Multi Platform Monster Hunter: Rise

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
March 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
166732

166733

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
سبک: Action MMORPG
تاریخ عرضه: 26 مارس 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

نسخه جدید مانستر هانتر که در پارتنر شوکیس اخیر نینتندو به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ تایید شد

اطلاعات کلی:

• اسم Rise بازی از ایده قابلیت جهش و عبور و مرور عمودی در محیط بازی نشات گرفته
  • بازی از Local Co-op با ارتباط 4 تا سوییچ به صورت همزمان با هم پشتیبانی می کنه
  • بازی با ورژن بهینه شده RE Engine در حال توسعه است (تایید رسمی نشده)
  • قابلیت جدیدی که به هانترها در این نسخه اضافه شده حشره های کوچکی به نام Wirebug هستند که مانند Grappling Hook و تار زنی می توانند به شما قابلیت مانور در هوا را بدهند
  • Wirebug ها در نبردها نیز به شدت موثر بوده و قابلیت مانور فوق العاده ای در درگیری با هیولاها نیز به هانترها می دهد
  • Shrine Ruins از مناطق جدیدی است که به فرنچایز مانستر هانتر اضافه شده. این منطقه به صورت کامل بر مبنای قابلیت های حرکتی این نسخه طراحی شده
  • بازی مشابه نسخه World از یک دنیای متصل به هم و یکپارچه بهره می برد
  • در Rise شما حیوان همراه جدیدی از شاخه Palamute ها دارید
  • Palamute ها به شما اجازه گشت و گذار سریع در نقشه وسیع بازی را بدون مصرف استامینا می دهند
  • برخلاف Felyne ها، Palamute ها حیوانات دست آموز تهاجمی تری هستند تا ساپورت
  • هیولای پرچمدار این نسخه، هیولای عظیم الجثه ای از شاخه وایورن های نیش دار به نام Magnamalo است
  • هیولاهای جدید دیگر بازی به صورت کامل اطلاعات شان در تاپیک قرار خواهد گرفت
  • Turf War ها و نبرد بین هیولاها در این نسخه نیز پابرجاست
  • بیس شما در بازی این بار دهکده ای به نام Kamura Village است که الهام گرفته از دهکده های کوهستانی ژاپنی است
  • آمیبوهای Palico، Magnamalo و palamute همزمان با بازی عرضه خواهند شد و با قرار دادن آن ها روی سوییچ هنگام اجرای بازی، ست های آرمور به خصوصی دریافت می کنید
باکس آرت بازی

166743

اسکرین شات های بازی

1600369227434.png 1600369613968.png 1600369701289.png 1600369732799.png

تریلرهای بازی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
آقا کسی دمو رو نزده با هم سرش صحبت کنیم؟
خیلی چیز نابیه بازی :D

اصن همه چیزش به کنار
فقط موسیقی همین دمو!
تم میزوتسونه خیلی خوبه... این که بهش Vocal هم اضافه کردن قشنگ هایپ مبارزه رو سه برابر می کنه >:)

• Like
Reactions: New Shredder

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
باندل بازی واسه سوییچ معرفی شد <:-P<:-P<:-P:x:x
انحصاری ژاپن البته =((=((

193021

1611769664202.png 1611769728587.png 1611769752214.png

خودش قشنگه...
ولی پرو کنترلرش @-)=P~

193037

باید به طرز خشونت باری موتور هایپ این جا رو راه بندازم :D
از امروز هم وقتم آزادتره. احتمالا کلی خرت و پرت بنویسم این جا تا لانچ بازی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
هوه هوه...جالب شد :D

قاطی نشت اطلاعاتی عظیم کپکام (که اون ور تو تاپیک اویل 8 احتمالا سرش دعواست... چک نکردم :D) یه چیز جالبی در مورد مانستر هانتر رایز هم دراومده

انگار بازی انحصاری زمانی ـه واسه سوییچ
و انگار قراره 6 ماه بعد عرضه، نسخه PC اش اکتبر عرضه شه. هیچ خبری از بقیه پلتفرم ها نبوده که یعنی ظاهرا انحصار کنسولی بازی دست نینتندوئه هنوز
ولی همین که این لو رفته خودش باید بین کپکام و نینتندو یه دعوا راه بندازه :D... بالاخره آیتم مارکتینگ نینتندو واسه ربع آخر سال مالی رسما مانستر هانتر ـه :D

حالا این هیچی... انگار MH Stories 2 رسما عرضه همزمان سوییچ و PC رو با هم داره. (چیزی که تو تریلر معرفی و سایتش تا الان بهش اشاره نشده بود)

اگه لیک عادی 4Chan بود بعید میدونستم. ولی با نشتی که کپکام داشته (صاحاب ندارن اینا :D همه چیشون کف اینترنته :D) بعید نیست همه اینا کامل درست باشه

خب بازی عملا واسه pc تایید شد
منتهای امر جای 6 ماه انحصار زمانی انگار بازی یه سال کامل انحصار زمانی سوئیچ ه و اوایل 2022 برای pc عرضه میشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,082
نام
مــاکــان
خب بازی عملا واسه pc تایید شد
منتهای امر جای 6 ماه انحصار زمانی انگار بازی یه سال کامل انحصار زمانی سوئیچ ه و اوایل 2022 برای pc عرضه میشه
خبر خیلی مهمیه.
پس امسال وحشتناک فروش سوییچ بیشتر میشه.
اینطور هم میشه گفت که نینتندو میخواد از همه ظرفیتهای نسخه فعلی سوییچ استفاده کنه.

این باعث میشه یکسری هم به این فکر کنن که بیخیال انتظار برای نسخه جدید سوییچ بشن. بالاخره شل کنن و نسخه فعلی سوییچ بخرن:-"
============
تریلر گیم پلی جدید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
197601

اطلاعات جدید از بازی

• Nargacuga و Ziongre هم تایید شدن که تو بازی هستن
  • یه سری توضیحات در مورد جزئیات Calamity دادن. این ماموریت ها عملا تو سبک Defense Tower اند که باید بین هر موج از هیولاها، دهکده کامورا رو تجهیز کنید تا از پس یورش هیولاها بربیایید
  • از Skill Switch ها و Silkbind ها داده شد که روی هم باعث میشه ترکیب حرکاتی که می تونید با هر اسلحه بزنید تنوع فوق العاده بالایی داشته باشه
  • از جزئیات بخش آنلاین و سیستم کوئست دهی رونمایی شد که اگه اشتباه نکنم، فرق آن چنانی ای به مانستر هانترهای قبلی نداره
  • سیستم لایک به بازی اضافه شده که باهاش می تونید به غریبه هایی که باهاشون بازی کردید آخر هر ماموریت لایک بدید. اگه دو تا بازیکن به هم لایک بدن تبدیل به Mutual میشن و شانس این که هم رو تو لابی های آنلاین پیدا کنن موقع گشتن رندوم، بیشتر میشه.
  • تو خود بازی میشه هم Palico همراه خودتون داشته باشید هم Palamute. ولی تو ماموریت های چند نفره آنلاین فقط یکی از اینا رو میتونید با خودتون بیارید.
  • یه Elder Dragon جدید هم ظاهرا برای بازی Tease شده. اطلاعات بیشتری ازش موجود نیست
  • دموی جدید پسفردا تاریخ 11 مارس برای نینتندو سوییچ منتشر میشه. این دمو همون ماموریت های دموی قبلی + یه ماموریت رده Advanced برای شکار Magnamalo داره. کسایی که دموی اولی رو دانلود کردن میتونن، اون دمو رو آپدیت کنن تا تعداد ماموریت هایی که میتونن برن ریست شه و ماموریت جدید شکار Magnamalo هم بهشون اضافه شه
  • DLC پولی هم برای کاستوم های شخصیت ها و حیوون های همراه معرفی شد که با عرضه بازی منتشر میشن.
  • اولین هیولایی که تو آپدیت های بعدی بازی هم قراره بیان رونمایی شد که قراره Elder Dragon مخفی کار مانستر هانتر 2، Chameleos باشه.
  • Chamelos آوریل به بازی اضافه میشه. سقف رنک هانترها و چند تا هیولای دیگه هم تا انتهای آوریل به بازی اضافه میشن

197606

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Monster Hunter Rise - New Gameplay, Tutorials and Director Q&A

استریم 25 دقیقه دیگه شروع میشه :D

چسبید :D
بنده خدا ایچینوسه چقدر لکنت داشت
از صمیم قلب باهاش همدردی می کنم از این لحاظ :D

این تریلر آخریه هم عجیب موزیک مخوفی داره. امیدوارم بیاد بیرون ترک اش سریع (یخورده با Proof of the Hero ـی این بازی فرق داره موزیکش)
OST این بازی قشنگ چیز خدایی قراره بشه :x

• Like
Reactions: NHM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
در صورتی که خبر نداشتید دموی بازی دوباره در دسترسه
و من هنوز دارم تلاش می کنم بتونم یه مچ آنلاین بزنم و هیچ موفقیتی نداشتم که واقعا نگران کننده است :-s همه دارن آنلاین میزنن غیر از ماهایی که این جا گیر کردیم

بگذریم
دموی آپدیت شده این هیولا رو درون خودش داره

198317

آخه لعنتیا، من چجوری تو یه ربع، هیولای پرچم دار بازی رو قراره شکار کنم
اونم با این تجهیزات درب داغون :|

انصاف هم خوب چیزیه :((

هر چند کلا گذاشتن لفظ Advanced و اون مهر گنده DANGER رو کوئست اش باید هشدار به اندازه کافی واسه تازه کارایی مثل من باشن :D
ولی اساسا الان این ماگنامالو جوری دهن سرویس کرده که الان هر ویدیوی یوتیوبی بزنی که توش لفظ Magnamalo و Solo و عدد زیر 10:00 باشه درجا 50 الی 100 هزار تا ویو میخوره :D

اصن خودتون اینو ببینید
داره DMC میزنه لعنتی اون وسط
این دیگه مانستر هانتر نیست :D

خلاصه که هایپ تو هوا فراوونه :D

کپکام برا لانچ بازی تو ژاپن فقط 1.5 میلیون نسخه آماده شیپ داره و گفته اگه تقاضا بیشتر بود میتونه آخر هفته دوباره موجود کنه
ممکنه بالاخره بعد این همه سال رکورد Freedom 3 تو ژاپن شکسته شه >:)>:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
199231

It's Doggo Drift Time >:)>:)>:)>:)

این جا کسی شاید خیلی هایپ نباشه
ولی هایپ کلا در هوا به شدت فراوونه
مخصوصا در سرزمین خورشید تابان که انگار یکی از کمپانی های ژاپنی رسما روز لانچ مانستر هانتر رایز به همه کارمندهاش مرخصی داده (این قدر دیدن دارن خودشون مرخصی میگیرن واسه رو موعود، گفته منم یه دست خیری برسونه این روز موعود رو :D)

خلاصه که It's Gonna be HUGE
من که احتمال 90 درصد نتونم موقع لانچ خودمو برسونم
ولی فعلا تو دمو با لانگ سورد دارم تمرین میکنم (Like the WEEB that I am :D) و خیلی می چسبه. تونستم بالاخره میزوتسونه رو زیر 20 دقیقه شکار کنم

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
من یه 5 6 ساعتی بازی کردم و اینکه واقعا فکر نمیکردم انقد لذت بخش باشه
و اینکه چقدر پرفورمنس بازی خوبه با این گرافیک خوب و افکتای تصویر من یدونه افت فریم ندیدم
موزیکای گیم هم واقعا پرفکتن در کل بسی فیظ بردم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من یه 5 6 ساعتی بازی کردم و اینکه واقعا فکر نمیکردم انقد لذت بخش باشه
و اینکه چقدر پرفورمنس بازی خوبه با این گرافیک خوب و افکتای تصویر من یدونه افت فریم ندیدم
موزیکای گیم هم واقعا پرفکتن در کل بسی فیظ بردم :D

منم 5 ساعتی بازی کردم
جدا از چیزهایی که تو گفتی فقط یه چی میتونم بگم

Dango Music is a BANGER :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به غیر از فارم کردن نقشه ها، راه دیگه ای جدا نیست بشه یه سری از Ore های بازی رو پیدا کرد؟
مثلا من الان میخوام Early Game ست این Aknosom رو ببندم گیر یه Ore خاص ام نمیدونم Merceli...نمیدونم چی چیه. یدونه هم ازش نداشتم. البته من کلا خیلی اهل کند و کاو نیستم :D. بازی هم لعنتی یه جوری رفتار می کنه انگار وجود ندارن (تو جنریشن دو ساعت تو کله ات می کرد این ماهیگیری و اینا رو :D)
اگه کسی میدونه Ore های بازی هر کدوم کجان ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر