یا وپن) تهش باید 5 بار مانستر رو بزنی

تهش گیر یه Gem باشی که دراپ ریتش پایینه، اونم 2،3 بار دیگه بزنی میده :D

ولی برای "بهترین" Gear ـه ممکن فارم نسبتا زیاد میخواد، که در راه رفتن کانتنت اصلی خودش جور میشه :D

بعد تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم، تنها بازی که فارمش شدیدا فانه و حس Grind نمیده، نمیدونم چرا :D

با اینکه کلاس ها و سیستم های متفاوت داره، ولی فکر نکنم حسش رو داشته باشم که بشینم پاش و امتحانش کنم:( مخصوصا بی پایه:-"
فکر کنم ذهنیت لول آپ کاراکتر یا Skill Tree چیزی داری :-" اینجا فقط Weapon Tree داریم :D

14 تا وپن تایپه، که Moveset ـت رو مشخص میکنه و از اول همه Move ها بازن، اینم بگم هروقت بخوای میتونی وپن تایپ عوض کنی، مثل "کلاس" تو RPG ها نیست که بهش وابسته باشی :D

یه سری "Skill" هستن که وابسته به آرمورن، بعد آرمور ها اسلات "Decoration" هم دارن که میتونی با دکوریشن اسکیل جدید بهشون اضافه کنی یا لول اسکیل رو بالا ببری

مثلا فرض کن آرمورت اسکیل HP Up لول 1 داره، 2 تا دکوریشن HP Up میذاری میشه لول 3 که ماکسیممه :D

یه چیزی هم داریم به اسم Set Bonus که مثلا 3 تیکه از آرمور یه مانستر خاص تنت باشه یه اسکیل جدید بهت میده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@Z-fan
@NHM
@FUTURE

نظرتون در مورد Wild Hearts چیه؟
یه تریلر معرفی و یک گیم پلی 7 دقیقه ای داشتن

تاپیک که نداره بدبخت:-" صرفا از روی کنجکاوی میخواستم ببینم شمایی که MH باز هستید، نظرتون در مورد نمایش ها چی بوده؟
و آیا تو برنامه تون هست بازیش کنید/امتحانش کنید؟ یا صرفا با همون MHها اوکی هستید بسه :D

• Like
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,661
@Z-fan
@NHM
@FUTURE

نظرتون در مورد Wild Hearts چیه؟
یه تریلر معرفی و یک گیم پلی 7 دقیقه ای داشتن

تاپیک که نداره بدبخت:-" صرفا از روی کنجکاوی میخواستم ببینم شمایی که MH باز هستید، نظرتون در مورد نمایش ها چی بوده؟
و آیا تو برنامه تون هست بازیش کنید/امتحانش کنید؟ یا صرفا با همون MHها اوکی هستید بسه :D
نسبت به گرافیکی که داره انیمیشن هاش نرم نیستن و کمی "Janky" میزنه

بعضی تکسچر های زمین و سایه زبالن(ممکنه واسه ریلیز اوکی بشه)

Tremor اسکی* از MH

Moveset شمشیر مقداری اسکی* از MH، که منظور بعضی از اتک ها به صورت جداگانه‌ست، تو این 7 دقیقه Chain Attack درست حسابی یا "Combo" ندیدم :-"

برای مثال از کمبت با Flow خوب اینو ببین:

ولی تو Wild Hearts هی یه اتک میزد در میرفت، حالا شاید طرف نوب بوده :D :D :D

اون اتک که شمشیر تبدیل به Shuriken شد جالب بود ولی کلا هر اتکی که یکم خاص بود زد رفت تو "mini-cutscene"، امیدوارم صرفا برای نمایش باشه ولی وقتی نوشته Gameplay یکم مشکوکه :-"

Tackle به جای Roll برای جاخالی شو دوست دارم و امیدوارم I-frame داشته باشه

اینکه مانسترش چند تا فاز داشت خوبه

حرکت دم مانستر، شاخ زدنش، شارژ کردنشو و Body Slam اسکی* MH

دیزاین ظاهری مانستر هاش خوبن

بنظرم زیادی این Gadget هاش(مثل اون ستون که هی میسازه) رو تو تریلر استفاده کردن و حس Gimmick میده که قرار خیلی زود تکراری بشه

*اینایی که گفتم اسکی مشکل خاصی ندارن ولی میتونست اوریجینال تر باشه :-"

در کل پتانسیل داره و از چیزی که انتظار داشتم بهتر میزنه

قطعا امتحانش میکنم(اگر کرک بشه :p)

MHW به تنهایی "بسه" :> هرچی تو این سبک بیشتر بازی بدن من خوشحال میشم ولی شک دارم بتونن جاشو بگیرن :-"

• Like
Reactions: Z-fan and Akiba

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,661

سلام :D

دوستان از اونجایی که واقعا حیفه اینقدر کم پلیر MH تو ایران داشته باشیم آستین رو زدم بالا دارم ویدیو آموزش بازی رو درست میکنم :D

تا اینجا 8 تا وپن محبوب تر بازی رو گذاشتم و در تلاشم تا آخر ماه کاملش کنم

بعد میرم سراغ Skill ها و Element ها و Damage Type ... و کلی نکات دیگه :D

انصافا پلیر جذب کنید زشته همچین شاهکاری رو تو ایران نشناسن :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور

تایتل اکسپریمنتال :> =))

اسکیل هم تموم شد 35 دقیقه ویدیو :-s

یه Clutch Claw و Mantle هارو توضیح بدم دیگه مکانیک های اصلی تمومن، ایده دارید بگید :D
ممنون، همین امشب میرم تا همه ی ویدئو هات رو ببینم، بلکه ترغیب بشم برا بازی (البته چند ساعت اون اوایل بازی کردم ها ولی پیچیده و سخت بود و دارگ کردم)
راستی یه ویدئو هم برا تاره کار ها بزار

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,661
ممنون، همین امشب میرم تا همه ی ویدئو هات رو ببینم، بلکه ترغیب بشم برا بازی (البته چند ساعت اون اوایل بازی کردم ها ولی پیچیده و سخت بود و دارگ کردم)
راستی یه ویدئو هم برا تاره کار ها بزار

خواهش میکنم :D

اوکی یه کاراکتر جدید میسازم کلا شروع داستان رو میگم که راه بیافتی فقط چند روزی زمان میبره :D فعلا یه وپن انتخاب کن بعد ویدیو حرکاتش رو که گذاشتم ببین(غیر از Hunting Horn و Sword and Shield و Gunlance واسه همه ویدیو گذاشتم، 14 تا وپن تایپ داره بازی :D) و برو بزن تو سر مانستر ها :D

• Like
Reactions: DedSec88 and Z-fan

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
خواهش میکنم :D

اوکی یه کاراکتر جدید میسازم کلا شروع داستان رو میگم که راه بیافتی فقط چند روزی زمان میبره :D فعلا یه وپن انتخاب کن بعد ویدیو حرکاتش رو که گذاشتم ببین(غیر از Hunting Horn و Sword and Shield و Gunlance واسه همه ویدیو گذاشتم، 14 تا وپن تایپ داره بازی :D) و برو بزن تو سر مانستر ها :D
منظورم اینه یه ویدئو (نکاتی برا تازه کارها. کلاس و بیلد و اصطلاحات بازی و.... درست کن)
البته تازه میخوام برم ببینم شایدم داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر