Multi Platform Monster Hunter: Rise

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
March 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
166732

166733

ناشر: Capcom
سازنده: Capcom
سبک: Action MMORPG
تاریخ عرضه: 26 مارس 2021
پلتفرم ها: Nintendo Switch

نسخه جدید مانستر هانتر که در پارتنر شوکیس اخیر نینتندو به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ تایید شد

اطلاعات کلی:

• اسم Rise بازی از ایده قابلیت جهش و عبور و مرور عمودی در محیط بازی نشات گرفته
  • بازی از Local Co-op با ارتباط 4 تا سوییچ به صورت همزمان با هم پشتیبانی می کنه
  • بازی با ورژن بهینه شده RE Engine در حال توسعه است (تایید رسمی نشده)
  • قابلیت جدیدی که به هانترها در این نسخه اضافه شده حشره های کوچکی به نام Wirebug هستند که مانند Grappling Hook و تار زنی می توانند به شما قابلیت مانور در هوا را بدهند
  • Wirebug ها در نبردها نیز به شدت موثر بوده و قابلیت مانور فوق العاده ای در درگیری با هیولاها نیز به هانترها می دهد
  • Shrine Ruins از مناطق جدیدی است که به فرنچایز مانستر هانتر اضافه شده. این منطقه به صورت کامل بر مبنای قابلیت های حرکتی این نسخه طراحی شده
  • بازی مشابه نسخه World از یک دنیای متصل به هم و یکپارچه بهره می برد
  • در Rise شما حیوان همراه جدیدی از شاخه Palamute ها دارید
  • Palamute ها به شما اجازه گشت و گذار سریع در نقشه وسیع بازی را بدون مصرف استامینا می دهند
  • برخلاف Felyne ها، Palamute ها حیوانات دست آموز تهاجمی تری هستند تا ساپورت
  • هیولای پرچمدار این نسخه، هیولای عظیم الجثه ای از شاخه وایورن های نیش دار به نام Magnamalo است
  • هیولاهای جدید دیگر بازی به صورت کامل اطلاعات شان در تاپیک قرار خواهد گرفت
  • Turf War ها و نبرد بین هیولاها در این نسخه نیز پابرجاست
  • بیس شما در بازی این بار دهکده ای به نام Kamura Village است که الهام گرفته از دهکده های کوهستانی ژاپنی است
  • آمیبوهای Palico، Magnamalo و palamute همزمان با بازی عرضه خواهند شد و با قرار دادن آن ها روی سوییچ هنگام اجرای بازی، ست های آرمور به خصوصی دریافت می کنید
باکس آرت بازی

166743

اسکرین شات های بازی

1600369227434.png 1600369613968.png 1600369701289.png 1600369732799.png

تریلرهای بازی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حیف شد چقدر برنامه داشتم برا این سه دلار :D

چه کارها که ما نکردیم با این سه دلارها
قشنگ خوراک بازی ایندی خریدنه.
یهو مثلا کل کاتالوگ بازی های Superfiant Games 90 درصد تخفیف میخوره. با همینا میتونی Transistor بخری
خیلی حال میده :D

• Like
Reactions: s.snake2 and SMM9

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
چه کارها که ما نکردیم با این سه دلارها
قشنگ خوراک بازی ایندی خریدنه.
یهو مثلا کل کاتالوگ بازی های Superfiant Games 90 درصد تخفیف میخوره. با همینا میتونی Transistor بخری
خیلی حال میده :D
اتفاقا چند هفته پیش ترانزیستور تخفیف داشت با همین پولا خریدمش :D

الان دارم یکم این رایزو تست میکنم ظاهراً حجم محتویاتش خیلی باید بالا باشه بعید میدونم الان شروع کنم زیر دو سه ماه بتونم تموم کنم و متأسفانه باید بازیو بذارم کنار یکی دو ماه دیگه شروع کنم.

تو همین چند ساعتی که تست کردم بخش ادونچر و گشت و گذار تو مپ به شدت جذابه اما بخش آموزشیش به شدت مزخرف و حوصله سر بره همینطور حجم انبوهی از متنه که سرت آوار میشه :D

• Like
Reactions: s.snake2 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اتفاقا چند هفته پیش ترانزیستور تخفیف داشت با همین پولا خریدمش :D

الان دارم یکم این رایزو تست میکنم ظاهراً حجم محتویاتش خیلی باید بالا باشه بعید میدونم الان شروع کنم زیر دو سه ماه بتونم تموم کنم و متأسفانه باید بازیو بذارم کنار یکی دو ماه دیگه شروع کنم.

تو همین چند ساعتی که تست کردم بخش ادونچر و گشت و گذار تو مپ به شدت جذابه اما بخش آموزشیش به شدت مزخرف و حوصله سر بره همینطور حجم انبوهی از متنه که سرت آوار میشه :D

خیلی پیشنهاد می کنم با ور رفتن بازی رو یاد بگیری
خیلی این جوری بیشتر حال میده :D
مخصوصا واسه این که بدونی سلاح مورد علاقت چیه و...
از راهنماها سردرنمیاری این چیزا رو.
و خب تکنیک و رازهای مخفی بازی زیاد داره

میگن آنلاین خیلی خوبی هم داره. حیف من هر کاری کردم به خاطر تحریم ها و اینا نتونستم وصل شم هیچ رقمه :(

• Like
Reactions: SMM9

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خیلی پیشنهاد می کنم با ور رفتن بازی رو یاد بگیری
خیلی این جوری بیشتر حال میده :D
مخصوصا واسه این که بدونی سلاح مورد علاقت چیه و...
از راهنماها سردرنمیاری این چیزا رو.
و خب تکنیک و رازهای مخفی بازی زیاد داره

میگن آنلاین خیلی خوبی هم داره. حیف من هر کاری کردم به خاطر تحریم ها و اینا نتونستم وصل شم هیچ رقمه :(
خوشبختانه من که اصلاً اهل آنلاین نیستم :D
تعداد سلاح ها اینقدر زیاده که ده بیست ساعت فقط باید برای آشنایی باهاشون وقت گذاشت.
و یک سوال دیگه اینکه این اپدیت بازی محتویات جدید اضافه میکنه و رو پرفورمنس بازی هم اثر داره؟ این نت همراه اول داره بازی در میاره یک درصد هم اپدیتش جلو نرفته :|
یک چیزی که الان یادم اومد اینه که به طرز عجیبی سرعت لودینگ بازی سریعه توی جابجایی های داخل دهکده که اصلا مثل SSD در لحظه لود میشه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خوشبختانه من که اصلاً اهل آنلاین نیستم :D
تعداد سلاح ها اینقدر زیاده که ده بیست ساعت فقط باید برای آشنایی باهاشون وقت گذاشت.
و یک سوال دیگه اینکه این اپدیت بازی محتویات جدید اضافه میکنه و رو پرفورمنس بازی هم اثر داره؟ این نت همراه اول داره بازی در میاره یک درصد هم اپدیتش جلو نرفته :|
یک چیزی که الان یادم اومد اینه که به طرز عجیبی سرعت لودینگ بازی سریعه توی جابجایی های داخل دهکده که اصلا مثل SSD در لحظه لود میشه :D

آره یخورده بهتر می کنه پرفورمنس رو، ولی نه اون قدره.
در هر صورت آپدیت ها رو سعی کن بگیری، چند تا هیولای مخوف و باس فایت خیلی نهایی بازی تو آپدیت هاس

• Like
Reactions: SMM9

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,667
1645669958063.png
FAKE NEWS

بالاخره خریدمش و با بدبختی تمام دانلودش کردم، بعد درجا آپدیت 3.9 دادن :)) بعد هم که این باگ، برای همه انگار مسیج تو بازی اومده که SUNBREAK اومد :D

چند ثانیه اول گفتم آخ جون نه تنها DLC ـش زود اومد بلکه مفتی هم دادن :D بعد یادم اومد کپکامه :-"

• Like
Reactions: omid0 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

بالاخره خریدمش و با بدبختی تمام دانلودش کردم، بعد درجا آپدیت 3.9 دادن :)) بعد هم که این باگ، برای همه انگار مسیج تو بازی اومده که SUNBREAK اومد :D

چند ثانیه اول گفتم آخ جون نه تنها DLC ـش زود اومد بلکه مفتی هم دادن :D بعد یادم اومد کپکامه :-"

آره منم اینو دیدم
خیلی خنده دار بود =))

Classic Capcom :D

راستی ببین آنلاینش رو PC چجوریه؟
من رو سوییچ نتونستم وصل شم اصن از ایران (و خب نمیشه VPN زد رو سوییچ و DNS هم جواب نداد)

• Like
Reactions: NHM and omid0

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,667
راستی ببین آنلاینش رو PC چجوریه؟
من رو سوییچ نتونستم وصل شم اصن از ایران (و خب نمیشه VPN زد رو سوییچ و DNS هم جواب نداد)
من هنوز دارم یکم آفلاین استوری میرم آنلاین تست نکردم

ولی شک دارم مشکلی داشته باشه چون دموش تحریم/فیلتر نبود :D

نمیخوان مولتیش رو Cross-platform کنن؟ :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من هنوز دارم یکم آفلاین استوری میرم آنلاین تست نکردم

ولی شک دارم مشکلی داشته باشه چون دموش تحریم/فیلتر نبود :D

نمیخوان مولتیش رو Cross-platform کنن؟ :-"

اینا تو یه کراس سیو زاییده بودن، وگرنه باور کن من با همه Gear و بر و بساطم کوچ می کردم PC با هم بزنیم بازی رو :D

• Like
Reactions: NHM

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
Z-fan @
آقا سوال:
رایز دیلاکس اگه اشتباه نکنم تخفیف خورده تا ۵۲ دلار
من با سری world روی ps4 نتونستم ارتباط بگیرم، ولی قضیه اینه که من خیلی بازیها بودن نتونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم، ولی بعداً شدن جزء بهترین هام. عجیب ترین نمونه ش سری سولزبورن!

حالا سوالم اینه که بخوام یه فرصت دیگه به خودم بدم، با همون world تست کنم یا رایز؟
(این استاترهای elden ring شدیدا باعث سرگیجه شدن برام، مجبورم تا درست شدنش درا‌پش کنم، دست و دلم به هورایزن هم نمیره تا چند وقت سر همین موضوع. گفتم یه چی دیگه تست کنم این وسط)

• Like
Reactions: Z-fan and NHM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Z-fan @
آقا سوال:
من با سری world روی ps4 نتونستم ارتباط بگیرم، ولی قضیه اینه که من خیلی بازیها بودن نتونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم، ولی بعداً شدن جزء بهترین هام. عجیب ترین نمونه ش سری سولزبورن!

حالا سوالم اینه که بخوام یه فرصت دیگه به خودم بدم، با همون world تست کنم یا رایز؟
(این استاترهای elden ring شدیدا باعث سرگیجه شدن برام، مجبورم تا درست شدنش درا‌پش کنم، دست و دلم به هورایزن هم نمیره تا چند وقت سر همین موضوع. گفتم یه چی دیگه تست کنم این وسط)

من بازم باید چک کنم ببینم وضعیت آنلاین چطوره
ولی بچسب به همین @NHM خودمون رو PC باهاش آنلاین بزن
هیچی اندازه آنلاین زدن مانستر هانتر آدم رو تو جریان بازی هل نمیده و غرق نمی کنه
خیلی از این لحاظ خوبه

به غیر از این مورد کلیدی بذا برات کامل وا کنم شروع کردن با هر کدوم چه مزایایی داره

World
خوشگل تره به وضوح :D
گیم پلی بازی ساده تره ولی سخت تر هم هست اورآل
ورلد خییییلی حوصله می کنه تا مطمئن شه هر کی که با مانستر هانتر آشنا نیست با سیستم هاش آشنا شه
محتوای به شدت بیشتر نسبت به Rise (که طبیعیه چون Rise هنوز اکسپنشن شو نگرفته)

Rise
این قدر سیستم حرکتی و آپشن های بازی زیاد و خوبن که بعدش آدم نمیتونه برگرده World. گیرپاچ می کنه :D
نتیجه اش اینه که گیم پلی بازی پیچیده تره ولی خود بازی آسون تره و جا واسه امتحان همه اینا داری
آنلاین بازی الان خیلی شلوغ تره
محتوای کمتر نسبت به World :D (این واسه آدمایی مثل من خوبه که اعصابشون خورد میشه وقتی به جای کامل کردن 300 تا چیز باید 700 تا چیز رو کامل کنه. حتی اگه 400 تای اضافه واقعا محشر باشن)
بازی روی سوییچ هست :D I love Grinding stuff with my switch :D

• Like
Reactions: NHM and zxc0012004

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,667
Z-fan @
آقا سوال:

من بازم باید چک کنم ببینم وضعیت آنلاین چطوره
ولی بچسب به همین @NHM خودمون رو PC باهاش آنلاین بزن
هیچی اندازه آنلاین زدن مانستر هانتر آدم رو تو جریان بازی هل نمیده و غرق نمی کنه
خیلی از این لحاظ خوبه

به غیر از این مورد کلیدی بذا برات کامل وا کنم شروع کردن با هر کدوم چه مزایایی داره

World
خوشگل تره به وضوح :D
گیم پلی بازی ساده تره ولی سخت تر هم هست اورآل
ورلد خییییلی حوصله می کنه تا مطمئن شه هر کی که با مانستر هانتر آشنا نیست با سیستم هاش آشنا شه
محتوای به شدت بیشتر نسبت به Rise (که طبیعیه چون Rise هنوز اکسپنشن شو نگرفته)

Rise
این قدر سیستم حرکتی و آپشن های بازی زیاد و خوبن که بعدش آدم نمیتونه برگرده World. گیرپاچ می کنه :D
نتیجه اش اینه که گیم پلی بازی پیچیده تره ولی خود بازی آسون تره و جا واسه امتحان همه اینا داری
آنلاین بازی الان خیلی شلوغ تره
محتوای کمتر نسبت به World :D (این واسه آدمایی مثل من خوبه که اعصابشون خورد میشه وقتی به جای کامل کردن 300 تا چیز باید 700 تا چیز رو کامل کنه. حتی اگه 400 تای اضافه واقعا محشر باشن)
بازی روی سوییچ هست :D I love Grinding stuff with my switch :D
همینا که سید گفت :D

World از نظر کانتنت(مخصوصا End-Game) و گرافیک خیلی خیلی خیلی بهتره :D(+ وسعت و دیزاین مپ ها)

غیر از اون Rise تنوع مانسترش رو بیشتر دوست دارم، گیمپلیش سر Wirebug و Switch Skills خیلی متنوع تره و همینطور "آسون تر" :D

حرکت تو مپ هم واسه Iceborne یه آیتم دادن مانستر کوچیک تاکسی میگرفتی میرفتی اینور اونور :D تو Rise برداشتن Palamute(همون سگه) اضافه کردن که هم سریع تره هم اتک میده هم کنترلت روش بیشتره، جامپ و دریفت هم داره :))

از نظر آنلاین من MHW رو ترجیح میدم، یه سشن 16 نفره میری و از اون مهم تر SOS داره که خیلی کمک کردن و گرفتن رو راحت میکنه :D

تو MHR سشن ها 4 نفرست، و SOS نداره، به جاش یه "Send Join Request" داره که دقیقا نمیدونم چجوری کار میکنه ولی یکبار زدم کسی جوین نشد، فکر کنم فقط به اون 3 نفر دیگه تو سشن ریکوئست میفرسته ولی مطمئن نیستم، فعلا سینگلش رو دارم میرم

دو نوع کوئست داره رایز Village و Hub، اولی رو نمیتونی آنلاین بری یه جورایی "استوری" حساب میشه، ولی Hub کوئست هاش فرق میکنن و میتونی سولو یا مولتی بری

نگران پلیر هم نباش مانستر هانتر از اون فرنچایز هاست که تا 10 سال بعد هم بازیش میکنن :D

تصمیم با خودته ولی بنظرم هرکدوم رو انتخاب کنی پشیمون نمیشی :>

@Z-fan آنلاینش هم رو PC تست کردم به Session راحت وصل شد ولی جوین هانت کسی نشدم اول دارم سینگلش رو میرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر