Multi Platform Monster Hunter: Rise

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
March 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
166732

166733

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
سبک: Action MMORPG
تاریخ عرضه: 26 مارس 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

نسخه جدید مانستر هانتر که در پارتنر شوکیس اخیر نینتندو به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ تایید شد

اطلاعات کلی:

• اسم Rise بازی از ایده قابلیت جهش و عبور و مرور عمودی در محیط بازی نشات گرفته
  • بازی از Local Co-op با ارتباط 4 تا سوییچ به صورت همزمان با هم پشتیبانی می کنه
  • بازی با ورژن بهینه شده RE Engine در حال توسعه است (تایید رسمی نشده)
  • قابلیت جدیدی که به هانترها در این نسخه اضافه شده حشره های کوچکی به نام Wirebug هستند که مانند Grappling Hook و تار زنی می توانند به شما قابلیت مانور در هوا را بدهند
  • Wirebug ها در نبردها نیز به شدت موثر بوده و قابلیت مانور فوق العاده ای در درگیری با هیولاها نیز به هانترها می دهد
  • Shrine Ruins از مناطق جدیدی است که به فرنچایز مانستر هانتر اضافه شده. این منطقه به صورت کامل بر مبنای قابلیت های حرکتی این نسخه طراحی شده
  • بازی مشابه نسخه World از یک دنیای متصل به هم و یکپارچه بهره می برد
  • در Rise شما حیوان همراه جدیدی از شاخه Palamute ها دارید
  • Palamute ها به شما اجازه گشت و گذار سریع در نقشه وسیع بازی را بدون مصرف استامینا می دهند
  • برخلاف Felyne ها، Palamute ها حیوانات دست آموز تهاجمی تری هستند تا ساپورت
  • هیولای پرچمدار این نسخه، هیولای عظیم الجثه ای از شاخه وایورن های نیش دار به نام Magnamalo است
  • هیولاهای جدید دیگر بازی به صورت کامل اطلاعات شان در تاپیک قرار خواهد گرفت
  • Turf War ها و نبرد بین هیولاها در این نسخه نیز پابرجاست
  • بیس شما در بازی این بار دهکده ای به نام Kamura Village است که الهام گرفته از دهکده های کوهستانی ژاپنی است
  • آمیبوهای Palico، Magnamalo و palamute همزمان با بازی عرضه خواهند شد و با قرار دادن آن ها روی سوییچ هنگام اجرای بازی، ست های آرمور به خصوصی دریافت می کنید
باکس آرت بازی

166743

اسکرین شات های بازی

1600369227434.png 1600369613968.png 1600369701289.png 1600369732799.png

تریلرهای بازی

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,665
اها.. میگن اولش یخورده تکراری میشه بعد جلوتر بازی خودشو نشون میده ؟؟ بعد اینکه توی استیم چطوری این مادو بگیرم ؟
والا تاحالا نشنیده بودم کسی بگه اوایلش تکراری میشه :D ولی Overwhelming چرا :D :D :D

دمو هم داره رو استیم، با کلیت کامبت آشنا میشی، اونو بری میفهمی خوشت میاد یا نه

Better Matchmaking

تو لینک ماد بالا توضیح داده

• Like
Reactions: noorihamid99

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
اها.. میگن اولش یخورده تکراری میشه بعد جلوتر بازی خودشو نشون میده ؟؟ بعد اینکه توی استیم چطوری این مادو بگیرم ؟
این بازی یه جادویی داره اوایلش اگه تازه باشی با این فرنچایز یکم ممکنه عجیب و غریب باشه برات و شاید مکانیکاش گیجت کنه ولی دووم بیاری استوریشو تموم کنی اندگیم باز بشه اونوقتش معتادش میشی.به قدری بیلد و اسلحه های مختلف و هیولایای گوناگون هست که تکراری نمیشه اصلا.
سر MHW که قبل از این رو کنسولا اومده بود رفیقام اوایلشو با اکراه بازی میکردن.الان همشون پلی تایم بالا ۶۰۰ ۷۰۰ ساعت دارن و از وقتی رایز اومده با این سرگرم شدیم.

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
يسوال داشتم من بازيو شروع كردم فقط موقعى كه با اسلحه ميخاى بزنى اسلحت قرمز ميشه و يه ضربه ميزنه برميگرده ميدونم با سنگه شارپش ميكنم ولى هيچى باز اسلحه داغ كرده نميشه

• Like
Reactions: NHM and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
يسوال داشتم من بازيو شروع كردم فقط موقعى كه با اسلحه ميخاى بزنى اسلحت قرمز ميشه و يه ضربه ميزنه برميگرده ميدونم با سنگه شارپش ميكنم ولى هيچى باز اسلحه داغ كرده نميشه

با کدوم اسلحه داری کار می کنی

اصولا اون رنگ ها رنگ تیزی سلاحته...
به ترتیب از بهترین به بدترین میشه
بنفش
سفید
آبی
سبز
زرد
قرمز

اصولا باید همون زرد که شد شروع کنی تیز کردنش
حالا نمیدونم تو چرا تیز می کنی میگه هنوز ترکیده :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,665
حالا نمیدونم تو چرا تیز می کنی میگه هنوز ترکیده :D
احتمالا Charge Blade برداشتی :D

"داغ کردن" فقط مختص اونه(Switch Axe هم داغ میکنه ولی یه حالت ریلود(:D) داره درست میشه، که باعث برگشت ضربه هم نمیشه)

باید Phial هارو ذخیره کنی تا دیگه ضربه برنگرده

دکمه هاشو رو KBM نمیدونم ولی با دسته RT نگه دار بعد B بزن(= R2 نگه دار دایره بزن)

کلا CB مکانیکی و یکی از فان ترین وپن های بازیه، ترجیحا ویدیو تو YT ببین بفهمی داستانش چیه :D

خودم هم بخوای میتونم کلیت وپن رو توضیح بدم ولی ویدیو ببینی راحت تره :-"

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
سلام من الان ماموريتاى ويليج رو تا rank 3 رفتم و اون ماموريت اموزشى رمپيجم رفتم الان برم هاب كوئست يا بهتره كلا تمومش كنم ؟ اونجا سختيش بيشتره ؟ اينجا خوبه با صبر قشنگ دارم ميزنم همشونو و واقعا گيم پلى لذت بخشى داره

• Cool
  • Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,665
سلام من الان ماموريتاى ويليج رو تا rank 3 رفتم و اون ماموريت اموزشى رمپيجم رفتم الان برم هاب كوئست يا بهتره كلا تمومش كنم ؟ اونجا سختيش بيشتره ؟ اينجا خوبه با صبر قشنگ دارم ميزنم همشونو و واقعا گيم پلى لذت بخشى داره
سلام

اگه درست یادم باشه حتی اگه فقط کوئست های هاب رو تموم کنی، کوئست های رنک بالاتر ویلیج هم باز میشن، ولی برعکسش اتفاق نمیافته

با این حال هرچی رو دوست داری برو :D

بهترین کامبت تاریخ رو داره :-"

پ.ن: وقتی "استوری" تموم میکنی تازه بازی اصلی شروع میشه :D هر ده تا HR که بگیری یه مانستر الدر جدید آنلاک میشه

جدا از اون کلی ایونت کوئست هم هست که بعضی هاشون Collab هستن و ریوارد خاص دارن

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
يسوال داشتم در مورد اپگريد و فورج كردن ارمور و اسلحه در مورد اپگريد اوكى متوجهم ولى فورج كارش چيه؟ هميشه گزينش بازه و ميشه فورج كرد با مترياال هايى كه دارى ولى چيكار ميكنه اينو يكم بشكافيد ممنون ميشم
٢- اينكه يجا خوندم سراغ هاب كوئست ها نريد تا اينكه hr7 رسيديد و ٧ ستاره ويليجو تكميل كرديد چون اونموقع بهتر از پس high rank تنهايى بر مياى در اين مورد توضيح بديد اين hr رو كجا نشون ميده سجا نوشته بودن اينكه hr7 بهترين شروعه برا كوئست هاب high rank يعنى بهتره تا همشو تموم كنم اونموقع دميج و همه چيزم ميره بالا و راحت تر از پسشون بر ميام؟

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
يسوال داشتم در مورد اپگريد و فورج كردن ارمور و اسلحه در مورد اپگريد اوكى متوجهم ولى فورج كارش چيه؟ هميشه گزينش بازه و ميشه فورج كرد با مترياال هايى كه دارى ولى چيكار ميكنه اينو يكم بشكافيد ممنون ميشم
٢- اينكه يجا خوندم سراغ هاب كوئست ها نريد تا اينكه hr7 رسيديد و ٧ ستاره ويليجو تكميل كرديد چون اونموقع بهتر از پس high rank تنهايى بر مياى در اين مورد توضيح بديد اين hr رو كجا نشون ميده سجا نوشته بودن اينكه hr7 بهترين شروعه برا كوئست هاب high rank يعنى بهتره تا همشو تموم كنم اونموقع دميج و همه چيزم ميره بالا و راحت تر از پسشون بر ميام؟

بذا من سیستم فورج و آپگرید رو یخورده توضیح بدم

اگه دقت کرده باشی هر اسلحه کلی درخت داره واسه یا هیولاهای مختلف یا منابع مختلفی که جمع می کنی. نکته اش اینه که اول همه درخت ها یه نقطه ای هست که باید توش اسلحه رو Forge کنی. کلا Forge کردن تو مانستر هانتر یعنی از اول ساختن، بدون هیچ آپگریدی از قبل.
اسلحه ای که فورج کردی رو بعد میتونی مرحله به مرحله با متریال هایی که جمع کردی آپگرید کنی
حالا سوال پیش میاد دیگه فورج به غیر از اون ساختن اولیه به درد میخوره. هاع برای شورتکات زدن

بازی وقتی زیاد میری جلو (مخصوصا وقتی میخوری به Master Rank) دیگه درخت ها خیلی شاخه شاخه و طولانی میشن. سر همین یه سری اسلحه ها وسط اون درخت نه تنها از طریق آپگرید کردن اسلحه های قبلی قابل ساخته، بلکه میتونی بدون هیچ آپگریدی از اول هم بسازیش. به نوعی از هیچ Forge اش کنی.
فرقش اینه که برای از اول Forge کردنش متریال های نادر تری میخواد ولی عوضش دیگه نمیخواد از اول درخت دونه دونه اسلحه ها رو بسازی
به درد کسی میخوره که اومده تو Master Rank و مثلا یه اسلحه از درخت Rathalos میخواد ولی چیزی از قبل نداره. با رفقاش هم میخواد بازی کنه ولی کسی حال نداره از اول از هیولاهای Low Rank شروع کنه فارم کردن. جاش میرن یخورده سنگین تر همون Rathalos رو تو Master Rank فارم می کنه و متریال هاش رو جمع می کنه که درخت رو از وسطش شروع کنه

در مورد سوال دوم هم...
دقیقا درست میگن :D
ماموریت های هاب بهتره واسه فارم و فان و همه چی

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
بذا من سیستم فورج و آپگرید رو یخورده توضیح بدم

اگه دقت کرده باشی هر اسلحه کلی درخت داره واسه یا هیولاهای مختلف یا منابع مختلفی که جمع می کنی. نکته اش اینه که اول همه درخت ها یه نقطه ای هست که باید توش اسلحه رو Forge کنی. کلا Forge کردن تو مانستر هانتر یعنی از اول ساختن، بدون هیچ آپگریدی از قبل.
اسلحه ای که فورج کردی رو بعد میتونی مرحله به مرحله با متریال هایی که جمع کردی آپگرید کنی
حالا سوال پیش میاد دیگه فورج به غیر از اون ساختن اولیه به درد میخوره. هاع برای شورتکات زدن

بازی وقتی زیاد میری جلو (مخصوصا وقتی میخوری به Master Rank) دیگه درخت ها خیلی شاخه شاخه و طولانی میشن. سر همین یه سری اسلحه ها وسط اون درخت نه تنها از طریق آپگرید کردن اسلحه های قبلی قابل ساخته، بلکه میتونی بدون هیچ آپگریدی از اول هم بسازیش. به نوعی از هیچ Forge اش کنی.
فرقش اینه که برای از اول Forge کردنش متریال های نادر تری میخواد ولی عوضش دیگه نمیخواد از اول درخت دونه دونه اسلحه ها رو بسازی
به درد کسی میخوره که اومده تو Master Rank و مثلا یه اسلحه از درخت Rathalos میخواد ولی چیزی از قبل نداره. با رفقاش هم میخواد بازی کنه ولی کسی حال نداره از اول از هیولاهای Low Rank شروع کنه فارم کردن. جاش میرن یخورده سنگین تر همون Rathalos رو تو Master Rank فارم می کنه و متریال هاش رو جمع می کنه که درخت رو از وسطش شروع کنه

در مورد سوال دوم هم...
دقیقا درست میگن :D
ماموریت های هاب بهتره واسه فارم و فان و همه چی
الان من ويليج رو تا لول ٣ رو همشونو كامل كردم ٤ برام باز شده قاعدتا hrم بايد چند باشه؟ چون دقت نكردم اينو جلو چش نبود و برام ببينم كجا ميتونم پيداش كنم 😁 دستم نيومده همه چيش هنوز😁😁
الان بنظرت تا اينجا كه رفتم بايد بتونم ماموريتاى هاب لول ٤ رو برم ؟ يعنى ميخوره بهم يا نه اماده ام براش از نظر تجهيزات ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
الان من ويليج رو تا لول ٣ رو همشونو كامل كردم ٤ برام باز شده قاعدتا hrم بايد چند باشه؟ چون دقت نكردم اينو جلو چش نبود و برام ببينم كجا ميتونم پيداش كنم 😁 دستم نيومده همه چيش هنوز😁😁
الان بنظرت تا اينجا كه رفتم بايد بتونم ماموريتاى هاب لول ٤ رو برم ؟ يعنى ميخوره بهم يا نه اماده ام براش از نظر تجهيزات ؟

الان دقیق یادم نیست... ولی فعلا ماموریت های ویلج رو برو تا برسی به ماگنامالو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر