Multi Platform Monster Hunter: Rise

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
March 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
166732

166733

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
سبک: Action MMORPG
تاریخ عرضه: 26 مارس 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

نسخه جدید مانستر هانتر که در پارتنر شوکیس اخیر نینتندو به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ تایید شد

اطلاعات کلی:

• اسم Rise بازی از ایده قابلیت جهش و عبور و مرور عمودی در محیط بازی نشات گرفته
  • بازی از Local Co-op با ارتباط 4 تا سوییچ به صورت همزمان با هم پشتیبانی می کنه
  • بازی با ورژن بهینه شده RE Engine در حال توسعه است (تایید رسمی نشده)
  • قابلیت جدیدی که به هانترها در این نسخه اضافه شده حشره های کوچکی به نام Wirebug هستند که مانند Grappling Hook و تار زنی می توانند به شما قابلیت مانور در هوا را بدهند
  • Wirebug ها در نبردها نیز به شدت موثر بوده و قابلیت مانور فوق العاده ای در درگیری با هیولاها نیز به هانترها می دهد
  • Shrine Ruins از مناطق جدیدی است که به فرنچایز مانستر هانتر اضافه شده. این منطقه به صورت کامل بر مبنای قابلیت های حرکتی این نسخه طراحی شده
  • بازی مشابه نسخه World از یک دنیای متصل به هم و یکپارچه بهره می برد
  • در Rise شما حیوان همراه جدیدی از شاخه Palamute ها دارید
  • Palamute ها به شما اجازه گشت و گذار سریع در نقشه وسیع بازی را بدون مصرف استامینا می دهند
  • برخلاف Felyne ها، Palamute ها حیوانات دست آموز تهاجمی تری هستند تا ساپورت
  • هیولای پرچمدار این نسخه، هیولای عظیم الجثه ای از شاخه وایورن های نیش دار به نام Magnamalo است
  • هیولاهای جدید دیگر بازی به صورت کامل اطلاعات شان در تاپیک قرار خواهد گرفت
  • Turf War ها و نبرد بین هیولاها در این نسخه نیز پابرجاست
  • بیس شما در بازی این بار دهکده ای به نام Kamura Village است که الهام گرفته از دهکده های کوهستانی ژاپنی است
  • آمیبوهای Palico، Magnamalo و palamute همزمان با بازی عرضه خواهند شد و با قرار دادن آن ها روی سوییچ هنگام اجرای بازی، ست های آرمور به خصوصی دریافت می کنید
باکس آرت بازی

166743

اسکرین شات های بازی

1600369227434.png 1600369613968.png 1600369701289.png 1600369732799.png

تریلرهای بازی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان تازه بازی رو شروع کردم
یک راهنمای کلی نداره
الان طرف گشنشه ؟چیکار کنم؟ یکم محیطش بزرگه نمیدونم چی به چیه
انلاینش رو زدم اما چطوری با ملت بازی کنم؟
شمشیر رو چطوری عوض کنم

راهنمای کلی یه سری ماموریت آموزشی داره. یادم رفته الان کجا بود. ولی فکر کنم همون هینوآ تو مرکز دهکده بهت میدادش.

"طرف گشنشه" که والا نداریم :D ما یه نوار استامینا داریم که خود نوارش هر چی تو ماموریت بیشتر لفت بدی کوتاه تر میشه. اون که خیلی کوتاه شه یعنی باید یه چیزی بخوری. و این یه چیزی گوشت و استیک ـه.
هیولاهای اهلی هر منطقه رو که بکشی اصولا بهت گوشت میدن. خودتم اصولا داری و کلا گوشت چیزی نیست که کم بیاری
اما گوشت خالی رو نمیشه خورد. باید کبابش کرد. برای کباب کردنش هم باید Stove تو استفاده کنی. یه مینی گیم داره که یه آهنگی پخش میشه به محض این که تموم شد باید دکمه تایید رو بزنی (تو سوییچ A) که برداره استیک رو (وگرنه میسوزه) استیک رو که بخوری استامینات برمیگرده
1674309667045.png

انلاینش باید بری سراغ اون گربه ـه که تو مرکز دهکده وایساده. از طریق اون میتونی مچ میکینگ کنی. بعد که آدم پیدا کردی میری تو لابی شون. از اون جا یا خودت ماموریت برمیداری بقیه بهت ملحق میشن یا برعکس. اونا ماموریت برمیدارن تو بهشون ملحق میشی. فقط حواست بشه ماموریت هایی که Hunter Rank و Master Rank شون پیش نیازش بیشتر از چیزی باشه که تو داری حتی اگه تو لابی طرف باشی نمیتونی تو ماموریت جوین شی

شمشیر رو از طریق صندوقچه میتونی عوض کنی.
کلا سلاح های مختلف رو میتونی بدی آهنگری (اون پیرمرده که زیر چادر نشسته تو دهکده) برات بسازه که پارت های هیولاهای مختلف رو میخواد. 14 نوع سلاح داریم که هر کدوم یه دنیا با اون یکی متفاوته
در این زمینه شدیدا پیشنهاد میشه ویدیو های آموزش هر کدوم رو از یوتیوب ببینی. با هر کدوم که حال می کنی یه مدت تمرین کنی بعد بری ماموریت های سخت تر که درخت کرفتینگ همون رو فقط ادامه بدی. البته اگه وقت کردی میتونی دو نوع سلاح رو همزمان ارتقا بدی

1674310098066.png

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
راهنمای کلی یه سری ماموریت آموزشی داره. یادم رفته الان کجا بود. ولی فکر کنم همون هینوآ تو مرکز دهکده بهت میدادش.

"طرف گشنشه" که والا نداریم :D ما یه نوار استامینا داریم که خود نوارش هر چی تو ماموریت بیشتر لفت بدی کوتاه تر میشه. اون که خیلی کوتاه شه یعنی باید یه چیزی بخوری. و این یه چیزی گوشت و استیک ـه.
هیولاهای اهلی هر منطقه رو که بکشی اصولا بهت گوشت میدن. خودتم اصولا داری و کلا گوشت چیزی نیست که کم بیاری
اما گوشت خالی رو نمیشه خورد. باید کبابش کرد. برای کباب کردنش هم باید Stove تو استفاده کنی. یه مینی گیم داره که یه آهنگی پخش میشه به محض این که تموم شد باید دکمه تایید رو بزنی (تو سوییچ A) که برداره استیک رو (وگرنه میسوزه) استیک رو که بخوری استامینات برمیگرده
View attachment 282099

انلاینش باید بری سراغ اون گربه ـه که تو مرکز دهکده وایساده. از طریق اون میتونی مچ میکینگ کنی. بعد که آدم پیدا کردی میری تو لابی شون. از اون جا یا خودت ماموریت برمیداری بقیه بهت ملحق میشن یا برعکس. اونا ماموریت برمیدارن تو بهشون ملحق میشی. فقط حواست بشه ماموریت هایی که Hunter Rank و Master Rank شون پیش نیازش بیشتر از چیزی باشه که تو داری حتی اگه تو لابی طرف باشی نمیتونی تو ماموریت جوین شی

شمشیر رو از طریق صندوقچه میتونی عوض کنی.
کلا سلاح های مختلف رو میتونی بدی آهنگری (اون پیرمرده که زیر چادر نشسته تو دهکده) برات بسازه که پارت های هیولاهای مختلف رو میخواد. 14 نوع سلاح داریم که هر کدوم یه دنیا با اون یکی متفاوته
در این زمینه شدیدا پیشنهاد میشه ویدیو های آموزش هر کدوم رو از یوتیوب ببینی. با هر کدوم که حال می کنی یه مدت تمرین کنی بعد بری ماموریت های سخت تر که درخت کرفتینگ همون رو فقط ادامه بدی. البته اگه وقت کردی میتونی دو نوع سلاح رو همزمان ارتقا بدی

View attachment 282101
مرسی که اینقدر تایک گذاشتتی و کامل برام توضیح دادی 😍✋

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
بازی چقدر نسبت به MHW گسترده و بزرگ شده منی که بالای ۱۰۰۰ ساعت اون تو بودم اینو شروع کردم گوگیجه گرفتم!
واقعا زیباست این بازی و فرنچایز.هیچ بازی ای هم نمیتونه تو این حیطه شکار هیولا و اینا حتی نزدیکش بشه.پورت خوبی رو PS5 ساختن دستشون درد نکنه از خماری دراوردن ادمو:D

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
خوب به لطف بانو امپرس(:D) منم میتونم کار رو از MR 6 ادامه بدم :>

احسنت به اون کسی تو کپکام که گفت بذارن واسه همه کوئست ها Follower برد :D

خیلی فانه لامصب، AI فهمیده‌ای هم داره، وسط فایت یکیشون رفت مانستر دیگه سوار شد اومد کمک :)) بعد از Sleep مانستر هم نه تنها عقلشون میرسه اتک نمیدن، بلکه Barrel هم میذارن :))

پ.ن: تازه کرک آنلاینش هم تست کردم جوابه :>

@Z-fan
تو Event Quest ها MR هم هست؟ واسه من فقط LR و HR رو داره میخوام ببینم چون کرکیه ایونت های جدید رو نیاورده یا کلا ایونت مستر اضافه نکردن :D

• Like
Reactions: Z-fan and m.d.makan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خوب به لطف بانو امپرس(:D) منم میتونم کار رو از MR 6 ادامه بدم :>

احسنت به اون کسی تو کپکام که گفت بذارن واسه همه کوئست ها Follower برد :D

خیلی فانه لامصب، AI فهمیده‌ای هم داره، وسط فایت یکیشون رفت مانستر دیگه سوار شد اومد کمک :)) بعد از Sleep مانستر هم نه تنها عقلشون میرسه اتک نمیدن، بلکه Barrel هم میذارن :))

پ.ن: تازه کرک آنلاینش هم تست کردم جوابه :>

@Z-fan
تو Event Quest ها MR هم هست؟ واسه من فقط LR و HR رو داره میخوام ببینم چون کرکیه ایونت های جدید رو نیاورده یا کلا ایونت مستر اضافه نکردن :D

چی!؟ کرکش آنلاین هم جواب میده!!!؟!؟!؟

بریزیم بزنیم پس :D

=============

حقیقتا نمیدونم. من هیچ وقت ایونت کوئست ها رو نمی رفتم

• Cool
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
چی!؟ کرکش آنلاین هم جواب میده!!!؟!؟!؟

بریزیم بزنیم پس :D

=============

حقیقتا نمیدونم. من هیچ وقت ایونت کوئست ها رو نمی رفتم
یس :D

کلا تو cs rin ru بچرخی چیزای خوبی پیدا میکنی :> الدن رینگ هم کرکی با یکی از دوستان آنلاین تموم کردیم(با یه ماد Seamless Co-Op کل بازی رو میشه چند نفره رفت :D)

تو هایپرلینک بالا راجع به Compatibility سیو ها توضیح دادم ولی کلا یکم گیج کنندست سوالی داشتی بپرس :D

کلب ها و آرمور/وپن های "خاص" رو همیشه میذاشتن تو ایونت کوئست :D رایز خیلی نسبت به ورلد کم کاری کرد ولی بازم چیزای خوبی داشت تو بیس گیم

1675534716496.png

بهترینش هم از نظر من Okami به عنوان Palamute بود :D

Palamute به درک، ولی اسکرول های سوییچ اسکیل تو مانستر هانتر بعدی نباشن تحریم میکنم :-"

قشنگ 2 تا پریست با پلی استایل مختلف میتونی سیو کنی وسط هانت عوض کنی، عالیه لامصب :D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یس :D

کلا تو cs rin ru بچرخی چیزای خوبی پیدا میکنی :> الدن رینگ هم با یکی از دوستان آنلاین تموم کردیم(با یه ماد Seamless Co-Op کل بازی رو میشه چند نفره رفت :D)

تو هایپرلینک بالا یکم راجع به Compatibility سیو ها توضیح دادم ولی کلا یکم گیج کنندست سوالی داشتی بپرس :D

کلب ها و آرمور/وپن های "خاص" رو همیشه میذاشتن تو ایونت کوئست :D رایز خیلی نسبت به ورلد کم کاری کرد ولی بازم چیزای خوبی داشت تو بیس گیم

View attachment 283458

بهترینش هم از نظر من Okami به عنوان Palamute بود :D

Palamute به درک، ولی اسکرول های سوییچ اسکیل تو مانستر هانتر بعدی نباشن تحریم میکنم :-"

قشنگ 2 تا پریست با پلی استایل مختلف میتونی سیو کنی وسط هانت عوض کنی، عالیه لامصب :D

من ورلد هم ایونت کوئست هاش رو نرفتم :D

احتمالا اگه بریزم سیو خودت رو یا یه سیو کامل از بیس گیم بگیرم بعد برم سراغ سانبریک با خودت
به نظرت اول دخل ورلد رو بیارم بعد بریم سراغ رایز یا نه، ورلد رو ول کنم بریم سراغ رایز (گزینه دیگه ای نداریم، نمیتونم جفت شو با هم برم :D)

• Like

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
من ورلد هم ایونت کوئست هاش رو نرفتم :D

احتمالا اگه بریزم سیو خودت رو یا یه سیو کامل از بیس گیم بگیرم بعد برم سراغ سانبریک با خودت
به نظرت اول دخل ورلد رو بیارم بعد بریم سراغ رایز یا نه، ورلد رو ول کنم بریم سراغ رایز (گزینه دیگه ای نداریم، نمیتونم جفت شو با هم برم :D)
اشتباهت همینجاست چیزای حقی داره :D

وپن End-Game تو ایونت ها نداره، ولی برای Layered خیلی خوبن

الان 4 تا کوئست Assigned تو ورلد داری، بعدش میریم یکم ایونت کوئست که MR ـت بره بالا و Special Assignment هات هم باز بشه + GL + Alatreon و در نهایت هم Fatalis :D

من هردو رو دارم بازی میکنم همزمان، ولی تو بچسب به ورلد :D این کارای بالا که گفتم تهش 20 ساعت کار داره :D

(خود GL فارمش میتونه 100 ها ساعت باشه ولی چون رایز منتظره نیازی نیست خیلی وقت بذاری، کری میکنم :>)

سیو رایز به SteamID وصله و هنوز Editor ـی چیزی ندادن که بشه دستکاریش کرد، ولی اگر مثل من نسخه اصلی رو داشته باشی میتونی رو کرکی با دستکاری فایل کانفیگ لودش کنی

سیو خودم رو بهت بدم آفلاین اوکی خواهی بود ولی آنلاین 100% به مشکل میخوری :D رو سیستم خودم گفتم ریسک نکنم با اکانت Alt کرک آنلاین رو برم که سیو رو لود نکرد، مجبور شدم با اکانت اصلی رفتم :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اشتباهت همینجاست چیزای حقی داره :D

وپن End-Game تو ایونت ها نداره، ولی برای Layered خیلی خوبن

الان 4 تا کوئست Assigned تو ورلد داری، بعدش میریم یکم ایونت کوئست که MR ـت بره بالا و Special Assignment هات هم باز بشه + GL + Alatreon و در نهایت هم Fatalis :D

من هردو رو دارم بازی میکنم همزمان، ولی تو بچسب به ورلد :D این کارای بالا که گفتم تهش 20 ساعت کار داره :D

(خود GL فارمش میتونه 100 ها ساعت باشه ولی چون رایز منتظره نیازی نیست خیلی وقت بذاری، کری میکنم :>)

سیو رایز به SteamID وصله و هنوز Editor ـی چیزی ندادن که بشه دستکاریش کرد، ولی اگر مثل من نسخه اصلی رو داشته باشی میتونی رو کرکی با دستکاری فایل کانفیگ لودش کنی

سیو خودم رو بهت بدم آفلاین اوکی خواهی بود ولی آنلاین 100% به مشکل میخوری :D رو سیستم خودم گفتم ریسک نکنم با اکانت Alt کرک آنلاین رو برم که سیو رو لود نکرد، مجبور شدم با اکانت اصلی رفتم :D

ای بابا
پس باید رایز هم کری کنی ما رو این جوری اگه بخوایم انلاین بزنیم

من چقدر رو سوییچ کوشالا دائورا کشته بودم :))
همشون دود هوا شد

• Smile

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
خوب این مشکل هم برطرف شد :D

Missing MR Event Quests Workaround

دوستانی که کرکی گرفتن این فایل هارو کپی کنن کل ایونت های MR میاد :D

1675637547696.png

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
1675706694580.png

یه حس نوب بودن خاصی تو رایز دارم :D

بار اول با GS رفتم کوئست Fail شد :-s با LS بدون Faint رفتم ولی 20 دقیقه طول کشید :D

انصافا خیلی Gold Rathian ـش از ورلد سخت تره :-"

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
تا حالا مانستر هانتر بازی نکردم پیشنهاد میدید ؟ کسیو ندارم با هم بریم تکی حال میده ؟ بعد اینکه تکی برم بقیه راحت ملت جوین میشن همراهیت میکنن ؟

• Like

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,675
تا حالا مانستر هانتر بازی نکردم پیشنهاد میدید ؟ کسیو ندارم با هم بریم تکی حال میده ؟ بعد اینکه تکی برم بقیه راحت ملت جوین میشن همراهیت میکنن ؟
بلی پیشنهاد میشه :D

پلیر کلا زیاد داره تنها نمیمونی :D

رو استیم مچ میکینگش وصله به ریجن دانلود، که یه ماد براش دادن این محدودیت رو برمیداره خیلی بهتر میشه

از بقیه پلتفرم ها خبر ندارم

تازه سولو هم خیلی حال میده، من بیشتر استوری رایز و ورلد رو سولو رفتم

علاوه بر اون تو Sunbreak یه قابلیت اضافه کردن با خودت "follower" میبری، یعنی NPC میاد همراهت اتک میده ساپورت هم میکنه کلا خیلی با کمالاتن :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
بلی پیشنهاد میشه :D

پلیر کلا زیاد داره تنها نمیمونی :D

رو استیم مچ میکینگش وصله به ریجن دانلود، که یه ماد براش دادن این محدودیت رو برمیداره خیلی بهتر میشه

از بقیه پلتفرم ها خبر ندارم

تازه سولو هم خیلی حال میده، من بیشتر استوری رایز و ورلد رو سولو رفتم

علاوه بر اون تو Sunbreak یه قابلیت اضافه کردن با خودت "follower" میبری، یعنی NPC میاد همراهت اتک میده ساپورت هم میکنه کلا خیلی با کمالاتن :D
اها.. میگن اولش یخورده تکراری میشه بعد جلوتر بازی خودشو نشون میده ؟؟ بعد اینکه توی استیم چطوری این مادو بگیرم ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر